Klub vysokých
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1b54cfbf5eb582d1aef728fe2f3384b3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2014 8:48 am    Předmět: Citovat

Jé, bezva, tady si budu připadat malá, se svými 178 cm Smile. Ona výška není problém, pokud se vedle vás vyskytují lidé aspoň podobně vysocí. Na gymplu jsem měla 27 spolužáků z celkového počtu 33 a byla jsem čtvrtá nejvyšší. Podpatky nepostrádám, ale ty zkřivený záda, jak se snažím nevyčnívat, ty už mě docela zlobí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nasavrky
8-20
8-20


Založen: 30.6.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2014 10:03 am    Předmět: Citovat

Taky se přidávám do klubu se svými 180 cm, za největší problém považuji boty, velikost 42,5 sice není nejhorší ale podle měřítek současných obchodů si připadám jako mutant.. Very Happy no a i když jsem štíhlá, nikdy si nebudu připadat křehká tedy, jde to vůbec při takové výšce, grrr Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2014 10:41 am    Předmět: Citovat

Včera v našem místním obchodě si tři bábinky pochvalovaly mojí výšku - týý Ilonkooo - prosím tě, ty jsi taková vysoká ...podej mi tu krabici z toho horního regálu - a ještě mi přečti co je na ní napsaný... z fleku bych tam mohla být zaměstnaná na zkrácený úvazek - jako podavač a předčítač Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.