Strach z bolesti břicha, zažívacích problémů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=88b2bce77df2389159be3047cb3cbba5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Princess Lilien
321-600
321-600


Založen: 23.1.2013
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 11:03 am    Předmět: Citovat

Já to s mou bezlepkovou měla takhle...

Už na základce jsem měla průjmy, ale hlavně bolesti břicha. Na gymplu jsem změnila doktora z dětské na dospěláckého. Ten náš je takový asi trochu soukromnější, platíme mu 1000 kč za rok, ale za to má slušně vybavenou ordinaci, takže spoustu testů dělá už tam. Vzal mi krev pro podezření na nesnášenlivost lepku, hodnoty se mu nezdály, tak mě poslal do nemocnice a tam mě hned objednali na gastro. Ještě mi tehdy nebylo 18, tak jsem to měla s narkozou. No, jenže podle výsledků z nemocnice se mi celiakie nepotvrdila a biopsie byla negativní. A tady nastává záhada, protože praktickej mi řekl, že mám dodržovat bezlepkovou dietu, tudíž když jsem pak došla na kontrolu do gastroporadny hodně se divili. Chtěli mě vystavit lepku a znova poslat na gastro, ale to jsem odmítla, protože mě po tý dietě bylo líp i okolí mi říkalo, jak jsem se vzhledově zlepšila. I když nepřibrala jsem, ale to bude genetika. Co jsem se tak bavila s lidma v diskuzi na stránkách celiakie, tak spousta jich měla negativní biopsii (třeba zrovna vzali zdravý vzorek atd.), tak je posílali opakovaně na gastro, dokud jim něco nenašli, takže jsem ráda, že mi tu bezlepkovou doporučil. Průjmy sice mívám, občas zase naopak zácpu, ale to bych spíš přisuzovala psychice, protože tu mám taky komplikovanou občas Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: út leden 14, 2014 7:31 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem si prošla něčím takovým - bylo to ze stresu - bylo to období, které bych nikomu nepřála, měla jsem věčně bolavý žalůdek, někdy nejedla a dostávám se z toho ještě rok, tedka nemůžu některé věci, jen se nechci doma s našima hádat, tak to sním a modlím se, abych nikam nemusela. Alkohol, ani větší dávku kofeinu nesnesu, pak mám křeče do žalůdku. Mléčný výrobky a smažené také ne a i sladké. Jenže na jaře máme se školou jet do Dánska a celkem mám hrůzu. Snad se z toho konečně dostanu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.