Rozčesávání
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e6c0255fb4f5d4dfa16262c958be5e33Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitka2
0-7
0-7


Založen: 3.6.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 11:44 am    Předmět: Rozčesávání Citovat

Ahoj, včera jsem našla vaše stránky a hned jsem se přihlásila. Sice nevlastním dlouhé vlasy, ale má šestiletá dcerka má husté, dlouhé vlásky až po zadeček. Máme problém s rozčesáváním. Jak si vlásky umyje a dáme kondicionér tak to jde jakš takš. Ale další dny to je kalamita. Nechci ji pořád trápit taháním, protože je to u nás skoro každý den s pláčem. Kadeřnice nám doporučila takový olejíček, je to lepší ale není to ono. Poradí nám tady někdo? Jinak používáme kartáč s kančích štětin. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 3:24 pm    Předmět: Citovat

no na rozčesávanie by som skôr použila hrebeň so zubami široko od seba... až potom použila kančák
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 8:17 pm    Předmět: Citovat

Pokud nefunguje kančák, asi bych fakt zkusila ten hřeben, jak radí Morana (i když teda já osobně co nerozčešu kančákem, tak hřebenem nerozčešu už tuplem - ale zase mám jemný a ne moc hustý vlasy a každá hříva je prostě jiná...) A možná zkusit ten olejíček střídat/kombinovat s jinejma olejema (přírodní, zastudena lisovaný, třeba kokosovej, nebo jojobovej, kdyžtak mrkni do vláken o olejích) nebo s rozčesávacím sprejem pro děti (hodně lidí tu chválí "Princeznu" z DMka - taková jedovatě růžovofialová lahvička s obrázkem princezny, není to až tak drahý, tak to za pokus asi stojí). A mně osobně třeba pomohlo, když jsem se zbavila asi pěti centimetrů - ale tam zase hodně záleží, nakolik jsou konečky roztřepený a tak, ty moje byly dost hrůzostrašný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 10:17 pm    Předmět: Citovat

Mě zase pomohlo ustřihnout ty nejzničenější konečky a bylo to hnedka lepší. Taky jsem dřív používala bezoplachový gliskur sprej na namáhané vlasy. Nastříkala jsem ho ještě na mokré a i druhý den to bylo v pohodě.
Nebo ji je na noc zaplétej do copu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 6:26 am    Předmět: Citovat

Taky bych doporučila ten princeznovský sprej, mně s rozčesáváním neskutečně pomohl - třeba když přijdu z venku a je velký vítr, tak normálně vlasy rozčesávám půl hodiny a půlku si jich přitom vyrvu, ale s princeznou to jde téměř bezbolestně Smile

Co používáte za šampón? Může to mít taky vliv...
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 10:08 am    Předmět: Citovat

Pokud má fakt hodně husté, cuchavé vlasy, tak asi nic nepomůže, aby se daly úplně hladce rozčesávat. U mě funguje hlavně česat po částech, vždycky jen několik pramenů. Zabere to hrozně moc času, ale je to jediný způsob, jak si nevyrvat spoustu vlasů a přitom je učesat.
EDIT: taky mi pomáhá spát s copem
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitka2
0-7
0-7


Založen: 3.6.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 9:46 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za rady. Vidím to asi na změnu vlasové kosmetiky, nebo na ostříhání. Protože krom kančáku jsme používali i široký hřeben, ale nebylo to k ničemu. Spray na vlásky jsme používali od oriflamu - účinek nulový. Zastřihly jsme vlasy - nepomohlo. Opravdu nevím, čím bych jí pomohla. Dřív jsme používali dětské šampony, ale to se nedalo vůbec rozčesávat a čím byly vlasy delší, tím to bylo horší. Takže jsme začali požívat klasické šampony Elseve, Gliss kur atd. a samozřejmě kondicionéry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 7:20 am    Předmět: Citovat

Tangle Teezer.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 7:45 am    Předmět: Citovat

Když nejdou česat? Ráno? Tak zaplést cop na noc. Jestli odpoledne nebo večer, kupte jí malej kančák nebo klidně umělej kartáč, nejlíp aby měl kratší a delší stětiny ať si pártkrát za den vlasy pročísne, hlavně konce a odspodu. V šesti už by to měla zvládnout.
A na dětský hry nějakej účes, spíš copy než culík.
Jako malá jsem měla vlasy po zadek až po půl stehen a nepamatuju se, že bych běhala s rozpuštěnýma, takže se mi nemělo moc co cuchat (já taky byla takové, ehm, aktivní dítě, kdybych běhala s rozpuštěnýma tak za ně zůstanu viset někde na stromě Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: út červen 14, 2011 7:53 pm    Předmět: Tangle teezer Citovat

Ahojky, kamarádka si koupila tangle teezer a protože jsem o něm četla i tady, šla sem ho k ní vyzkoušet. Musim uznat, že vlasy učeše vážně rychle a navíc bez tahání. Kámoška mi dala černý kompaktní jako pozdní dárek k narozkám - opravdu funguje Smile Jenom ještě uvažuju o koupi klasického bez víčka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.