Alverde tonikum
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d196142c18c02711534d320b8db06c1eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 9:11 am    Předmět: Alverde tonikum Citovat

Napadlo mě založit tohle téma, protože o toniku se píše jenom v další výrobcích Alverde a já myslim, že by si zasloužilo více slávy Very Happy mě totiž dost pomohlo. V době, co mi vlasy skoro nerostly jsem si ho koupila a po měsíci používání jsem se měřila a vlasy byly o 2 cm delší!!! jaké s ním máte zkušenosti vy? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 9:39 am    Předmět: Citovat

Ja som minula 2 balenia a viditelne zmeny som nepozorovala. Vlasy si nemeriam, takze dokazem posudit iba z mesacnych odrastov henny a to nikdy nie je viac nez 1 cm Sad Takze teraz som sa rozhodla, ze si dam s tonikom prestavku, niekedy si ho ale znovu kupim - pekne vonia, je dobry na pokozku hlavy, a vlasy sa po nom tolko nemastia Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 10:40 am    Předmět: Citovat

Ta vůně je úžasná, podle mě má i super aplikátor - dává hodně tonika a přitom se dostane všude a přitom ještě masíruje pokožku. Jelikož ráda střídám tonika, tak jsem po první lahvičce přestala, ale až doplácám ten bioaquanol, zase prostřídám s alverde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 10:47 am    Předmět: Citovat

Já ho používám teď asi dva týdny, hlavně teda kvůli padání vlasů. Žádné změny zatím nepozoruju, tak uvidíme... je teda pravda, že na něj občas zapomenu a nedám ho každý den Embarassed Ale mastí se mi po něm vlasy, musím mýt obden místo 3-4 dnů jako normálně.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 11:20 am    Předmět: Citovat

No,zmeny v rustu nebo padani vlasu VUBEC zadny..Ale silene se mi po nem masti vlasy a svedi hlava..Pritom sampon alverde neni spatnej ale tohle mi teda nesedlo Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 11:38 am    Předmět: Citovat

Tohle tonikum mam taky doma.. Vlasy se mi po něm mastí stejně, takže myju za 3-4dny.. Ale nepoužívam ho pravidelně, tak ani žádné výsledky pozorovat nemůžu.. Ale má krásnou vůni a lahvička se hodí na další patlátka.. Very Happy Mě už asi na růst toho moc nepomůže, rostou mi od přírody 2až 3cm za měsíc.. Takže u mě se žádný zázraky konat nebudou už moc.. Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 5:06 pm    Předmět: Citovat

Ste ma nalákali...došiel mi domáci lopušák, a už som sa chystala dačo kúpiť...zostalo to na toniku...som naň neuveriteľne zvedavá, vonia zatiaľ dobre..tak dúfam že vlásky dorastú čo najskôr..
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 5:59 pm    Předmět: Citovat

Já ho mám jako takovej talisman pro štěstí, zrovna když jsem si ho koupila a poprvý použila, skončil mi podzimní vlasopad (ne, fakt si nemyslím, že jedna aplikace tonika to zachránila Wink , taková naivka zase nejsem, zvlášť když ho dávám tak jednou za čtrnáct dnů). Nicméně je příjemný, vlasy u kořínků i trošku natuží, vůně je celkem milá, vlasy se mi po něm nijak extra nemastí a zdá se, že jim docela svědčí. Takže až dopatlám, tak koupím další.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 7:39 am    Předmět: Citovat

Hm, tak ho mám už asi 14 dní. Voní docela hezky, ale používám ho jen před mytím, protože mi nehorázně mastí vlasy. Uvidíme, jestli se něco stane, potřebovala bych vlasy vzpamatovat jako sůl.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 8:07 am    Předmět: Citovat

Tak jsem zjistila, že když ho dám na suché vlasy, je to v pohodě. Když ho dám po mytí na mokré/vlhké, jsou brzy mastné. A moje se jinak nemastí. Výsledky nepozoruju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.