Za ako dlho sa vam zregenerovali vlasy ??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6126fb82b8b1103efab20c914b243658Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 4:58 pm    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
HairyGirl19 napsal:
ozaj market teraz trosku mimo tema..pozeram ze pouzivas zlatu blond hennu henne color ..a smiem sa spytat ako chyta nechyta do rysava alebo ako ?? lebo sa na nu chystaam...


Ahoj, ta henna od HennéColor mi chytá krásně do zlatava.. Ale naposledy jsem si dala egyptskou a vlasy byli oranžové, tak se toho zbavuju.. Za mě je nejlepší zlatá od HennéColor je opravdu zlatá Very Happy Very Happy


A myslis ze mi chyti ? Mam taku tmavsiu blond.Taku plavu.Sa bojim aby to nebolo rysave
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 9:01 pm    Předmět: Citovat

HairyGirl19 napsal:
A myslis ze mi chyti ? Mam taku tmavsiu blond.Taku plavu.Sa bojim aby to nebolo rysave


Chce to zkusit.. Já jí poprvé taky neměla dlouho na hlavě, nechala jsem ji tam 2 a půl hodiny a to mi dělala zlatavé odlesky.. Časem jsem dobu působaní prodloužila.. Musíš zkusit jak Ti bude sedět.. A přinajhoršim se to vymyje.. Ale poprvé jí tam nenechávej přes noc.. Dej jí tak na dvě až tři hodiny a uvidíš podle výsledku, jestli to stačí nebo příště jí tam necháš déle.. Mě chytá tak jak mam v galerii fotku stejnou jako na ikonce, je to druhá strana galerie a ty tři fotky za ní (v růžovém županu), foceno po hennování s HennéColor a zrzavé to není Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 9:48 am    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
HairyGirl19 napsal:
A myslis ze mi chyti ? Mam taku tmavsiu blond.Taku plavu.Sa bojim aby to nebolo rysave


Chce to zkusit.. Já jí poprvé taky neměla dlouho na hlavě, nechala jsem ji tam 2 a půl hodiny a to mi dělala zlatavé odlesky.. Časem jsem dobu působaní prodloužila.. Musíš zkusit jak Ti bude sedět.. A přinajhoršim se to vymyje.. Ale poprvé jí tam nenechávej přes noc.. Dej jí tak na dvě až tři hodiny a uvidíš podle výsledku, jestli to stačí nebo příště jí tam necháš déle.. Mě chytá tak jak mam v galerii fotku stejnou jako na ikonce, je to druhá strana galerie a ty tři fotky za ní (v růžovém županu), foceno po hennování s HennéColor a zrzavé to není Very Happy


Dakujem za radu.Lebo som ani sama nevedela kolko to tam mam nechat.Ano vobec to nieje rysave taka pekna blond Smile ja mam vlastne taku svoju farbu ako ty takze by to mohlo chytit pekne Smile takze dve hodiny vravis ? okej tak ja to skusim a potom dam vedet ako to dopadlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 10:20 am    Předmět: Citovat

HairyGirl19 napsal:
Dakujem za radu.Lebo som ani sama nevedela kolko to tam mam nechat.Ano vobec to nieje rysave taka pekna blond Smile ja mam vlastne taku svoju farbu ako ty takze by to mohlo chytit pekne Smile takze dve hodiny vravis ? okej tak ja to skusim a potom dam vedet ako to dopadlo Smile


Já se poprvé taky bála to tam nechat dlouho, aby to nebylo rezaté.. Na krabičce je napsáno 1 až 3 hodiny. Tak jsem to dala na dvě a půl a výsledek krásnej.. Na sluníčku to dělá takové krásné odlesky.. A po použití uvidíš jestli příště bude doba působení delší či kratší.. A dej určitě vědět jak jsi dopadla Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 8:30 am    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
HairyGirl19 napsal:
Dakujem za radu.Lebo som ani sama nevedela kolko to tam mam nechat.Ano vobec to nieje rysave taka pekna blond Smile ja mam vlastne taku svoju farbu ako ty takze by to mohlo chytit pekne Smile takze dve hodiny vravis ? okej tak ja to skusim a potom dam vedet ako to dopadlo Smile


Já se poprvé taky bála to tam nechat dlouho, aby to nebylo rezaté.. Na krabičce je napsáno 1 až 3 hodiny. Tak jsem to dala na dvě a půl a výsledek krásnej.. Na sluníčku to dělá takové krásné odlesky.. A po použití uvidíš jestli příště bude doba působení delší či kratší.. A dej určitě vědět jak jsi dopadla Very Happy


Ahoj Markeet Smile nabuduci tyzden sa chystam na tu hennu,len este sa ta chcem spytat ..ty si mala tie vlasy farbene niakou chemickou farbou ked si si isla davat hennu ? alebo si mala prirodne svoje vlasy ? pretoze ja mam polovicku tych vlasov svojich a polovicku mam este zbytky farby spred troch mesiacov,tak sa chcem spytat ci uz je to to dost dlhy odstup na to aby som mohla dat hennu ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 12:24 pm    Předmět: Citovat

Vlasy jsem měla barvené naposledy tři týdny, před hennováním a když jsem dala hennu poprvé, tak se nic nestalo a bylo to dobré Very Happy Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishelkuna
21-40
21-40


Založen: 10.8.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 6:13 am    Předmět: 5 měsíců Citovat

Tak mně to po porodu trvalo asi 5 měsíců, začaly mi vlas yhodně padat ale začla jsem používat šampon Alpecin a brát biosil a upravilo se to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 8:37 am    Předmět: Citovat

Já regenerovala zničené vlasy asi 3 roky. Nové vlasy rostly krásné, staré se vždycky trochu vzpamatovaly, ale byly to jen krátkodobé změny, do hloubky zničenému vlasu žádné olejové ani jiné masky nepomohly. Tak jsem to šmikla a začala nanovo a je to jiné kafe Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 8:56 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Já regenerovala zničené vlasy asi 3 roky. Nové vlasy rostly krásné, staré se vždycky trochu vzpamatovaly, ale byly to jen krátkodobé změny, do hloubky zničenému vlasu žádné olejové ani jiné masky nepomohly. Tak jsem to šmikla a začala nanovo a je to jiné kafe Smile


A myslíš, že to takhle dlouho potrvá při ,,pouhém" zaneřádění silikony? Nemám barvu ani nic jiného ničivého a po půl roce s přírodou a bez silikonů mám pocit, že mi vlasy zesílily. Jako by byly tlustší (jako kdysi). Uvažuju, jestli to půjde takhle ještě dál. ..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 9:09 am    Předmět: Citovat

Fakt netuším, já měla vlasy dlouhodobě zanedbané, potrhané a roztřepené kvůli prakticky nulové péči - umýt, vydrbat ručníkem, za vlhka rozčesat, když je tam někde uzlík, tak pořádně škubnout. Ani barvené, ani přesilikonované.

Za toho půl roku jsi už asi vymývatelné silikony z větší části vymyla, ale fakt nedokážu odhadnout, jaký to bude mít vývoj do budoucna Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.