Melír+barvení hennou, a vše co se týče melírování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6485f78f9ac85d90d8d3ad1833141351Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 9:57 am    Předmět: Citovat

Já bych to nedělala.

Casie, stejně jako henna vlas obaluje. Nehledě na to, že může vysušovat a v kombinaci s melírem by to mohla být katastrofa. Pro regeneraci vlasů po melíru jsou určitě mnohem vhodnější způsoby (masky, hydratační mléka, balzámy...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 8:39 pm    Předmět: Citovat

Danča... napsal:
Já bych právě potřebovala vlasy zregenerovat a vím,že henna je výborná,taky jsem ji už používala a dala mi vlasy do pořádku...ale nevím,jestli si můžu vlasy normálně dál melírovat a mezi tím i regenerovat tou bezbarvou hennou sennou casií,to fakt nevím a tady jsem se to zatím nikde nedočetla....


Já bych to teda takle taky nekombinovala. Zkus místo toho hydratační zábaly, třeba i domácí (jogurty, mléko, oleje - pokud ti sedí,..). Ale henny ten vlas obalí a bojím se, že s chemií by se to rádo mít nemuselo - abys ty prameny pak neměla zelené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 3:18 am    Předmět: Citovat

Cassia by zelenat neměla. To dělá jen indigo.
Spíš jde o to, že by to nemuselo chytnout. Ale jsou tu i tací, kteří hennu s chemií bez problémů kombinují. Problém je v tom, že dopředu nikdy nevíš, do jaké kategorie budeš spadat. Takže pokud ti jde opravdu jen o regeneraci, tak je asi vážně lepší zkusit masky, zábaly, jogurt apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 6:21 am    Předmět: Citovat

Ano, zelenou dělá indigo s odbarvování. Nezaměňovat s cassiou a s hennou

Taky je rozdíl používat hennu/casiu a barvu a hennu/cassiu a odbarvovač, což je i melír. Ten barvu z vlasů "vytlouká". Což je založeno na úplně jiném principu než barvení. Nebála bych se zelené, ta nemá jak vzniknout. Ale přesušení a následnému lámání. Hena a casia regeneruje, ale vysušuje a nepovažuji je tedy za vhodné aplikovat na melírem vysušené vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danča...
8-20
8-20


Založen: 17.11.2016
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2016 2:15 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se rozhodla,že si přestanu už vlasy ničit melírem a začnu a zůstanu u henny...poradíte mi,jakou si mám dát na svoje melírované vlasy?melír jsem měla asi před dvěma měsíci...Mám začít bezbarvou hennou a pak postupně zkusit třeba hennu zlatou blond anebo světlou hnědou?líbí se mi i mahagonové odstíny,ale nevím,jestli by mi slušely...a co vše mám přidat do bezbarvé henny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2016 9:07 pm    Předmět: Citovat

No mě henna i samotná cassia nedělala na chem. odbarvované vlasy dobře. Spíš jsem pak měla vlasy vysušené a chemlonovité.Na melírované vlasy bych spíš zkusila něco jako Gestil nebo Milmil.
A pozor na čistou hennu. Na poškozené vlasy chem. barveným chytá zrzavá obzvláště ochotně i když jí je tam málo. Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danča...
8-20
8-20


Založen: 17.11.2016
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 12:36 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si dnes dala na vlasy bezbarvou hennu sennu casii od Khadí a dopadlo to dobře,bála jsem se,aby mi po melíru třeba nezezelenaly vlasy,ale nic takového se nekonalo....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.