e.l.f.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9f52e0618244594873def58fe3feb7a9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Crazynka
81-160
81-160


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 4:08 pm    Předmět: Citovat

Holky, vím, že asi trochu (možná i dost Very Happy ) hypochondřím, ale nevadí vám, že je ta kosmetika vyráběná v Číně? Já u nich nedávno udělala svou první objednávku, a byla jsem docela nemile překvapená těma popiskama "Made in China" ...jako asi mi to mělo být jasný, že za ty prachy to nebude vyráběný v Americe, ale stejně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 3:17 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem učinila větší objednávku od e.l.f. a zároveň asi i největší objednávku dekorativní kosmetiky za celý svůj život... Snad mě to nebude moc mrzet Embarassed

Z minerální řady jsem si objednala pudr (žlutý) a korektor (fair), ze základní stíny práškové (butter pecan) a tekutou rtěnku (strawberry). A stětec Kabuki (z řady Studio) a ze základní řady štětec na make-up. No Shocked Dlouho jsem váhala, jestli to opravdu potřebuju, protože utrácení za dekorativku beru jako nutné a protivné zlo, ale došla jsem k tomu, že asi fakt potřebuju Very Happy Tak jsem zvědavá, snad to dojde brzo... Hlavně na ty minerální věcičky se těším, a ten kabuki Very Happy


Naposledy upravil Kathory dne po červen 04, 2012 3:24 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 3:21 pm    Předmět: Citovat

Crazynka napsal:
Holky, vím, že asi trochu (možná i dost Very Happy ) hypochondřím, ale nevadí vám, že je ta kosmetika vyráběná v Číně?


Vadí... Po zkušenostech na praxi hygieny PBU, kde se řešili kosmetické přípravky, tak se k výrobkům z Číny stavím ještě negativněji, než dřív. Všechno závadné (až na výjimky) obsahující škodlivé látky v nadlimitních množstvích, pocházejí právě z Číny Confused Na druhou stranu si říkám, že třeba ta minerální řada by v tomhle měla být OK a ta studio by měla být na profesionálnější bázi. Asi bych byla víc nedůvěřivá k té základní. Jako moc tohle neřeším, protože dekorativku nepoužívám denně a jako rizikové bych brala nejvíc asi přípravky na rty a pak ty velkoplošné, tedy make-upy, pudry... Tam si myslím, že by bylo asi jistější jít do té minerální řady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 7:33 am    Předmět: Citovat

Crazynka napsal:
byla jsem docela nemile překvapená těma popiskama "Made in China" ...jako asi mi to mělo být jasný, že za ty prachy to nebude vyráběný v Americe, ale stejně...


No, nechci být úplný pesimista ale kde myslíš, že si to nechávaj vyrábět američani... Laughing Vždyť oni sami většinu věcí nechávají vyrábět v Číně kvůli nízkým nákladům. V tomhle bych si teda nedělala iluze i kdyby tam bylo "made in USA"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 7:43 am    Předmět: Citovat

Teď se bohužel všechno vyrábí v Číně.
Co vím, tak akorát firmy jako Oriflame to vyrábí v Evropě (Irsko, Švédsko, Polsko). Ale dokonce i veeelmi luxusní kosmetika se jménem návrháře ve znaku se vyrábí v otrockých podmínkách v Číně.
Money rules. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 8:30 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Teď se bohužel všechno vyrábí v Číně.
Co vím, tak akorát firmy jako Oriflame to vyrábí v Evropě (Irsko, Švédsko, Polsko). Ale dokonce i veeelmi luxusní kosmetika se jménem návrháře ve znaku se vyrábí v otrockých podmínkách v Číně.
Money rules. Confused


Mam zopar vyrobkov od Essence, co je jedna z najlacnejsich dekorativiek, ktore poznam a boli vyrobene v Taliansku, Nemecku a Polsku. Dost ma to prekvapilo vzhladom na tu cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 6:20 pm    Předmět: Citovat

Tak mi přišla zásilka, kabuki je úžasný, úplně plyšový, áách Very Happy Minerální věcičky budu zkoušet zítra... ale překvapilo mě, jak jsou to pidi balení. Na jak dlouho vám vydrží třeba ten pudr nebo minerální make-up? Přijde mi, že to do měsíce musí být pryč Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 6:57 pm    Předmět: Citovat

Kathory: Ja ho sice (ten make-up) nepouzivam denne (spis opacne Laughing) ale prijde mi ze pokazde spotrebuju strasne malicko ... ze to nejakou chvili vydrzi i pri kazdodennim pouzivani. Odhadla bych to tak na dva/tri mesice?
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 7:12 pm    Předmět: Citovat

Tak si říkám, proč se ten korektor jmenuje korektor Smile Jestli to někomu něco zakryje, pak leda nějaký "problém", který aby člověk hledal pod mikroskopem. Obecně mi tak nějak i přijde, jestli je podobný ten make-up, že pokud někomu vyhovuje, tak ani žádný make-up nepotřebuje. Smile Já po třech vrstvách nanesení korektoru na celý obličej bych nějaký náznak zlepšení vzhledu pleti musela fakt hledat pod lupou. Přijde mi, že jsem na tom ksichtě neměla fakt nic, natož něco, co by aspoň něco trochu zakrylo... V tomhle dost škoda no, ale to jsem mohla čekat, že můj typ "pleti" ledatak něco nezlepší...

Ale pudr je fajn, od toho jsem očekávala, že bude průhledný, i když jsem myslela, že mi ten žlutý pudr trochu potlačí červenofialový tón pleti, vůbec mi přijde, že fakt po x vrstvách korektoru i pudru (myslím, že mně to moc dlouho nevydrží) jsem vypadala úplně stejně před i po, nic se prostě nezměnilo, nezlepšilo. To se ani líčit nemusím no... je sice hezké, když je make-up co nejvíc přirozený, ale aby to pak už nehraničilo s tím, že hodinu na sebe něco patlu a vypadám furt stejně blbě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 7:24 pm    Předmět: Citovat

No, samotný korektor nanesený na celý obličej nedělá zázraky. Přijde mi, ža barevně sjednotí a to je asi tak vše + ta pleť vypadá líp než bez něj.
Ale právě proto jsem vždycky na problematická místa používala tuhý korektor. Teď místo korektoru dávám makeup Camouflage od Alverde (mimo jiné i proto, že těch míst k zakrytí je víc a jsou jakooby pohromadě, a patlat tuhým korektorem např. skoro celou bradu je na prd...) Potom použiju "minerální korektor" na zbytek obličeje právě pro to sjednocení + trochu zmatní - ale není to efekt matné porcelánové panenky, spíš takový zdravý "dewy look" (aspoň u mě). Takže tak... Bez toho korektoru by to bylo fakt skoro na nic. I když hezkou pleť udělá určitě ještě hezčí.
Dřív jsem dávala jen jednu vrstvu, nebo prostě fakt maličké množství, teď už taky dávám víc...

Já mám ale obecně problém s tekutými makeupy - prostě vypadají strašně Rolling Eyes Zalezou mi do pórů, zvýrazní, případně udělají šupinky, mapy. Zkoušela jsme tey spíš ty levnější (do 400) a nikdy to nestálo za nic. Zkoušela jsem i bázi (Dermacol) a efekt byl stejný. Tak nevím, kde je chyba. Beztak by se mi nechtělo cpát na obličej ještě další vrstvu... Takže jsem ráda aspoň za tohle. Ale ráda bych zkusila nějaký jiný minerální, co by i víc kryl, ovšem ty zase nejsou moc dostupné v Čechách, a bojím se i odstínů... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.