Koloidní stříbro
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a896074658ec3d6bd5ad9f2a5d142229Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 5:29 pm    Předmět: Koloidní stříbro Citovat

Jaké máte zkušenosti s koloidním stříbrem?jaké účinky pozorujete a vůbec vše kolem...zda ho používáte na pleť anebo i vnitřně.Četla jsem na toto stříbro hodně chvály,tak přemýšlím,zda si ho nekoupit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amet
8-20
8-20


Založen: 24.1.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 7:46 am    Předmět: Citovat

ahoj, koloidni stribro koupil pred casem manzel kvuli neustale opakujicimu se zanetu na ruce a vylecil ho. Ja to ted zkousim na akne, co mi vyrasilo po vysazeni HA. Jestli je samo o sobe ucinne nemohu potvrdit, protoze ho pouzivam v kombinaci se zinkovou masti. Kazdy vecer se namazu zinkovkou a rano si stribrem potiram zada a dekolt. Tuhle kombinaci pouzivam asi tri tydny a akne se hoji opravdu rychle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 10:30 pm    Předmět: Citovat

Amet napsal:
ahoj, koloidni stribro koupil pred casem manzel kvuli neustale opakujicimu se zanetu na ruce a vylecil ho. Ja to ted zkousim na akne, co mi vyrasilo po vysazeni HA. Jestli je samo o sobe ucinne nemohu potvrdit, protoze ho pouzivam v kombinaci se zinkovou masti. Kazdy vecer se namazu zinkovkou a rano si stribrem potiram zada a dekolt. Tuhle kombinaci pouzivam asi tri tydny a akne se hoji opravdu rychle.


Právě že jsem taky hodně četla chválu na toto stříbro,hodně by to mělo pomáhat na akné a různé vyrážky..no uvidím,koupila jsem si ho,tak jsem sama moc zvědavá..jen se nesmí používat dlouhodobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bellesa
21-40
21-40


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 10:58 am    Předmět: Citovat

Bratr ho začne do týdne používat, tak ti pak můžu napsat, jak mu pomáhá. Dokonce jsem i slyšela, že se dá používat jako deodorant? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 10:42 pm    Předmět: Citovat

jako deodorant? hmm... tak to by se mělo vyzkoušet... no až budou prašule Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ariela.a
81-160
81-160


Založen: 21.7.2011
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 9:22 pm    Předmět: Citovat

Koloidní stříbro používám na pleť (černé tečky, periorální dermatitida) a účinek bohužel nulový. Ale já jsem ráda už jen za to, že mi po něm nevyrašila žádná vyrážka nebo ekzém. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 11:01 am    Předmět: Citovat

Skúsim oživiť túto tému: Máte niekto skúsenosti s používaním KS do nosa? Kolegyne vychválili KS ako liek na všetko možné, tak som si zobrala jednu fľašku 40ppm, lebo sem tam sa objaví nejaká afta, jačmeň a podobné veci. Len by ma skôr zaujímalo dávkovanie pri chronicky zapchatom nose- koľkokrát denne? Ako dlho sa to môže užívať?
Budem vďačná za každú odpoveď Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tajga
81-160
81-160


Založen: 28.5.2013
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 11:25 am    Předmět: Citovat

Ahoj Nelii, moje mamka koloidní stříbro vyrábí - pro okruh rodiny - takže používám v podstatě na vše, od angíny po říznutí. Pokud mám rýmu stříkám do nosu rozprašovačem - není to nic příjemného, ale pomáhá to. Piji na všelijaké střevní problémy, v podstatě na cokoliv si vzpomeneš. Jediné, co mi nedokázalo vyléčit, neboť to není v jeho moci je kámen v ledvině Smile

S účinky na pleť zkušenosti nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eywenn
0-7
0-7


Založen: 27.12.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 8:15 pm    Předmět: Citovat

Nelii napsal:
Skúsim oživiť túto tému: Máte niekto skúsenosti s používaním KS do nosa? Kolegyne vychválili KS ako liek na všetko možné, tak som si zobrala jednu fľašku 40ppm, lebo sem tam sa objaví nejaká afta, jačmeň a podobné veci. Len by ma skôr zaujímalo dávkovanie pri chronicky zapchatom nose- koľkokrát denne? Ako dlho sa to môže užívať?
Budem vďačná za každú odpoveď Wink


Na problémy s horními cestami dýchacími doporučuji techniku néti - výplachy slanou vodou. KS do ní určitě přidat můžeš taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emy
0-7
0-7


Založen: 3.1.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 1:31 pm    Předmět: Citovat

Užívala jsem ho na pleť kvůli slabšímu akné něco přes měsíc a účinky nulové Sad jak pomáhá na ostatní věci, to nevím, jelikož jsem nezkoušela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.