Klub vysokých
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=299a316c970770c88c5b2f8bd49888b1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 12:07 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Dalarius et Laixi napsal:
A jak je to s aktraktivitou vyššího dlouhovlasého kluka?


Asi tak ako s ktorýmkoľvek chlapom Smile. Hodnotí sa všetko od prvého dojmu po vystupovanie, výzor a povaha Smile.
Som ti asi moc nepomohla, ale - to si predsa ani nečakal, však? Smile.

Že máš výšku, to je super - to si proste "chlap" Smile. A ostatné je už len na tebe a tej ktorej slečne ktorú chceš osloviť Smile


Už jen to, že je chlap vysokej ženám imponuje... a když má ještě dlouhé (nezanedbané!!!) vlasy, já se za nim 100% otočim! Smile A potom budu hodnotit ten zbytek Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 12:13 pm    Předmět: Citovat

Kaisha napsal:
Kvetinka06 napsal:
Dalarius et Laixi napsal:
A jak je to s aktraktivitou vyššího dlouhovlasého kluka?


Asi tak ako s ktorýmkoľvek chlapom Smile. Hodnotí sa všetko od prvého dojmu po vystupovanie, výzor a povaha Smile.
Som ti asi moc nepomohla, ale - to si predsa ani nečakal, však? Smile.

Že máš výšku, to je super - to si proste "chlap" Smile. A ostatné je už len na tebe a tej ktorej slečne ktorú chceš osloviť Smile


Už jen to, že je chlap vysokej ženám imponuje... a když má ještě dlouhé (nezanedbané!!!) vlasy, já se za nim 100% otočim! Smile A potom budu hodnotit ten zbytek Cool


Veru imponuje:) .... Ostatné je vecou vkusu a celkovej príťažlivosti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 2:40 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
A ostatné je už len na tebe a tej ktorej slečne ktorú chceš osloviť Smile

Raději nechci oslovit žádnou, nebo to by ztroskotalo už na tom, že bych neřekl nic. Laughing
Btw neměl jsem očekávání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 2:44 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Kvetinka06 napsal:
A ostatné je už len na tebe a tej ktorej slečne ktorú chceš osloviť Smile

Raději nechci oslovit žádnou, nebo to by ztroskotalo už na tom, že bych neřekl nic. Laughing
Btw neměl jsem očekávání.


Ále, musíš mít nějaké očekávání Very Happy
A neříct nic..to nevadí, když se budeš hezky usmívat, tak ani nemusíš nic říkat. Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 3:00 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Kvetinka06 napsal:
A ostatné je už len na tebe a tej ktorej slečne ktorú chceš osloviť Smile

Raději nechci oslovit žádnou, nebo to by ztroskotalo už na tom, že bych neřekl nic. Laughing
Btw neměl jsem očekávání.


Tak si kľudne daj na čas Smile - ak nie si typ prirodzene komunikatívneho človeka, tak nemusíš osloviť neaké dievča hneď ako ho uvidíš Smile. Každý má "to svoje" a tak je to dobre Smile
Ale predtým som to oslovenie skôr myslela ako - ako to povedať v češtine Very Happy ... Takto to bude znieť hlúpo, ale niečo ako záujimová skupina .. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verůn
8-20
8-20


Založen: 5.5.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2013 8:56 am    Předmět: Citovat

Mám 180cm a jsem spokojená Smile. Samozřejmě, že dříve jsem slyšívala hloupé narážky, ale ty se nesmí vnímat Smile. Většina mých kamarádek je menší, jak já, ale nevadí mi to Smile. Nějak jsem si na to zvykla a jsem ráda, že jsem se zarazila na této pěkné výšce Smile. Líbí se mi, když vysoké slečny a paní jsou sebevědomé a nic si ze své výšky nedělají Smile. A když z nich vyzařuje to "něco", tak jsou naprosto úžasné Smile).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2013 6:16 pm    Předmět: :) Citovat

Mám 179 cm a ako jedna z mála dievčat som na koncertoch mohla takmer vždy dovoliť postaviť sa kde som chcela a videla som všetko. Very Happy Aj na školskych exkurziách , počujem a vidím veľa Very Happy JAsné , že dlhými vlasmi a chudou postavou vyzeráme ešte vyššie ale čo, koho to trápi. Jediné čo ma mrzí , nedokážem vjsť von v opätkoch. Nie kvoli iným babám tie sú mi viac menej ukradnuté ale skôr pre chlapov , ktorí sú potom o dosť nižší Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M.Snehurka
41-80
41-80


Založen: 25.5.2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2013 6:44 pm    Předmět: Citovat

Verůn napsal:
Líbí se mi, když vysoké slečny a paní jsou sebevědomé a nic si ze své výšky nedělají Smile. A když z nich vyzařuje to "něco", tak jsou naprosto úžasné Smile).


To je fakt - vysoká postava, dlouhé vlasy k tomu - úplná éterická bytost Very Happy Jen si tak mockrát nepřipadám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M.Snehurka
41-80
41-80


Založen: 25.5.2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2013 6:48 pm    Předmět: Re: :) Citovat

Indilwen napsal:
Jediné čo ma mrzí , nedokážem vjsť von v opätkoch. Nie kvoli iným babám tie sú mi viac menej ukradnuté ale skôr pre chlapov , ktorí sú potom o dosť nižší Very Happy

Taky jsem s tím mívala problém. Připadala jsem si hloupě a nechtěla jsem být vyšší než chlapi. Teď je mi to jedno. Sice podpatky moc nenosím, ale když si je dám, přítel (je o fous menší) se pyšní svou vysokou přítelkyní (mám cca 187 cm). Tak nezoufej a nos je! Najde se ten, kterému se budeš líbit, i kdyby byl menší! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2013 7:33 pm    Předmět: Citovat

Mám asi 172 cm a cítím se spíš vysoká než malá. Brala bych o něco menší postavu, ale v celku jsem docela spokojená. Líbí se mi navíc spíš menší muži než je průměr a doma mám stejně vysokého partnera. Podpadky nosím občas a jen do 5 cm. Je taky fakt, že vlasy do požadované délky rostou "pomaleji" než menším postavám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.