Numerologie - energie čísel a jejich symbolika
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cc8b9580b7e1bfbc1ee30a2bc088f8bdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 6:44 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Ne to jsem nemyslela tak že by sedmička byla špatná, je to duchovní číslo a číslo hledání správné cesty, ale je to taky "malá karma" (osmička je velká) a přezdívá se jí "oprátka" protože lidé s životním číslem sedm jsou podrobováni zkouškám a je pro ně velmi důležité v nich obstát z hlediska dalších životů nebo života někde jinde. Takový symbol že jak se zachováš, to se vrátí, pokud špatně, vrátí se to víckrát a hůř.

A kde jsi tyhle informace týkající se čísla sedm vyčetla (ptám se, protože je to moje číslo) ? Taky mám nějaké knihy o numerologii a malou karmu v nich přiřazují myslím k číslu čtyři, ale určitě ne k sedmičce... pokud si vzpomeneš na název knihy, budu ráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 7:17 pm    Předmět: Citovat

Jsi si jistá, že ke čtverce? Rolling Eyes Ach jo.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 7:46 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Jsi si jistá, že ke čtverce? Rolling Eyes Ach jo.

Myslím, že číslům 8 a 4 věnovala kapitolu Linda Goodmanová v některé své knize ... ale neznamená to, že jsou to špatná čísla a ti, co s nimi mají něco dočinění jsou nějak "pronásledováni osudem" ... tyhle čísla nemají být chápána jako hrozba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 7:50 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Jsi si jistá, že ke čtverce? Rolling Eyes Ach jo.


..tady jsem něco našla ... a fakt - je tam uvedené i to, co psala Des Very Happy

http://kvety.atlas.centrum.cz/zahady/2011/5/30/clanky/vase-zivotni-kroky-urcuji-cisla-neverite-ctete/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 8:05 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
wolfishness napsal:
Jsi si jistá, že ke čtverce? Rolling Eyes Ach jo.


..tady jsem něco našla ... a fakt - je tam uvedené i to, co psala Des Very Happy

http://kvety.atlas.centrum.cz/zahady/2011/5/30/clanky/vase-zivotni-kroky-urcuji-cisla-neverite-ctete/


Tak moje karma je podle toho pořádně obtěžkaná Rolling Eyes

- Možná bysme to fakt měli oddělit do vlákna numerologie, ale já nevím, jak se to dělá ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 8:14 pm    Předmět: Citovat

A já si zase myslím, že určovat karmu podle čísla vypočítaného z něčeho tak pochybného jako je datum narození nebude moc přesné Smile Vždyť si jen vemte, kolik máme různých kalendářů - když si budu své číslo počítat podle data narození v různých kalendářích, vyjde mi pokaždé jiné číslo a které je teda to správné? Smile

Karma není podle mého názoru určená nějakými čísly, ale jen a pouze činy, které člověk udělá v tomto a všech minulých životech. Toť vše.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 8:25 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

A kde jsi tyhle informace týkající se čísla sedm vyčetla (ptám se, protože je to moje číslo) ?

Ilon nevyčetla Smile to mám od jedné osoby, která se tím zabývá. Ale jsem ráda, žes to našla i na internetu z jiných zdrojů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 8:35 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
ilona napsal:

A kde jsi tyhle informace týkající se čísla sedm vyčetla (ptám se, protože je to moje číslo) ?

Ilon nevyčetla Smile to mám od jedné osoby, která se tím zabývá. Ale jsem ráda, žes to našla i na internetu z jiných zdrojů.

Aha - tak ty to máš přímo od povolané osoby.
Ono je to s numerologií hodně složité - počítá se například životní číslo ( dle data narození), pak číslo jména , které se určuje tak, že jsou k písmenům abecedy přiřazená čísla ... no a když si to spočítám, tak spolu vzájemně zrovna tyhle dvě čísla moc nehrají . Ale nejsem numenorolog, zkoušela jsem to jen tak ze zvědavosti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 8:40 pm    Předmět: Citovat

Ano, to je pravda Smile životní, osudové a jmenné, a určitě by se našly ještě nějaké jiné.
Mě zaujala v poslední době Camilla Karolinss, má zajímavou knížku o jménech Jméno je váš osud a vynalezla jiné vzorce pro výpočet, takový kříž (takže ne obvyklé tabulky). Je to zvláštní, ale vychází jí to - až podezřele dobře.
Jsou tam rozepsaná jednotlivá jména podle karmy, která jsou nebo nejsou karmická, matně si pamatuju, že František a Vladimír jsou hodně karmická jména, naopak třeba Michal je dobré - zkusím tu knihu někde vyhrabat a napsat víc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 8:42 pm    Předmět: Citovat

Tak hledat nemusím, na těchto stránkách vypisují jména na pokračování, můžete zkusit najít to své Smile
http://www.esoterika.cz/clanek/3992-jmeno_je_vas_osud_14_.htm
Nad tím seznámkem je nahoře vpravo Různé/Význam jmen, tak klik na ten význam a rozbalí se vám seznam podle abecedy. Jenom je jich tam zatím přidaných málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.