Klub vysokých
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9631b50af878d6bdbb4d4e7061fb64e1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 11:23 pm    Předmět: Klub vysokých Citovat

no co, pochvalte sa ktora ste vysoka a co sa vam na tom paci, ako to vnimate? kade tade na nete len citam, ze je to strasny problem, byt vysoka, ze len male baby sa pacia. tak hm? a ziadne stukanie ze chcete byt nizsie tu nechcem pocut Very Happy a tiez by som nerada sklzla do roviny, kde by sa osocovali nizke, mensie dievcata alebo zeny, ako to casto byva vo forach venovanych nizkam babam, ze sa nezaoberaju svojou krasou, al nadavaju na vysoke. nieco trosku pozitivneho by to chcelo Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 12:15 am    Předmět: Citovat

ja tu podoknem len tolko ze som sa pri tebe citila jak trpazlik, a muselo to byt strasne komicke ked nas ludia spolu videli Laughing
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 12:20 am    Předmět: Citovat

mne osobne je to jedno, ide o vyzarovanie (charizmu, ak chcete) baby, nie vysku - prave to je to pritazlive...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 1:10 am    Předmět: Citovat

A club for tall people? What is tall? I'm only 185cms Smile I feel short when I visit Czechia because the men I see are 190cms or 200cms tall!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:04 am    Předmět: Citovat

Já mám 175 cm a i tak si připadám vyšší než většina lidí, se kterýma se vídám... třeba moje dvě nejlepší kamarádky mají jedna cca 160 a druhá o fousek víc Very Happy Co to s těma lidma je Very Happy
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 8:02 am    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
ja tu podoknem len tolko ze som sa pri tebe citila jak trpazlik, a muselo to byt strasne komicke ked nas ludia spolu videli Laughing




vidis a to su napr poznamky, ktore nemam rada. ako co je na tom komicke, ze niesom rovnako vysoka ako vacsina a dokonca si dovolim ist po ulici s niekym nizsim? hm?
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 8:03 am    Předmět: Citovat

Gore napsal:
mne osobne je to jedno, ide o vyzarovanie (charizmu, ak chcete) baby, nie vysku - prave to je to pritazlive...




no ja som skor mala na mysli, ako sa citia vysoke baby, co sa im na tom paci, ale dik za nazor aj tak Very Happy Very Happy Very Happy a samozrejme sa vlakno tyka aj vyskych muzov Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 8:22 am    Předmět: Citovat

Já měřím asi 177, 178 a nijak mi to nevadí. Je to výhodné pro dobíhání autobusu, kdy nemusím tak rychle kmitat nohama, jako malí, taky je to fajn do divadla, kde vždycky vidím a má to spoustu podobně praktických výhod. Jedinou nevýhodou je snad občas shánění oblečení, hlavně triček s dlouhým rukávem - to mi nezbývá, než předstírat, že to měl být tříčtvrteční. Laughing
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 8:24 am    Předmět: Citovat

Já mám 177, což asi není ještě tak moc, ale vysoká jsem Smile
A fajn na výšce je určitě to, že člověk může trochu přibrat a pořád to není tolik znát ( Laughing Laughing ), jako u nižších obyvatel planety Země Smile
Další positivum - vyššího člověka najdeš snáz v davu - taťku hledám vždycky podle vykukující hlavy Wink
A hodí se to při některých sportech - třeba při lezení po skalách!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 8:51 am    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
ceresnicqa_3 napsal:
ja tu podoknem len tolko ze som sa pri tebe citila jak trpazlik, a muselo to byt strasne komicke ked nas ludia spolu videli Laughing




vidis a to su napr poznamky, ktore nemam rada. ako co je na tom komicke, ze niesom rovnako vysoka ako vacsina a dokonca si dovolim ist po ulici s niekym nizsim? hm?


no na tebe nic, ja som sa citila jakeby som kazdu chvilu mala zarast do zeme Very Happy
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.