Strach z bolesti břicha, zažívacích problémů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4b0576040d956bf8392ac6b8d0024a32Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2013 2:56 pm    Předmět: Citovat

Na průjmy mi přišlo nejlepší Imodium, zabere rychle, ale asi to není vhodné pro nějaké opakované problémy, ale spíš jednorázově při průjmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princess Lilien
321-600
321-600


Založen: 23.1.2013
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2013 3:25 pm    Předmět: Citovat

Zkusila bych nějakou dietu a zkusit vysledovat, co to způsobuje.
Pokud nevěříš lékařům, tak bych sáhla po bylinkách, třeba mátě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2013 4:13 pm    Předmět: Citovat

Princess Lilien napsal:
Zkusila bych nějakou dietu a zkusit vysledovat, co to způsobuje.
Pokud nevěříš lékařům, tak bych sáhla po bylinkách, třeba mátě.

já vlastně už dietu mám (nízkbílkovinnou, deficit OTC,porucha cyklu močoviny), ale bylinky jsou skvělá věc- zkusím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2013 4:19 pm    Předmět: Citovat

Jak už se tu psalo, jíst na průjem neznámé příčiny jogurt...to není moc OK. Mléčné výrobky jsou "projímavé a doporučijí se naopak při zácpách.

A upřímě, já bych šla na gastro, fóbie, nefóbie, to není legrace. já měla průjem tři dny a šla jsem tam naprosto dobrovolně, jak beránek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 4:52 pm    Předmět: Citovat

Mám dotaz-kde se vůbec dělají ty testy, jestli je člověk alergický na lepek, laktózu apod.? Embarassed Jak už jsem tady myslím psala, na průjmy trpím odmalička, možná je to i od stresu, ale nemohla jsem mít snad stresy už jako miminko (mamka říkala, že se bála, že ani pořádně nevyrostu-což jsem teda nevyrostla, ale je to doufám dáno i geneticky, protože od té doby, co mi začaly růst zuby tak hrůza, prej jsem měla období, kdy jsem neudržela skoro nic), jenže nikdy mi nic nezjistili. Na kolono i gastro jsem byla už 2x, ale ani z tama mě nikam neposlali. Nebo to jsou nějaké spešl testy, do kterých se doktorům "nechce" (stejně jako ty na trombózu, co jsme před časem řešili v tématu o HA)? Mám jít třeba zase za praktickou doktorkou a říct jí, jestli mě někam nepošle? Jenže té už taky nevěřím, v únoru, jak jsem měla zlomený kotník tak mi řekla, že podle ní už nepotřebuju ani berle a rehabku, tu mi napsala jen na mou žádost-na rehabce jsem dostala francouzské a ještě před 2 týdnama jsem chodila aspoň o jedné+15x UTZ, 10x magnety a 10x rehabka v tělocvičně-a jí přišlo, že rehabku a berle nepotřebuju Rolling Eyes
Takže fakt nevím na koho/kam se obrátit.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 4:56 pm    Předmět: Citovat

no, obvoďačka by ale neměla léčit zlomený kotník, od toho je ortoped. Spíš tam byl problém, že ti ji nemohla napsat.

já teda měla za to že se to dělá na gastru (ty testy na celiakii a tak)

Edit: když si o ní tak čtu, taky bych jeden test brala... tak pro sichr Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 5:06 pm    Předmět: Citovat

Však jo, já jsem se tam byla akorát poptat na tu rehabku, pak už jsem si to doléčila tam.

Právě, že u nás na gastru mi k tomu nic neřekli a na ty testy se netvářil. Na poprvý mi na kolono zjistili malý zánět v tenkém střevě (ale to nemůže být příčina toho, že to mám celoživotně) a dostala jsem akorát nějaké prášky, které mi nepřišly nějak zázračné a napodruhé už prý všechno ok. Tak jsem došla k závěru, že tam asi dělají jen kolono a sondy do žaludku nebo nevím.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 12:54 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Mám dotaz-kde se vůbec dělají ty testy, jestli je člověk alergický na lepek, laktózu apod.? Embarassed .


Dceři tyhle testy dělal obvodní doktor - odběr krve, který se posílá dál. Výsledky nebyly hned - snad do týdne?...ale to už fakt nevím přesně. Pokud je tam nějaká pochybnost, posílají na odběr vzorku střeva .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 7:57 am    Předmět: Citovat

Tak jsem byla v nemocnici a nic mi nezjistili. Obávám se, že 'průjmy' jsou z psychických problémů a že je to tzv.dráždivý tračník, nicméně vůbec nevím co proti tomu dělat Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 8:05 am    Předmět: Citovat

ajéje. No, ve zkratce - žádné dráždivé koření, luštěniny, spíš míń mlíka a mléčných výrobků, nic sladkokyselého typu zavařené okurky a obecně loupat šlupky z ovoce (pokud to nejde, jako u hrozna a bobulí, tak takového ovoce míň), zeleninu spíš tepelně upravovat. Najít akorát správné množství vlákniny (když je jí moc, chvíli se to zlepší, a pak zase jsi tam, kde jsi byla předtím). Každopádně platí, že musíš ozkoušet, co ti dělá dobře a co ne, ne každému platí všechny zásady, někomu projdou třeba ty sladkokyselé věci, jinému mlíko.
Na netu je hafo informací, tak hurá do studování Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.