Melír+barvení hennou, a vše co se týče melírování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5f4f91010c02f442dfb4f23504aea58bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 7:43 pm    Předmět: Citovat

Máš hezké vlasy, škoda je ničit melírem... A zase tak moc tmavé mi to nepřipadá. Pokud nechceš nic z toho, co tu bylo nadhozeno, tak jiný nápad už nemám. Leda prostě ještě chvilku vydrž, ono se to bude vymývat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niikka
8-20
8-20


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 10:39 pm    Předmět: Citovat

Meeesha: a neměla jsi po stahovači ve vlasech nádech do červena? Vlákno jsem si přečetla ale přijde mi že se názory různí.. Mně kadeřnice kdysi říkala, že nic takového nedělá, že nebude riskovat abych pak nevypadala jako kanárek..
Tak já ještě uvidím, zeptám se tety, dnes jsem dávala med se skořicí, to jsem taky vyčetla, ale jen na 2 hodky a s barvou to ani nehnulo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 2:03 am    Předmět: Citovat

niikka: S tim stahovacem to zalezi na tom, co mas na hlave presne za barvu (ve smyslu slozeni). Je pravda, ze vetsinou se cerne a hnede "stahuji" do zrzave/cervene, je to tim, ze se to hnede a cerne barvivo rozbije a cas ho "pusti".

Skorice s medem je na preliv slaba, ackoliv tam taky probiha nejaka reakce, ktera je podobna (ucinkem) peroxidu (velmi velmi velmi slabemu).

Jinak citronperoxid doporucovany tady na foru je vlastne smes 3% peroxidu vodiku naredeneho s citronovou stavou a eventuelne vodou a zatim jsem tu na to cetla ohlasy jedine kladne.
Ano, vlasy to trochu vysusi, ale nijak silene drasticky, nic, co by dobra davka masky/kondicioneru nespravila, rozhodne se to neda srovnavat s drastarnami ktere se casto vyskytuji v kadernictvi.

Navic si delku ucinku muzes regulovat sama: nechas treba ctvrt hodiny (pro zacatek), smyjes a uvidis, co ti to s barvou a vlasy udela. Ono i kdybys tam dala jen samotny peroxid a nechala ho "pusobit" az do uplneho vysuseni, stejne po urcite dobe prestane pusobit: rozlozi se na vzduchu.
Nejakeho omylu s prehnanou dobou pusobeni se skutecne neni proc bat Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 6:37 pm    Předmět: Citovat

niikka napsal:
Meeesha: a neměla jsi po stahovači ve vlasech nádech do červena? Vlákno jsem si přečetla ale přijde mi že se názory různí.. Mně kadeřnice kdysi říkala, že nic takového nedělá, že nebude riskovat abych pak nevypadala jako kanárek..
Tak já ještě uvidím, zeptám se tety, dnes jsem dávala med se skořicí, to jsem taky vyčetla, ale jen na 2 hodky a s barvou to ani nehnulo..

No, já se pokoušela stáhnout zrzavohnědou, takže ano, šlo mi to do zrz Very Happy Kadeřnice použila B4 color remover a konkrétně o něm říkala, že stahuje spíš do hndědo-zlatava, což můžu potvrdit - těsně po stažení jsem měla svou tmavě plavou barvu, co se leskla do zlatava. Ovšem pak mi to zase zrezlo.
Pokud už nechceš melír, být tebou, šla bych se zeptat ještě k jiné kadeřnici, co by s tebou provedla, minimálně bys měla víc názorů a měla bys z čeho vybírat.
Jinak ten med se skořicí a jiné přírodní metody je potřeba několikrát zopakovat, než je vidět výsledek - pokud teda zaberou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 2:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, možná se tu o tom už někde psalo, ale je tady toho tolik, že se zeptám konkrétně, máte zkušenosti s melírem či ombre stylem na hennované vlasy? Jaký jste musely mít odstup či jak to dopadlo Rolling Eyes
Všem moc děkuji za každý příspěvek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LauraDitas
8-20
8-20


Založen: 17.5.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne květen 19, 2013 6:18 pm    Předmět: Henna a melíry Citovat

Ahoj, jsem tu nová a chci se zeptat jak barvit hennou když mám na svých kaštanových vlasech melíry. Kdy nejdříve mohu barvit hennou? A jaká je nejlepší? Něco jsem četla o henně Lamda, pak Henné color... Chtěla bych buď hnědý odstín nebo červený , ale červený ne oranžový Very Happy Budu moc ráda za vaše rady jak postupovat atd. díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne květen 19, 2013 6:49 pm    Předmět: Citovat

Je tu celé vlákno, tak ho zkus pročíst. Určitě tam něco najdeš.Wink
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=492
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KristynaZa
0-7
0-7


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 5:19 pm    Předmět: Citovat

Dandulinka napsal:
Ahoj holky, možná se tu o tom už někde psalo, ale je tady toho tolik, že se zeptám konkrétně, máte zkušenosti s melírem či ombre stylem na hennované vlasy? Jaký jste musely mít odstup či jak to dopadlo Rolling Eyes
Všem moc děkuji za každý příspěvek Wink


Už asi neodepisuji aktuálně, ale třeba to někomu pomůže. Rozhodně nedoporučuji dát na hennované vlasy světlý melír a udělat stejnou hloupost jako já. Embarassed Někde jsem se dočetla, že tím někdo hennu postupně zesvětloval až úplně přešel na blond - no u mě se to asi nestane - směs s hennou na vlasech nějak zreagovala a došlo k tepelné reakci, při které se mi začaly neuvěřitelně zahřívat vlasy - řekla bych až téměř pálit, kadeřnice vše rychle smyla, ale vlasy dost utrpěly - především ty často hennované konce se při jemnějším doteku trhaly a lítaly mi kolem hlavy. Shocked Ještě podotýkám, že jsem barvila s odstupem 3/4 roku, hennovala předtím jen 3x hennecolor měděnou. Své vlasy jsem měla dost silné, většinou vydržely všechno. Takže, kdo nemusíte, nepouštějte se do toho, ať nemusíte radikálně stříhat jako já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 6:00 pm    Předmět: Citovat

Krystyna:
Tohle se mi stalo taky a v té době jsem ještě ani nehenovala. Za dva týdny mi to skoro všechno melírované upadlo.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 6:10 pm    Předmět: Citovat

Tak asi není melír ,který nereaguje s hennou? Very Happy Taky mi zelenají Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.