Začít znovu...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eab91e0b0f9ad8bf806e3267558c9024Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2012 7:53 pm    Předmět: Citovat

Silvie - taky moc držím palce. Vlasy za takový situace nejsou zase až tak důležitý, hlavně se dej zdravotně dohromady. A až budeš v pořádku, vlasy se zase určitě pustí do expresního růstu a s trochou trpělivosti, budeš mít za nějakej ten pátek hřívu krásnější než před nemocí, uvidíš! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 6:11 pm    Předmět: Re: Začít znovu... Citovat

SilvieP napsal:
...ahoj,
dlouho jsem tu nebyla. Chvilku jsme se stěhovali, pak jsem řešila kde co, a nakonec jsem se dostala do nemocnice. Dostala jsem do žil kapačky. No, hlavně že jsem to všechno rozchodila. Teď mi po tom všem budou asi ještě dlouho padat vlasy jak listí na podzim. Dvakrát jsem si to sama zastřihla ( a doufám, že mi tam aspoň něco zbude, bez ohledu na délku...)

...a můžu začít znovu...

...aspoň toužit po krásných dlouhých vlasech...



Tak to je mě moc líto,držím palce ať se ti to brzo všechno dá do pořádku.Hlavně žádnej velkej stres,to není pro vlásky to dobré.Uvidíš za nějakou dobu se to zase zmení a vláskyzase porostou a zhoustnou.Mám stím vlastní zkušenost.Takže nezoufej.Držím ti palce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Comtesse
21-40
21-40


Založen: 5.7.2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 6:45 pm    Předmět: Citovat

Já se v listopadu nechala ostříhat skoro na ježka, už jsem měla dost těch zničených padajících vlasů. Reakce okolí byly vesměs pozitivní, když jsem se hezky nalíčila a oblékla tak se ty chybějící vlasy trochu schovaly Very Happy
Vlasy mi dorostly rychle, ted' mám mikádo pár centimetrů nad ramena. O vlasy se starám jak jen to jde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 8:23 am    Předmět: Re: Začít znovu... Citovat

SilvieP napsal:
...ahoj,
dlouho jsem tu nebyla. Chvilku jsme se stěhovali, pak jsem řešila kde co, a nakonec jsem se dostala do nemocnice. Dostala jsem do žil kapačky. No, hlavně že jsem to všechno rozchodila. Teď mi po tom všem budou asi ještě dlouho padat vlasy jak listí na podzim. Dvakrát jsem si to sama zastřihla ( a doufám, že mi tam aspoň něco zbude, bez ohledu na délku...)

...a můžu začít znovu...

...aspoň toužit po krásných dlouhých vlasech...


Silvie - moc držím palce i pěsti - důležité je zdraví a pohoda - to ostatní (růst vlasů ) už pak půjde skoro samo.
Ted je podzim, mírný vlasopád začali u mě - takže přes zimu vlasové cibulky pořádně vyživíme a na jaře určitě krásně obrašíme! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.