Vliv hormonální antikoncepce na kvalitu vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c100c2329cb07a7d492a8c8c6109127dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 6:01 pm    Předmět: Citovat

Ale předpokládám, že všechny jste měly nízkohormonální Smile Spíš jsem myslela, jestli existuje někdo, kdo ty problémy neměl, když vysadil vysokohormonální. Jestli jo, tak aspoň nějaká naděje je, ale přijde mi, že právě tyhle nejhorší účinky se týkají těch vysokých dávek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 6:12 pm    Předmět: Citovat

Kathory - já brala 10 let Marvelon - to je nějaká střednědávková HA - tedy aspon mi to tak říkala lékařka a vlasy mi padaly fest. Kamarádka brala také Marvelon a jí vlasy nepadaly vůbec a ani plet se jí nezhoršila. ... já mám totiž dojem, že dávka hormonů v HA na to padání až tak vliv nemá . Je to spíš nějak propojeno s citlivostí těla na hormony ( nevím,jak to správně napsat) - vlastně je to to samé, jako padání vlasů po porodu - mám zkušenost, že komu padají vlasy po vysazení HA , určitě mu budou padat i po případných porodech ( není to samozřejmě pravidlo, ale co jsem tak slyšela od známých, většinou to tak je) a kdo neměl po vysazení HA žádné problémy s vlasy, nemá je ani po porodní hormonální bouři .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 6:33 pm    Předmět: Citovat

Ilon, díky, to je zajímavá informace Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 6:42 pm    Předmět: Citovat

Kathory: Brala sem Minervu asi pet let. Pak jsem vysadila presla na injekce. Hormonalni pecka to byla (podle doktorky) poradna a presto sem nejaky zvyseny vlasopad nepozorovala (a to bych asi na tech svejch trech chlupech poznala hodne rychle) ... Vlasy mi obcas padaji vic, obcas min, uz sem to prestala resit. Zadna slava ta hustpota neni, ale to nikdy nebyla a dokud nemam plesky, sem relativne v klidu. Po trech letech experimentu sem se vratila minuly mesic k Minerve a musim rict, ze je asi nejlepsi co sem vyzkousela. Upravila se mi zase plet a dokonce i vlasy (viz vlakno o extremne mastnych vlasech). Nicmene mam pocit, ze se mi opet zhorsily migreny, ale na to je jeste brzo soudit, to si necham az za nekolik mesicu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 5:58 am    Předmět: Citovat

Kath, co se týče pleti, ta se mi nezhoršila téměř vůbec - ale tak zas je pravda, že jsem ji neměla nijak špatnou ani před braním HA. Možná se malinko víc mastí, ale to je vše.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 7:29 am    Předmět: Citovat

Kač - a pravda, vyguglila jsem, že Novynette je nízkohormonální. Tak nic. Ale aspoň pro ostatní Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 9:41 am    Předmět: Citovat

Brala jsem Chloe, Minesse, YAZ a ještě jednu....padání jen trochu, ale zato jsem to pak nedostala. Teď jsem dostala Utrogestan na srovnání a měla jsem to dostat před týdnem a zase jsem to nedostala, což teda přikládám dost velkému stresu, ale je to v pytli. Takže až se budu divit, proč mi padají na podzim vlasy, tak je ze stresu v květnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 7:07 pm    Předmět: Citovat

brala jsem toho hodně a končila vysokohormonálníma předposlední byla Minerva a po ní ještě něco (bylo mi po všem strašně zle, tak jsem to střídala a hledala a nenašla Laughing ). po vysazení (cca rok a půl nepřetržitého braní HA, ale různých značek) nenastal žádný problém - padání vlasů více než obvykle jsem nepozorovala a pleť se mi zhoršila úměrně tomu jak vypadala před HA.

Tak hodně štěstí Kath.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 12:52 pm    Předmět: Citovat

já beru 3/4 roku HA Pramino, ale až doberu plato, letím k doktorce pro jinou, tahle mi poslední měsíce silně nevyhovuje. Tak se bojím, co ten přechod na jinou HA udělá s vláskama a pletí. JInak od té doby co beru HA mi vlasy rostou rychleji a pleť je taky možná o krapet lepší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coctopusmaka
161-320
161-320


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 4:43 pm    Předmět: Citovat

Beru 3 roky Minervu, mám s ní jen dobrou zkušenost, bezprostředně po jejím nasazení mi vlasy nepadaly, pokožka se mi přestala mastit => ústup měsíční krajiny z obličejové části + méně se mi mastí vlasy... Když jsem ji vysadila, tak se krom prudérních nálad nic jiného špatného nedostavilo. Smile

Naposledy upravil coctopusmaka dne po srpen 15, 2011 10:03 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.