Klub vysokých
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5e5ce26e38344cfab2dd1148573db339Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2013 10:09 pm    Předmět: Citovat

Hlásím se do klubu se 180cm...jako všechno to má výhody i nevýhody - za velkou výhodu považuju, že si všechno podám i z vyšších míst, mám dlouhý nohy, pěkně vidím na koncertech a mýmu báječnýmu vlasáči se "žirafky" líbí Laughing
Nevýhodou je shánět na sebe džíny, dlouhé šaty a sukně - ustřihnout to jde vždycky, ale nastavování je potíž a prodloužený velikosti jsou drahý (nedá se nic dělat, pokud člověk nechce chodit jako Havel s gatěma nad kotníky)... pak jsou dlouhý nohy nepraktický při cestování v buse, kde je málo místa mezi sedačkama...
Taky se snažím držet si spíš nižší váhu, protože bejt vysoká a ještě silná, tak si připadám jak matka medvědice...to nevidím jako výhodu ani nevýhodu, to je spíš o osobních pocitech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 9:08 am    Předmět: Citovat

ach, kdyby tak šla vypěstovat výška postavy stejně jako délka vlasů.... Crying or Very sad Rolling Eyes Very Happy tomuhle já říkám nespravedlnost a ne to, že vysokým vlasy rostou "pomaleji" Very Happy Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 12:19 pm    Předmět: Citovat

Taky se hlásím do klubu Laughing měřím 180-182 cm ? tak nějak, nikdy to nezměřim stejně. A konečně můžu říct, že se se svou výškou smiřuju - jen mě mrzí podpatky. Strašně se mi líbí (takový kolem 8-10cm) a to už bych měla pomalu problém projít futrama a hlavně si najít vysokého partnera je taky boj Rolling Eyes Ale zas mam dloooouhý nohy Laughing tak aspoň nějaký plus Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 12:38 pm    Předmět: Citovat

lethality napsal:
ach, kdyby tak šla vypěstovat výška postavy stejně jako délka vlasů.... Crying or Very sad Rolling Eyes Very Happy tomuhle já říkám nespravedlnost a ne to, že vysokým vlasy rostou "pomaleji" Very Happy Very Happy

To je pěkně nefér. Vlasy se mi plazí 1cm za 2 až 3 měíce a při svých 178cm je nikdy nebudu mít ani po pás, protože mi vždycky vypadnou. Crying or Very sad
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 7:08 pm    Předmět: Citovat

Taky se hlásím do klubuvysokých, mám 183-184 cm. Na základce jsem si kvůli tomu hodně protrpěla, ale teď už si nestěžuju. Manžela jsem si našla dokonce ještě o fous vyššího, ale také mě mrzí ty podpadky, já zrovna na nich docela i umim chodit... Laughing Ale to bych musela mít zároveň helmu Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 7:30 pm    Předmět: Citovat

Kaisha: umotej si na cele drdol a hned budes mit naraznikovou zonu Twisted Evil

Taky jsem vysoka a podpatky (vzacne) jsem vzdycky resila tim, ze jsem se proste ohla. Ovsem lezt na 10 cm steklich pri vysce okolo 188 cm do saliny, to je zazitek, ktery clovek jen tak nezapomene Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 7:55 pm    Předmět: Citovat

Ted jsem se divala na fotku z promoci a musela se smat Very Happy Nam se urodil na Mgr zvlaste vysoky rocnik Very Happy 75% tridy jsou lidi nad 180 a zbytek dost pod 170. Na jedne fotce stojim vedle 185cm vysoke spoluzacky, na jine mezi dvema dvoumetrovyma spoluzakama a vypadam jak pětileté děcko nebo trpaslík Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 12:14 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
To je pěkně nefér. Vlasy se mi plazí 1cm za 2 až 3 měíce a při svých 178cm je nikdy nebudu mít ani po pás, protože mi vždycky vypadnou. Crying or Very sad


jako úplně všechny ti vypadnou? Shocked nj, ale je to aspoň teoreticky vypěstovatelná věc, narozdíl od výšky... já už teď porostu leda tak do země... Razz

Morganna napsal:
... mezi dvema dvoumetrovyma spoluzakama a vypadam jak pětileté děcko nebo trpaslík...


ano ano, tak nějak se cítím neustále (a ta traumata z dětství)... vrchol všeho je, že si lidi myslí, že můj chlap je pedofil či co, že prý jestli mi bylo aspoň 15... Rolling Eyes takže uvidím, jak dlouho mi ještě bude 14 let Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 9:01 pm    Předmět: Citovat

Ta výška má rozhodně svoje výhody. Nic pro „nás“ není nedosažitelné. Ale i nevýhody. Například vlasy. Aby byly po pas, tak už musí být fakt hodně dlouhé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2014 11:48 pm    Předmět: Citovat

ja mam okolo 158 (podla meraní mojej lekarky a oblecenie nosím detské, na vyšku 158) ale citim sa byt hrozne ale hrozitansky vysoka...niektori ludia mi vravia ze som malicka a niektori zas vravia zo som velmi vysoka...a to s ami hnusi (tym nechcem urazit nikoho z vas, to nikdy, len proste u nas v rodine je taka tradicia, ze zena ma byt malicka a cim mensia a drobnejsia tym lepsie) niekedy sa citim vyslovene ako chlap a nie je mi to prijemne... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.