Začít znovu...
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=61185e922b59bd7a1d68fdd8cb68631fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 1:26 pm    Předmět: Začít znovu... Citovat

Tak jsem se po několikaměsíčním mizerném udržování svých kdysi odbarvovaných a zničených vlasů rozhodla dát jim radikálně sbohem a příští týden se nechám ostříhat. Nemám moc dlouhé, jelikož už přes rok neustále odstříhávám to zničené nic, ale i tak půjde dolů min. 15cm, což znamená, že při mé délce nebude po delších vlasech památky a budu holt téměř nakrátko:(. Dlouho jsem přemýšlela jestli do toho jít, ale nakonec se přiklonila k tomu, že než mít 3/4 vlasů zničených (navíc je mám jemné a po vysazení HA vyloženě řídké)...no zkrátka než mít dlouhé "toto"Smile, tak raději obětovat délku ve prospěch zdravých vlasů. Ty nově odrostlé a hennované jsou v mnohem lepší kvalitě, takže to snad bude vypadat líp za nějaký čas? Ale ta doba než to zas doroste....ta bude obzvlášť v mém případě nekonečnáSad....
Tak se pochubte:) - kdo jste na tom podobně?Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 1:39 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,já na tom byla podobně ještě vloni v prosinci půku délky jsem měla svou hnědou a druhou půlku blondatou...vlasy jsem taky neustále musela zastříhavat protože byly suché,roztřepené no nic moc..tenkrát jsem šla ke kdeřnci jen na zastřich pár centimetru..a odešla jsem sesetříhanýma vlasamama poslední vlasy mě končily na krku Mad štvalo mě to když jsem viděla jak kadeřnice stříhá takové kusy..ale nakonec jsem byla ráda..sice jsem měla krátký vlasy,ale za to svoje a zdravé Wink
Ale světe div se je začátek června a já mám svojí délku skoro zpět sice jsou sestřihané...ale to se časem změní.A to mě kadeřnice vzala skoro dvacet centimetrmu..Sice se trochu ted zase třepěj konce..ale už to není takový jako předtím..jinak jsou vlasy zdravý.Jen sem Ti chtěla říct..že aby si dotoho šla..sice ze začátku ti to bude líto,ale uvidíš jak se Ti rozrostou když je nebudeš barvit chemkou..já jsem rádaže jsem dotoho šla kdyby ne tak ted jesště určitě odstříhávám blond barvu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 1:39 pm    Předmět: Citovat

Bola som natom podobne, ostrihala som vlasy zhruba o 10 cm a bolo to asi to najlepšie, čo som pre ne v živote urobila, pretože už boli natom tak zle, že nepomáhala žiadna starostlivosť. A tých 10 cm mi dorástlo za 3-4 mesiace, takže som zas ani netrpela tak dlho Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 1:43 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle znám až moc dobře.. Asi před 2 měsíci jsem se v domnění, že mi to pomůže se odstřihnout od minulosti, ostříhala své docela dlouhé vlasy na mikádo. Ale už od chvíle, kdy jsem to ostříhala jsme je nechala znovu růst. Taky mám pocit že ta doba, než mi to doroste bude nekonečná, ale doufám, že se snad někdy dočkám.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 2:39 pm    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
Tak tohle znám až moc dobře.. Asi před 2 měsíci jsem se v domnění, že mi to pomůže se odstřihnout od minulosti, ostříhala své docela dlouhé vlasy na mikádo. Ale už od chvíle, kdy jsem to ostříhala jsme je nechala znovu růst. Taky mám pocit že ta doba, než mi to doroste bude nekonečná, ale doufám, že se snad někdy dočkám.. Smile



Uvidíš že se dočkáš Cool za pár měsícu jse zase o něco povytáhnou a budeš mít zase lepší naládu... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 3:24 pm    Předmět: Citovat

přidávám se.na začátku podzimu mě popadla podezřelá touha mít krátké vlasy.touha je dávno pryč ale vlasy pořád nikde. momentálně bojuju o culík,tak snad se do prázdnin dočkám.
mikádo mi nevadí,ale to ještě potrvá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 5:23 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
weronica.highs napsal:
Tak tohle znám až moc dobře.. Asi před 2 měsíci jsem se v domnění, že mi to pomůže se odstřihnout od minulosti, ostříhala své docela dlouhé vlasy na mikádo. Ale už od chvíle, kdy jsem to ostříhala jsme je nechala znovu růst. Taky mám pocit že ta doba, než mi to doroste bude nekonečná, ale doufám, že se snad někdy dočkám.. Smile



Uvidíš že se dočkáš Cool za pár měsícu jse zase o něco povytáhnou a budeš mít zase lepší naládu... Wink

Hehe, teď jsem kamarádce obdivovala vlasy, co je má skoro k pasu a říkám jí že je má nádherné a že jí je fakt závidím a ona: "Neboj Veru, Tak za dva roky je tam máš taky,No možná za tři, ale dočkáš se!" V podstatě moc hezké, ale na druhou stranu.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 6:22 pm    Předmět: Citovat

Před cca dvěmi lety jsem šmikla cca půl metru, teď už mám 30 cm zpět a jsou mnohem kvalitnější. Prvních pár měsíců jsem byla nesvá, teď už mi to ani nepřijde. Bude to v pohodě, neboj Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 7:03 pm    Předmět: Citovat

na jesen som radikalne dala smiknut cca 20cm vsetko znicene a tenke , vlasy to neskutocne vzpruzilo a okolie si to skoro nevsimlo, akurat mi ich chvalili ake su bujne. rastli potom aj rychlejsie a teraz som zas dala par cm zdravotne aby sa uz nikdy neutvorili cancoury Smile som rada, ze som sa k tomu vtedy dokopala
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 7:17 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
na jesen som radikalne dala smiknut cca 20cm vsetko znicene a tenke , vlasy to neskutocne vzpruzilo a okolie si to skoro nevsimlo, akurat mi ich chvalili ake su bujne. rastli potom aj rychlejsie a teraz som zas dala par cm zdravotne aby sa uz nikdy neutvorili cancoury Smile som rada, ze som sa k tomu vtedy dokopala

To bych taky chtěla, aby si moje okolí nevšimlo, kdybych zastřihla o 20 cm Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.