Vliv hormonální antikoncepce na kvalitu vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6ec16172b89925dd9a809732ae3dd47fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2014 7:36 am    Předmět: Citovat

Vím, že je to mimo téma, ale když už se to tady rozebírá. Jestli bych vám tím, holky, mohla alespoň trochu pomoct, byla bych ráda. Řešila jsem stejný chlupato-vousatý problém a byla jsem z toho fakt nešťastná, zejména proto, že mi rostou tmavé chlupy a knír na holce není nic pěkného. Na netu jsem narazila na olej na odstranění chloupků a protože jsem ochotna absolvovat všechno, jen abych se těch potvor zbavila, objednala jsem ho a vyzkoušela.....Aaaaaaaaaa výsledky se dostavují. Používá se na vytrhané chlupy mechanicky, tudíž ne na holené. Zatím jsem ho použila na ten svůj nešťastný knír a na chloupky na břichu a pro mě je to velký zázrak. Chloupky se ztenčují a lepší se vytrhávají. Dostávám naději, že konečně nebudu za Yetiho Smile

http://www.kosmetika-afrodite.cz/olej-na-odstraneni-chloupku-100-ml/d-71971/

Já jsem tedy objednávala přímo ze stránek Janine. Tak hurá do vytrhávání a olejování Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 3:23 pm    Předmět: Citovat

Jdu pokračovat v chlupotématu, když už jsme to načly. Nějak mi to nedalo a pořád jsem googlila a uvažovala, jak se teda zbavit toho chmýří na obličeji (které neustupovalo, ale spíše se to zhoršovalo...) a nakonec si říkám, zkusím depilační pružinu, je to levné, maximálně to vyhodím. Kdo o tom teda neslyšel, tak je to tohle

[img][/img]

mám to teda krátce, ale zatím jsem nadšená, je to téměř bezbolestné (ale mě nikdy nebolelo ani trhání obočí, takže to možná nedokážu objektivně posoudit), a co je hlavní, nemám z toho vůbec podrážděnou kůži, když jsem se to snažila brát pinzetou, tak jsem měla půl dne zarudlý obličej. Je to celkem divné, protože tohle chlupy trhá taky, takže zákonitě by to mělo podráždit tu kůži taky, ale nic. Uvidím po delší době, jak mi tato metoda bude sedět, to tady případně zaktualizuju Smile Každopádně za ty peníze, super věc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2016 2:16 pm    Předmět: vvv Citovat

Ahoj,

už dva roky mám vysazenou antikonepci a stále se mi mastí vlasy, umyji jeden den vlasy a druhý den jsou mastné. Šampony na mastné vlasy vůbec nefungují, jedině co mi trochu pomáhá je šampon proti lupům Neutrogena.

Teď už zase piji kontryhelový čaj. Vím, že mi to hodně zhoršily cukry (přílišná konzumace). Měsíc sladkosti nejím a stále žádné zlepšení.
Nevíte prosím, jak urovnat hormony?
Děkuji Vám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2016 4:45 pm    Předmět: Citovat

Za prvé: Nepoužívat šampoby na mastné vlasy. Jsou příliš silné. Vysuší pokožku a ta se brání ještě větší produkcí mazu.

Za druhé: omezení cukru se projeví až za několik měsíců. A není to hen o cukrech, ale i o tucích atd.Je potřeba taky hodně pít.

Jinak mi hodně pomohly ženské kapky od Grešíka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2016 5:20 pm    Předmět: b Citovat

wensdy napsal:
Za prvé: Nepoužívat šampoby na mastné vlasy. Jsou příliš silné. Vysuší pokožku a ta se brání ještě větší produkcí mazu.

Za druhé: omezení cukru se projeví až za několik měsíců. A není to hen o cukrech, ale i o tucích atd.Je potřeba taky hodně pít.

Jinak mi hodně pomohly ženské kapky od Grešíka.


děkuju moc za odpověď Smile zkusím tedy ještě vydržet a čistit se, je pravda, že pití zanedbávám,...
vyzkouším ještě ty kapky, doufám, že zaberou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2016 6:30 pm    Předmět: Citovat

Není zač.
Ty kapky vyjdou na necelých 70kč. První měsíc jsem brala 2x20 kapek podle návodu (balení mi vyšlo na měsíc) Srovnaly mi cyklus, zmírnily akné. Přišly mi fakt silný, tak už druhý měsíc beru 1x15 kapek a i tak mám upravený cyklus i maštění pleti. V pohodě mi vydrží vlasy bez mytí tři dny. (v zimě myji každý druhý den, v létě denně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2016 7:29 pm    Předmět: v Citovat

tak to je paráda Smile tyhle kapky jsem ještě nezkoušela, tak si je zítra koupím. Akné se mi taky dělá, ale ty vlasy jsou horší...V podstatě dva roky nevím, jaké to je mít dva dny čisté vlasy (dřív jsem na to nikdy netrpěla, nikdy jsem netrpěla na mastné vlasy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2016 2:14 pm    Předmět: Citovat

Jo, antikoncepce je na rozhození celého těla expert... Taky jsem si tím prošla. Jinak na mastné vlasy trpím taky. Pomáhá podle mě denní pití bylinkových a zelených čajů. Obojí pročišťuje a trochu omezuje maštění. Mě trošku pomohlo taky používání suchého šampónu/momentálně jsem ho nahradila směsí pudinku, skořice a kakaa. Dělám to takhle: první den po umytí ok. Večer dám do vlasů k hlavě suchý šampón a pár vteřin vmasíruju. Ráno pročešu a ostatní jako obvykle. Třetí den jsou vlasy pořád docela ucházející. Když to neudělám, druhý den odpoledne mám vlasy v mastných pramíncích.
Důležitý je dát ten sucháček do mí dně mastných vlasů a ne až když sou bleee...
U mě šlo hlavně o to, abych si zvykla mít malinko mastnější vlasy u hlavy. On to totiž nikdo kromě mě nevnímá tak dramaticky... Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2016 4:28 pm    Předmět: v Citovat

děkuju za tip, to by mohlo fungovat, určitě to vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2016 9:09 am    Předmět: vv Citovat

Ahoj ,
sice jdu ke konci měsíce na gynekologii, ale nemůžete mi prosím poradit?
Dva roky mám vysazíno (brala jsem HA 3,5 roku), dva roky se mi furt dost mastí vlasy, nesmím proto sladké. Vznikla mi sebor.dermatitida ve vlasech (plus plno dalších problémů).
Zkoušela jsem gynex, dýňový olej, kontryhel a plno dalších věcí, ale vždycky to zabralo jen na chvilku.

Od doktorky si asi nechám napsat nějaké hormony na upravení všeho, co mi HA způsobila, jelikož mi nic nezabírá. Nemáte s tím taky někdo zkušenosti? Zabere vůbec něco? Nikdy jsem na seboru a mastné vlasy netrpěla a neměla jsem problémy s menstruací (špinění až krvácení týden před a uprostřed cyklu už dva roky, každý měsíc)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.