kloubouk vs sluníčko
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a2514a80d4956e7ae8a3fa12b3d36d81Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 2:12 pm    Předmět: kloubouk vs sluníčko Citovat

Omlouvám se jestli to tu někde je,ale nevšimla jsem si. Chtěla bych vědět co podle vás víc ničí vlasy příme slunce nebo klobouk? Jedeme na začátku léta do itálie a sluníčko mi nedělá vůbec dobře a hlavně se vždycky spálím a nebo mám úpal a mám i dojem,že sluníčko nevyhovuje mým vlasům.Jsou na něm vždy vysušené a proto v létě leju olej po litrech Very Happy.Proto bych si chtěla koupit jeden krásný velký klobouk, ale uvažiju i o slunečníku,ale ty jsou většinou hodně drahé. Nechtěla bych si zničit vlasy kloboučkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 3:24 pm    Předmět: Citovat

Já bych nejradši ten slunečník. Taky bych si jeden chtěla pořídit, ale ty ceny Rolling Eyes .Ten klobouk je podle mě přijatelnější řešení Cool a určitě ničí vlasy méně jak slunce, pokud ho teda nenosíš 24 hodin denně 7 dní v týdnu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 3:43 pm    Předmět: Citovat

Rejža napsal:
Já bych nejradši ten slunečník. Taky bych si jeden chtěla pořídit, ale ty ceny Rolling Eyes .Ten klobouk je podle mě přijatelnější řešení Cool a určitě ničí vlasy méně jak slunce, pokud ho teda nenosíš 24 hodin denně 7 dní v týdnu Laughing

To já sem na slunečníky a takovýhle starodávný věci ujetá,ale ty ceny sou hrozný takže zatim musim jenom snít.Někde sem našla deštník co měl zezhora krajku a vypadal jako slunečník,ale zespoda vapdá jak onormální deštník takže to se mi taky kupovat nechce Sad.No nosila bych ho jenom na pláži a večer když bysme šly ven tak bych ho už nepotřebovala Smile.Bylo by to spíš kolem poledne Smile.Tak děkuju:), našla sem krásný velký tmavě hnědý a úplně sem se do něj zamilovala takže děkuju za ujištění,že mi vlásky nezničí Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 10:39 am    Předmět: Citovat

Pokud chceš vlasy ochránit před sluncem, tak na slunečník zapomeň. Není to věc, kterou by člověk dokázal nosit pravidelně a každodenně. Jednou máš plné ruce, jednou se nehodí k oblečení... a najednou je z parádního slunečníku jen občasný módní doplněk. Klobouk nasadíš na hlavu a neřešíš, ale se slunečníkem je takový opruz, že ho rozhodně nebudeš nosit každý den.

(mám jak slunečník tak několik klobouků, takže zkušeností dost a dost Smile )
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 11:13 am    Předmět: Citovat

Možná položím hloupý dotaz, ale přesto... Jak klobouk ničí vlasy?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 11:33 am    Předmět: Citovat

Blbě udělaný slamák může o vlasy zadrhávat a trhat je. (to se ale zjistí zpravidla už při zkoušení) Pod příliš malým, těsným a špatně prodyšným kloboukem se bude hlava potit. Jiné problémy jsem s kloboukem zatím neměla.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 12:03 pm    Předmět: Citovat

Díky, Bone, ale ani jedno mi nepřijde nijak závažné - jak píšeš, slamák zkouším a pokud trhá vlasy, nekupuju. A že se pod kloboukem můžou vlasy zpotit, to mi přijde logické a vlasy nijak nepoškozující... (nebo zas něco nevím?...)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 12:09 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuju všem za rady Smile, tak sem si objednala tmavě hnědý klobou a je metrovej Very Happy, takže mi zastíní vlasy i trochu ramena a nebudu pořád spálená Smile.Já se bálá aby mi neničil vlasy tím jak na nich bude ležet a trochu se na nich hýbat,ale snad to nebude tak hrozné Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 12:38 pm    Předmět: Citovat

No jenže při každodenním nošení špatného klobouku budeš tu hlavu mít zapařenou dlouhodobě a to už nějaký vliv mít může. Ale problémy z klobouků jako takových, to mi fakt přijde jako přehnaná paranoia.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 1:35 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
No jenže při každodenním nošení špatného klobouku budeš tu hlavu mít zapařenou dlouhodobě a to už nějaký vliv mít může. Ale problémy z klobouků jako takových, to mi fakt přijde jako přehnaná paranoia.

Snad to bude v pořádku, byl mi i doporučen protože ho má jedna pani a říkala,že je dobrý tak snad to tak bude.To asi je,ale já se vždycky radši zeptam Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.