Padání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 323, 324, 325, 326  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7af80d029a3cefe23125de6b0927cf86Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt září 28, 2017 10:14 am    Předmět: Citovat

Mně ty vypadlé z většiny zůstanou ve vlasech, takže pak při mytí je toho hromada. Ale já dal maximálně tak 10 dní bez mytí (a tedy i bez česání). Víc by to nešlo - to už bych to nerozčesal.
Ale před časem se tu někde řešilo, že kratší interval je z hlediska padání lepší. A mám pocit, že je to pravda - po třech dnech vyčešu víc než o půlku míň než při mytí po pěti dnech (ale možná se jen potom z účesu uvolňuje míň vlasů).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hogger
0-7
0-7


Založen: 4.10.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 10:23 am    Předmět: Citovat

Ahojte. Mojím problémom je, že sa robí kút len na jednej strane vlasov. Mal som pred 4 mesiacmi ešte dredy a toto mi ostalo. Vlasy mám inak husté a ani nevypadavaju tak som kus zúfalý
https://imgur.com/a/cINB2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psisuchar1
8-20
8-20


Založen: 5.9.2017
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2017 12:13 pm    Předmět: Citovat

Zkus MSM, )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzejna87
0-7
0-7


Založen: 5.11.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 2:32 pm    Předmět: MSM Citovat

Ahoj,nečetla jsem všechny komentáře.Kde prosím kupujete to MSM?dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psisuchar1
8-20
8-20


Založen: 5.9.2017
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 3:42 pm    Předmět: Re: MSM Citovat

Dzejna87 napsal:
Ahoj,nečetla jsem všechny komentáře.Kde prosím kupujete to MSM?dekuji

Ahoj, já ho kupuji na 4fitness.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2018 9:14 am    Předmět: Citovat

Začínám být zoufalá z padání vlasů. V létě to budou dva roky, co jsem přešla z klasické antikoncepce na gestagenní a doteď se ten šílený vlasopád úplně nezastavil. Do toho jsem teď asi před měsícem vysadila i tu gestagenní antikoncepci, takže jak se tělo čistí, vlasy začínají opět padat ve zvýšené míře. Už nevím co s tím, Bioaquanol jsem patlala půl roku bez výsledku, teď dodělávám lahvičku vychvalovaného SOS Bione a dnes jsem opět při rozčesávání rukou vytahovala z hlavy obrovské chumáče. Fakt se divím, že na hlavě ještě něco mám a že se mi zatím netvoří lysiny, ale vlasy už jsou i oproti bídnemu normálu tak řídké, že už jsem přes rok neměla učesaný culík, protože do něj nemám co dát. Hodně mi to ubírá na sebevědomí, výsledky krve ale neprokázaly žádné anomálie, tak se nemám ani od čeho odrazit. Doufám, že ten sprej od Bione ještě zabere, je mi jasné, že padání vlasů se nezastaví hned, ale po tom půlročním zmaru s Bioaquanolem už přestávám v cokoli doufat. Mám tady ještě plnou pikslu MSM, ale nějak jsem nebyla schopná ho brát pravidelně, tak se teď na to asi budu muset vrhnout.Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladimirovna
21-40
21-40


Založen: 6.7.2014
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2018 11:09 am    Předmět: Citovat

eMia: zkoušela jsi už jiné metody, třeba pesar nebo plodné/neplodné dny? Chápu teda že tyto metody nejsou tak spolehlivé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2018 8:34 pm    Předmět: Citovat

No já tu antikoncepci vysadila proto, aby se mi tělo očistilo od všech těch srancu a mohla bych v následující pětiletce otěhotnět, takže teď momentálně využívám antikoncepční metodu Ruská ruleta Very Happy jde mi spíš o to, že se mi furt nevrátil cyklus, takže až se obnoví ten pramen života, půjdu do pesaru. Ale jestli mi ta hlava komplet olysá, tak žádnou antikoncepci potřebovat nebudu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2018 1:48 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
No já tu antikoncepci vysadila proto, aby se mi tělo očistilo od všech těch srancu a mohla bych v následující pětiletce otěhotnět, takže teď momentálně využívám antikoncepční metodu Ruská ruleta Very Happy jde mi spíš o to, že se mi furt nevrátil cyklus, takže až se obnoví ten pramen života, půjdu do pesaru. Ale jestli mi ta hlava komplet olysá, tak žádnou antikoncepci potřebovat nebudu Very Happy


A není možné, že to není antikoncepci? To tvé padání trvá podle mě moc dlouho na to, aby to tím bylo. Vůbec netvrdím, že po vysazeni se nic nestane. Ale často čtu o padání po ha něco v tom smyslu, že dotyčná v dané době taky experimentovala s vlasy (vlastně i tys to tu někdy psala), nebo se dělo i něco dalšího. Že se sejde víc faktorů. Mně padaly vlasy loni. Začlo to měsíc po tom, co mě nepustili ke statnicim. Takže stres. Taky jsem v té době chtěla zkusit zázračný růst s Bioaquanolem a kofeinovym šampónem. U vsech těchto věcí pry občas padají vlasy, a tak vlastne nevim, proč to tak bylo. Já se taky bojím vysazení. Jo, je to povrchní, ale nechci být plešatá, ale ještě tak 3 roky s ní mě čekají, tak holt uvidím. Ale taky existuje názor, že tělo se ani čistit nemusí..... Každopádně přeji, aby se to zlepšilo. Zkus trichologa, testy u jiných doktorů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2018 9:49 am    Předmět: Citovat

Nemá zde prosím někdo zkušenost - padání vlasů po lecích ?( Imuran -imunosupresivum) . Jak dlouho asi padají, je to srovnatelné např s vysazením HA (cca 3 měsíce) ? Nebo déle? A dorostou pak ještě?
Jako - těžko říct, zda mi padají vlasy po zrovna po těchto lécich, nebo je to to klasické roční línání ...ale vzhledem k tomu, že padají dost, bude to asi po lécích. Confused Crying or Very sad

Vlasy jsem zastřihla asi o 20 cm ( zřejmě to ještě není konečná délka ), koupila jsem si placentu a Donnu hair , snad to k něčemu bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 323, 324, 325, 326  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.