Začít znovu...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=91c802478a7faed4eb6252d9e9f15af9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 7:28 pm    Předmět: Citovat

U mě si to okolí taky téměř nevšimlo a to sem šla z délky na boky do délky do půl zad. Naopak mi každý trvdil, že to není vidět, čímž mě fakt bavili Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 7:30 pm    Předmět: Citovat

To si děláte srandu, ne.. Laughing U mě si každý všimne snad i centimetru! Zrovna dneska jsem měla trochu navlněné vlasy, takže z mikáda jsme měla ještě kratší mikádo, takže vnitřní deprese, a ještě sotva přijdu do školy, tak spolužačka "Hele, ty jsi ostříhaná?" málem jsem jí jednu vrazila Laughing Takže tohle vám docela závidím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 7:33 pm    Předmět: Citovat

No vidíš a já doufala, že mne někdo polituje a dostalo se mi reakce.

" ty jako, na to že máš prcka máš teda supr vlasy"

Jóóó, potěší to, ale překvapená sem byla jako fest Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 7:35 pm    Předmět: Citovat

no mna tiez nikto nelutoval, ked som to napisala kamosovi tak bol prekvapeny a potom ked ma uvidel povedal, ze co vymyslam, furt su dlhe Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 7:48 pm    Předmět: Citovat

Však ono je nakonec dobře, že mne nikdo nepolitoval. Aspoň sem si uvědomila, jaká sem závislačka Laughing

Holky nebojte, narostoooou, mě už narostlo 6cm a to sem stříhala koncem ledna Razz

Edit: a ne že někdo napíše, že je to málo!! Ne, dělám si srandu Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 8:02 pm    Předmět: Citovat

Teprve se na stříhání chystám, čekám, až mi zdravé vlasy dorostou alespoň nad ramena (na krátké mikádo nemám obličej) a střihnu to najednou. Už jsem chtěla stříhat, stála v koupelně s nůžkama a zhluboka dýchala. Pak jsem si řekla, že to nic neřeší - teď je schovám do drdolu, kratší hůř. A když už ustřihnu asi patnáct čísel, chci potom mít jen zdravé vlasy, které můžu hned nechat růst a ne ještě půl roku zastřihávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 9:39 pm    Předmět: Citovat

Presne toto som si aj ja vravela, ze si to strihnem po ramena, tych patnast centimetrov ma nezozerie a aspon to narastie krajsie. Lenze nemala som ich znicene z farbenia alebo zehlenia, ale proste ich mam nekvalitne (asi vplyvom stravy) a hotovo. Radikalne strihanie u mna nic nevyriesi, to spravim, az ked s nimi nacisto stratim trpezlivost.
Ale drzim aspon vam palce, nech to zastrihnute co najskor dorastie a ono veru ze dorastie..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 6:10 am    Předmět: Citovat

Holky moc vám díky za odpovědi - jste zlatýSmile!!! Hned se mi bude zkracovat veseleji! Právě že mám už dlouho ten pocit, že bych co nejdříve chtěla být na "svých" vlasech:), jenže oni mi rostou tak pomalu:(....v mém pokročilém věku Shocked Laughing ...Jo a protože můj ksicht a mikádo nejdou dohromady, nechám si to sestříhat. Vím, že to tu není moc populární Embarassed , ale při mé mizerné kvalitě, vlnění + tvar obličeje je to nakonec to nejlepší, co jsem kdy měla, takže i když je nosím hlavně stažené, cítím se v postupně sestříhaných vlasech lépe:)....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2012 10:53 am    Předmět: Začít znovu... Citovat

...ahoj,
dlouho jsem tu nebyla. Chvilku jsme se stěhovali, pak jsem řešila kde co, a nakonec jsem se dostala do nemocnice. Dostala jsem do žil kapačky. No, hlavně že jsem to všechno rozchodila. Teď mi po tom všem budou asi ještě dlouho padat vlasy jak listí na podzim. Dvakrát jsem si to sama zastřihla ( a doufám, že mi tam aspoň něco zbude, bez ohledu na délku...)

...a můžu začít znovu...

...aspoň toužit po krásných dlouhých vlasech...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2012 1:49 pm    Předmět: Re: Začít znovu... Citovat

SilvieP napsal:
...ahoj,
dlouho jsem tu nebyla. Chvilku jsme se stěhovali, pak jsem řešila kde co, a nakonec jsem se dostala do nemocnice. Dostala jsem do žil kapačky. No, hlavně že jsem to všechno rozchodila. Teď mi po tom všem budou asi ještě dlouho padat vlasy jak listí na podzim. Dvakrát jsem si to sama zastřihla ( a doufám, že mi tam aspoň něco zbude, bez ohledu na délku...)

...a můžu začít znovu...

...aspoň toužit po krásných dlouhých vlasech...


Moc držím pěsti, milá Sylvi.
..Jsou v životě důležitější věci nežli dlouhé vlasy- právě to zdraví,
přesto úsilí za dlouhé vlasy stojí, když se to nepřeháníWink Mnoho zdaru!:-*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.