Melír+barvení hennou, a vše co se týče melírování
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3002909a7efd5936036bca246d33fe20Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2006 5:16 pm    Předmět: Melír na dlouhých vlasech Citovat

Ahoj, mám světle hnědé dlouhé vlasy a chci si na ně dát melír.Jedna kadeřnice řekne, klidně, bez problému, druhá, že nedávat.Jaký je váš názor či zkušenost?
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2006 5:26 pm    Předmět: Citovat

Melír = naprostá likvidace. Vysuší to, vlasy budou křehké, matné a budou se lámat. A krom toho je to hnusné. Melír je účes, který si dávají baby nad 40 a z mladé holky to většinou takovou babu předčasně udělá. A chlap s melírem, to už je obzvláš? síla! Buď ráda, že máš pěkné zdravé vlasy a nechtěj se zřídit!
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2006 6:10 pm    Předmět: Citovat

Fairy má pravdu, melír na krásné dlouhé vlasy nepatří!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

polemizoval bych s tím věkem bab , protože melítr spíše vidím na všech věkových kategoriích, ale pravdou je, že mladé holky s ním jaksi stárnou, ale to je asi zámysl těchto dívek... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mohu-li poradit Embarassed Embarassed Embarassed tak říkám kategoricky NÉÉÉÉ........... Confused Confused Confused Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 11:16 am    Předmět: Ne a Ne.... Citovat

Já souhlasím s názorem ostatních,určitě to nedělej,mluvím ze zkušenosti své kamarádky,která si na dlouhé vlasy nechala meríl udělat a ještě hodně dlouho jí to mrzelo...
Tady jsou důvody proč to nědělat:
1) Zničí ti to vlasovou strukturu
2) Melír bude možná hezky vypadat prvních pár týdnů, jenže pak začně odrůstat..a to už tak pěkně nevypadá...
3) Když budeš chtít zas krásné vlasy bez proužků bez toho abys čekala několik let naž ti to všechno odroste už se ti to nikdy úplně nepodaří....začne kolotoč barvení a přebarvování a "zestejňování" a bůhví čeho ještě jen abys měla vlasy takové jako dřív....
...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 5:33 pm    Předmět: Citovat

Nesnáším, když má někdo zebru na hlavě. A věřím, že si všechny na tolik vážíme a milujeme svoje vlasy, že si je nebudeme ničit a zohyzďovat melírem. Já tvrdím, že v přirozenosti je krása. Je vzácné, v dnešní době, nemít vlasy barvené...co vás víc potěší? Když vám někdo pochválí barvu nebo vaše vlasy??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keepsmiling28
0-7
0-7


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2006 9:27 am    Předmět: Citovat

ahoj souhlasím s tím nebarvit a nebarvit Mám dceru 9.let 4. třída a některé její spolužačky už melír mají .Mám chuť seřezat zadek maminkám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hana K.
41-80
41-80


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2006 3:50 pm    Předmět: Melír ano Citovat

Buď pozdravena Kláro,
nevím jestli se do mne nyní neobujete, ale já říkám melír na dlouhé vlasy- proč ne. Vše záleží na volbě barvy. šampon by se ti měl vymýt. Když jsem byla na základce a měla jsem vlasy do půl zad také je mám světle hnědé, tak jsem si nechala od sestry udělat černé melíry šamponem. Podle mne to bylo krásné, ale to je otázka názoru. Melír se mi pak vymýval 2 roky- šampony se pouští špatně. Vše je ale záležitost peroxidu- čím menší procento, tím se to lépe vymyje. Já bych třeba pro začátek zkusila henu- budou ale ztrzavé. Když si ji tam necháš maximálně 45 minut, tak se ti to určitě vymyje. Nebo můžeš zkusit regenerační kůry, které barví- trvanlivost je tak půl roku. Z těchto přípravků si pamatuji jen jeden- londorén. Vše se dá pořídit ve speciálních kadeřnických obchodech, tak se na to zeptej kadeřnice. Já jsem tímto způsobem měla již snad 10krát obarvenou hlavu a mohu říci, že mám stoprocentně svojií barvu.
tak o tom popřemýšlej. Podle mne si čas od času vlasy zaslouží trochu oživit a když je to jen dočasné.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marry
8-20
8-20


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: ne říjen 22, 2006 10:40 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s Hana K. Melír neni problém. Problém je, když má člověk každej tejdem jinou barvu. To potom opravdu ničí vlasy. A navíc některé meláry nevypadají ani drasticky, ba naopak přirozeně a s těma pak dámy vypadají mladší. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 4:23 am    Předmět: Citovat

Vážené dámy, to co jste napsaly je i není pravda... některé možná melír sluší a možná ji omladí... a některá v něm vypadá jak strašák do zelí a z mladé děvy je mladá stará... takže je to k posuzuvání případ od případu... Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 11:46 am    Předmět: Citovat

Ladi, nevim kde zijes, zrejme si melir nikdy nevidela, težko ho nazívat zebrou. Pokud si tu ZEBRU totiš vyloženě nepřeješ. Správný melír by ani nemel byt na vlasech poznat, pokud samozdrejme nedas cervenou barvu.Kdyz je to ton v tonu, vypada to velice prirozene a hezky, obzvlást na svetle hnedych vlasech svetly melir.Jednoznacně ton je atraktivnější než obyč myšší šed. Tot slovo do pranice. Helča
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.