Alverde tonikum
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa37d7c445a61f2b218f5b9ebfee2f96Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 10:58 am    Předmět: Citovat

Sstrange: nebo by mozna radsi lopuch misto kofeinu ... ono maloktery vyrobek sedne vylozene vsem, bohuzel Sad
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 11:03 am    Předmět: Citovat

holky, taky mám zkušenosti, že zrovna tenhle kofeinový se musí dávat menší množství a opravdu pořádně vmasírovat, jinak mě nehorázně mastí vlasy (mnohem víc než cokoliv jinýho - a že sem toho vyzkoušela..) klidně lepší přelejt do lepší lahvičky a dávat toho malinko.. a je to lepší do mokrých vlasů po umytí, mají potom objem a nejsou mastné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 11:16 am    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
holky, taky mám zkušenosti, že zrovna tenhle kofeinový se musí dávat menší množství a opravdu pořádně vmasírovat, jinak mě nehorázně mastí vlasy (mnohem víc než cokoliv jinýho - a že sem toho vyzkoušela..) klidně lepší přelejt do lepší lahvičky a dávat toho malinko.. a je to lepší do mokrých vlasů po umytí, mají potom objem a nejsou mastné Wink

Mě to právě taky strašně mastí... Hmm že bych to pro jednou vyzkoušela ještě do vlhkých? Na to jsem upřímně ještě neměa odvahu, když jsem viděla, jak mi to zmastilo v suchých... a mít vlasy hnusný hned po uymtí se mi případně nechtělo Very Happy Jinak pravda že stačí trošku, ono je to celkem tekutý a mělo by se to masáží dostat všude... ale já mám vždycky pocit že toho dávám málo a přeženu to.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 11:22 am    Předmět: Citovat

Ja s tim ani moc nesetrim Embarassed Laughing Asi bych mela zacit ... pac mne to "donutilo" davat jen den pred mytim, spatne se ty vlasy pak u hlavy cesou (mam je takove jakoby slepene) ...

Lopusak u mne holt vede Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 11:24 am    Předmět: Citovat

Jo, slepený, ulepený, to je ono! Cool Takový prostě opatlaný... a vypadá to mastně.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 11:25 am    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
ach ne, to mě je líto, že ti to nefunguje... já už ted používám jen občas, dejmetomu jednou za 3 nebo 4 nebo víc dní, protože mi došel Biohar, a sice mi padaj, ale míň než úplně nazačátku... možná se tvoje vlasy opravdu potřebujou vyměnit, na to jsou pak vlasový vody krátký... drž se Wink


to si milá, ďakujem:) ale aj tak by som to skôr či neskôr skúsila..ono to aj tak určite potrvá kým nájdem také výrobky ktoré mi budú naozaj dokonalo sedieť..ak sa tie vlasy chcú vymieňať druhý rok po sebe..tak to nie..to im ukážem! Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 11:27 am    Předmět: Citovat

tak toho dáváte opravdu moc Wink to mi dělá když toho tam dám moc, ono to má špatnou lahvičku a to velké "levné" množství svádí k tomu nešetřit.. ale chce to.. a opravdu vyzkoušejte aspoň jednou do těch mokrých, mě to vlasy nemastí a jsou opravdu takové lepší potom Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 11:34 am    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Sstrange: nebo by mozna radsi lopuch misto kofeinu ... ono maloktery vyrobek sedne vylozene vsem, bohuzel Sad


akurát som si dnes vravela, že za čo také to alverde vymením..a vyšiel mi tiež lopušákVery Happy už som dokonca objavila obchod kde ho predávajú, takže hor sa na nákupy:) a to alverde..možno keď mi ten vlasopád troška ustane tak by nebolo zle tak prechodne doňho ešte ísť, alebo ho do niečoho vmiešať..aby nezostal len tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 11:51 am    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
tak toho dáváte opravdu moc Wink to mi dělá když toho tam dám moc, ono to má špatnou lahvičku a to velké "levné" množství svádí k tomu nešetřit.. ale chce to.. a opravdu vyzkoušejte aspoň jednou do těch mokrých, mě to vlasy nemastí a jsou opravdu takové lepší potom Smile

dobrá tedy, pokusím se "překonat" ten pocit, že jsem tam nic nedala Smile díky za tip Smile tak poreferuju... až budu mýt hlavu... dneska večer nebo zejtra Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 12:44 pm    Předmět: Citovat

Zkusim to prelit do te lahvicky od Luny (mam jich ted zasobu Laughing) treba to nebude tak "plytvat" ... a jdu si umejt hlavu a rovnou to vyzkouset.

EDIT: Umyto, lehce prosuseno fenem ... vlasy mastne nemam, dala jsem jen uplne trosililinku (az mam dojem, ze jsem nedala vubec nic Laughing) .... tak uvidim. Objem po myti mam normalne, takze z tohohle hlediska to nemuzu posoudit ... Smile
A rust/padaji se jeste uvidi (ale pri te masazi mi par vlasu vypadlo Laughing)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.