e.l.f.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=29392b1e15b4facf57bd983336440f6cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 10:48 am    Předmět: Citovat

No zatím není ten tmavší rozhodně potřeba Laughing Spíš pak až bude léto - to se vždycky na chvíli opálím a do podzima zase vyblednu (většinou na táboře, pokud je počasí, nebo na vodě - pokud je počasí...) Ale je fakt, že kupovat kvůli cca 4 týdnům tmavšího obličeje tmavší makeup se asi nevyplatí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 11:15 am    Předmět: Citovat

Teď má všechno UV faktor, takže se člověk neopálí ani když chce, jedině fakt v létě někde u vody.
S věkem nějak světlám, i od moře se vracím světlá, takže nerozlišuju letní a zimní odstíny, to je výhoda Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 11:21 am    Předmět: Citovat

Když nad tím přemýšlím, tak ani nevím, jestli něco s UV faktorem mám... Pokud má UV faktor právě ten korektor od elfa, tak ais ano, ale krém mám bez, pudr taky... Takže tady nic, já se sice trošku opálím, ale fakt to zase hned sleze (z obličeje, na těle to i chvíli vydrží...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 11:35 am    Předmět: Citovat

Má SPF 15,i ten korektor právě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 1:31 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Teď má všechno UV faktor, takže se člověk neopálí ani když chce, jedině fakt v létě někde u vody.
S věkem nějak světlám, i od moře se vracím světlá, takže nerozlišuju letní a zimní odstíny, to je výhoda Very Happy .


Praveze vyrobkov s UV faktorom (mimo opalovakov) je dost malo.... elf je vynimka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 4:07 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
jitty napsal:
Teď má všechno UV faktor, takže se člověk neopálí ani když chce, jedině fakt v létě někde u vody.
S věkem nějak světlám, i od moře se vracím světlá, takže nerozlišuju letní a zimní odstíny, to je výhoda Very Happy .


Praveze vyrobkov s UV faktorom (mimo opalovakov) je dost malo.... elf je vynimka.


Já myslela minerální kosmetiku, ale třeba i oriflame má nějaké makeupy s SPF, dají se najít. Já to naopak nevyhledávám, posedlost vysokým UV faktorem mě minula. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meepit
21-40
21-40


Založen: 10.4.2010
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 7:53 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si od elfu objednala minerální řasenku, minerální sypký korektor a kabuki štětec. Začnu štětcem: tak nevím, jestli mám smůlu na nedokonalý výrobek, ale takhle brutálně pelichající štětec jsem tedy nezažila. Jinak ale ok, hebký a nanáší se s ním slušně. Korektor: Naivně jsem si myslela, že by na mě, jako na většinu normálních lidí, mohl být nejsvětlejší odstín konečn příliš světlý, a koupila jsem si ten light. Nu, zmýlila jsem se, naštěstí začalo svítit slunce, tak snad se brzy kapku opálím a korektor splyne, jak má. Jinak bude asi ok, použila jsem ho místo pudru, kryje jen maličko (je pravda, že jsem ho taky úplně maličko nanesla), zato docela slušně sjednotí a vytvoří takový ten hedvábný efekt. Co se týče řasenky, no, asi jsem čekala trošičku víc, ale za tu cenu si nelze stěžovat, neslepuje řasy, průměrně zvýrazní, ale když se trochu víc zpotím, tak se docela rozmazává. Co mě ale trochu štve, je, že na konci kartáčku skoro nejsou štětinky, jenom takové ,,krupičky'' nebo co, takže pak řasy na zevním koutku musím rozčesávat středem kartáčku, což mi teda moc nejde, jsem zvyklá na řasenky, které mají štětinky až do konce kartáčku. Ale celkově za ani ne čtyři stovky i s poštovným... jenom kdybych si já blbec koupila ten nejsvětlejší odstín korektoru Laughing.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 12:02 pm    Předmět: Citovat

ktory odtien je vlastne najsvetlejsi? light, fair, porcelain, ivory? Very Happy Very Happy asi zalezi od vyrobku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meepit
21-40
21-40


Založen: 10.4.2010
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 2:42 pm    Předmět: Citovat

Decapitated, no u toho korektoru by to měl být fair, light je pro pleť světlou, ale se zlatým podtónem, což já mám, ale asi ne dostatečně výrazný Smile. Příště jdu rozhodně do odstínu fair (pro pleť světlou s neutrálními podtóny). Jinak u jiných make-upů se orientuju prostě opticky, a zatím na mě kolikrát i nejsvětlejší odstín byl dost tmavý, nechápu proč, znám i větší bledule. Nicméně mám zato, že by bylo dobré, aby Evropská unie zavedla jednotné pojmenování všech barev a odstínů používaných v kosmetice a zavedla by povinné rozšíření nabídky pro Bílé paní. Rtuťové teploměry se jim nelíbí, ale tohle je ani nenapadne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 5:50 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
ktory odtien je vlastne najsvetlejsi? light, fair, porcelain, ivory? Very Happy Very Happy asi zalezi od vyrobku...


fair je nejsvětlejší, ale jak už jsem psala korektor je světlejší než makeup ve stejném odstínu. pudr (mineral booster) má odstín v podstatě totožný s makeupem v odstínu fair.
Tady jsou odstíny pěkně vidět, jaký je v tom rozdíl:
http://www.eyeslipsface.com/minerals/sets-and-palettes/sets-and-kits/starter_kit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.