problém se vzkazy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e370db84a2ae5eda5fa192932ef69060Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 6:59 pm    Předmět: problém se vzkazy Citovat

ahoj! sice tady nejsem nejnovější, už tady nějakej pátek oxiduju, ale nevím kam jinam to šupnout.. chtěla bych odpovědět na vzkazy co mám na profilu, ale jaksi mi to nejde.. klikám na "reagovat" jak zběsilá a nic se neděje nic se nemotá.. nenačítá.. neotvírá.., zkoušela jsem aktualizovat, taky nic. Občas mi to dělá na fcb, ale většinou se to rozchodí. máte s tím taky někdo problém? nebo je závada na přijímači? nebo jsem prostě pitomá? nechci vypadat jako nezdvořačka, ráda bych aspoň poděkovala, tak jestli to nerozchodím tak Sidonie a missTeeno - děkuju za vzkaz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 8:13 pm    Předmět: Citovat

Hmm divné. A když dáš Napsat novou zprávu? A nebo ještě můžeš odeslat zprávu přímo z profilu dotyčného.

Jinak toto musí řešit admin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 10:52 pm    Předmět: Citovat

díky za radu to mě nenapadlo to zkoušet jinak.. neměla bych být lenoch a zapojit občas mozek Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.