Tančíte někdo flamenco?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=554192abaa8f440105a4a167508db6feZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:48 pm    Předmět: Tančíte někdo flamenco? Citovat

Samá orientální nádhera. A co flamenco? Tančíte někdo? Docela by mě zajímaly vaše zkušenosti a názory na tento tanec. Já jsem s ním začala a úplně mě uchvátil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 8:14 pm    Předmět: Citovat

Netančím (zatím), ale fascinuje mě Smile
V Ostravě bude festival flamenca - odkaz tady: http://www.flamencoov.cz/flamenco-ostrava-2008.html
A ještě - Nemůžu si odpustit : odkaz na jednu úžasnou tanečnici, i když je kvalita obrazu ne úplně dokonalá, jejímu tanci neubírá na kráse
http://www.youtube.com/watch?v=9zo-JH-sV3E&feature=related

(ovšemže všechny flamenco tanečnice jsou super, ale tahle se mi vybavila okamžitě a něčím mě fascinuje, (i když není oblečení na tanec)...možná tou spontánností se mi tak líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 9:14 pm    Předmět: Citovat

Já před rokem chodila rok na flamenco, takže mám základy. Jenže za tento rok, co jsem chodit nemohla, mi kolegyně asi pěkně utekly v pokročilosti. Snad je ještě nějak doženu, bude-li to možné, od září se zase přihlásím. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 7:08 am    Předmět: Citovat

flamenco se mi líbí,ale bohužel u nás jsou jenom břišní tance nebo standartní (a ty soutěžně) takže smůla..tak chodím aspon do břišních Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

Tančila jsem půl roku, taky mam jen zaklady. Ale ted hodlam od dubna zacit chodit do Zambry v Praze k Janě Drdácké, coz je jedna z nasich nejlepsich tanecnic. Toz jsem velmi zvedava Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 12:14 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
flamenco se mi líbí,ale bohužel u nás jsou jenom břišní tance nebo standartní (a ty soutěžně) takže smůla..tak chodím aspon do břišních Smile

Břišní se mi taky dost líbí, ale jsem na to asi trochu stydlivá. Nemohla bych se tak ukazovat Embarassed Mám pocit, že dneska jsou břišní tance snad ještě rozšířenější než standartní nebo latinskoamerické. U nás je několik tanečních škol a klubů pro latinskoamerické a standartní tance, ale zato desítky kurzů orientálních tanců. Fakt mazec! Laughing
Mimochodem mezi těmi desítkami jen jeden kurz flamenca. Bída. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 12:22 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tančila jsem půl roku, taky mam jen zaklady. Ale ted hodlam od dubna zacit chodit do Zambry v Praze k Janě Drdácké, coz je jedna z nasich nejlepsich tanecnic. Toz jsem velmi zvedava Wink

Tak to se máš.Shocked Chtělo by to víc takových perfektních lektorek. U nás v kurzu vyučovala španělská tanečnice Elena Moreno, ale ta se vrací do Španělska. Odliv kvalitních lektorek....béééé a co my tady v České republice?
Měli by ve Španělsku naložit kamión lektorů, přivést sem, tady je vysypat a mi už si je rozeberem.... Laughing Laughing
Mimochodem Zambra....teď sem tam v březnu byla, kupovat si boty....je to tam kdesi u Zvonařky, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 1:59 pm    Předmět: Citovat

Elena Moreno??Ty chodis do olomoucke Palomy?? Very Happy Very Happy Elena je byvala pritelka meho spoluzaka, chodila jsem se koukat na jeji hodiny a jeji zacka me ucila Very Happy
Jo, Zambra je u Zvonarky Smile
)
Svet je maly Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 2:31 pm    Předmět: Citovat

ten kamion bych taky brala Very Happy
Břišní jsou přemnožené, sice je větší výběr, ale je třeba si dobře vybrat..Smile
A ukazovat se nemusíš Wink Dá se zvolit fikané oblečení a taky vypadá pěkně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 4:41 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Elena Moreno??Ty chodis do olomoucke Palomy?? Very Happy Very Happy Elena je byvala pritelka meho spoluzaka, chodila jsem se koukat na jeji hodiny a jeji zacka me ucila Very Happy
Jo, Zambra je u Zvonarky Smile
)
Svet je maly Laughing

Si piš, že je svět malý...zvlášť Olmik. Jsem v kurzu potkala spolužačky ze základky:-) Prča Laughing
Není náhodou její žačka Petra? Já tedy chodím na lekce k Petře Smile Elena vede pokročilý....ale než se tam dohrabu, tak bude fuč.. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.