Hůlky, jehlice a podobné zbraně:)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6ab20185411029779ca3948201e97bd6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 7:49 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Daniela napsal:
Mám takovou velkou dřevěnou sponu, ke které jsou dvě jehlice, a celkem to drží. Samotné jehlice - to jsem nezkoušela. Teď jsem dostala takového dlouhého krokodýla (nevím, jak se tomu správně říká), a kupodivu to drží docela dobře, když s tím chytnu třeba smotaný cop. Na rozpuštěné vlasy je to slabé.
Nemyslíš skřipec?

Skřipec to asi nebude, když jsou u toho ty jehlice, ty u skřipce nebývají ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 8:08 pm    Předmět: Citovat

Ty jehlice byly myšleny k něčemu jinýmu mám ten pocit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 8:15 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Ty jehlice byly myšleny k něčemu jinýmu mám ten pocit.

Jo tak, jasný, sorry, já jsem blbá...teda ne, blbá nejsem, ale blbě čtu. Máš pravdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:21 pm    Předmět: Citovat

Jo, jehlice patří k dřevěné sponě Smile
To Kafin: Ten skřipec vypadá, jak líčíš. Tak aspoň vím, jak se to jmenuje. Jen že to nevypadá jako rosnatka po svačině, ale jako čapí zobák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 4:05 pm    Předmět: Citovat

Pro Brňáky a ty, kteří tudy občas projíždějí - dneska jsem objevila skvělý obchůdek. Když jdete z České (zastávky) po České (ulici) dolů, tak je to první odbočka vlevo. Po levé straně téhle boční uličky najdete Bižuterii Zemánek (doufám, že jsem to jméno nezkomolila). Já sice moc šperky nenosím, ale zahlédla jsem tam ve výloze nějaké spony, tak jsem zaskočila a dobře jsem udělala. Šperky tam mají v podstatě jen jako doplňkový sortiment, zato tam najdete všemožné spony, sponky, sponečky, skřipce a skřipečky, čelenky, jehlice, dokonce i síťky na vlasy, prostě na co si z odvětví vlasových doplňku vzpomenete. Jo a mají tam i hřebeny a kartáče, dokonce i s kančími štětinami. Koupila jsem si tam krásný dřevěný hřeben, ale určitě se tam ještě stavím, protože mi nedávno prasknul skřipec, když jsem se ho snažila narvat na vlasy.
Možná tenhle obchůdek už znáte a řeknete mi, že jsem objevila Ameriku, ale já si ho vážně nikdy nevšimla a to tamtudy chodím velmi často. Myslela jsem, že je to tam nové, ale paní prodavačka mi sdělila, že tam jsou už dvanáct let Shocked asi jsem vážně nevšímavá ke svému okolí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 4:28 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Možná tenhle obchůdek už znáte a řeknete mi, že jsem objevila Ameriku, ale já si ho vážně nikdy nevšimla a to tamtudy chodím velmi často. Myslela jsem, že je to tam nové, ale paní prodavačka mi sdělila, že tam jsou už dvanáct let Shocked asi jsem vážně nevšímavá ke svému okolí.
Já vo tem taky nevěděl.Asi tam zaskočím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Milí kolegové, váš guru je génius! Very Happy Každý, kdo jste chtěl vyzkoušet vlasové jehlice - máme vyhráno!
Minulý týden jsem sklesle koukala na jehlice v bižuterii. Krátký plastový kolík - 80 nebo 110 korun. Velmi jsem si lámala hlavu, co by se dalo místo jehlic použít. Tužka se mi neosvědčila - moc tlustá a málo špičatá, štětce některé možná, ale na ulici se v tom vyjít nedalo. A vtehdy mne osvítil duch svatý!
Takže - kdo z vás chtěl vyzkoušet jehlice - šup do nejbližší prodejny Bankrot (zejména Pražáci to mají snadné) a kupte si tam za dvacku ČÍNSKÉ JÍDELNÍ HULKY! Very Happy Very Happy Very Happy Mají jich tam velký výběr, nejlevnější stojí snad osm korun. Já si koupila za 19, spíchla s nimi copanový drdol - a jsem naprosto happy! Výhody:
1.) Nízká cena, i kdyby se vám neosvědčily, můžete s nimi jíst Smile . Každopádně by to nebyla vůbec žádná ztráta!
2.) Jsou poctivě dřevěné, žádný kýčovitý plast.
3.) Ty za 19 jsou ještě různě obarvené a na koncích malované, takže vypadají moc krásně!
4.) Jsou dostatečně dlouhé, tak s nimi můžete spíchnout jakkoli dlouhé vlasy, aniž vám na jednom konci vylezou.
5.) Mají krásně štíhlý špičatý tvar, takže do vlasů zajedou jak po másle.
6.) Drží opravdu jako skála! Já si s nimi zatím připíchla k hlavě stočený cop a takto vzniklý drdol byl opravdu krásný a pevný, aniž by lezl a tahal! Uvažuji dokonce, že si ho začnu takhle dělat na cvičení. Shocked

TAkže dámy, která to chcete vyzkoušet, hurá do Bankrotu! Určitě si ještě koupím nějaké jiné barevné varianty, abych je mohla střídat. případně lze si koupit z přírodního dřeva a samy si je pomalovat a dozdobit třeba nalepeným korálkem na konec apod.! Prostě geniální řešení! Very Happy
Návrat nahoru
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 8:57 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Milí kolegové, váš guru je génius! Very Happy Každý, kdo jste chtěl vyzkoušet vlasové jehlice - máme vyhráno!
Minulý týden jsem sklesle koukala na jehlice v bižuterii. Krátký plastový kolík - 80 nebo 110 korun. Velmi jsem si lámala hlavu, co by se dalo místo jehlic použít. Tužka se mi neosvědčila - moc tlustá a málo špičatá, štětce některé možná, ale na ulici se v tom vyjít nedalo. A vtehdy mne osvítil duch svatý!
Takže - kdo z vás chtěl vyzkoušet jehlice - šup do nejbližší prodejny Bankrot (zejména Pražáci to mají snadné) a kupte si tam za dvacku ČÍNSKÉ JÍDELNÍ HULKY! Very Happy Very Happy Very Happy Mají jich tam velký výběr, nejlevnější stojí snad osm korun. Já si koupila za 19, spíchla s nimi copanový drdol - a jsem naprosto happy! Výhody:
1.) Nízká cena, i kdyby se vám neosvědčily, můžete s nimi jíst Smile . Každopádně by to nebyla vůbec žádná ztráta!
2.) Jsou poctivě dřevěné, žádný kýčovitý plast.
3.) Ty za 19 jsou ještě různě obarvené a na koncích malované, takže vypadají moc krásně!
4.) Jsou dostatečně dlouhé, tak s nimi můžete spíchnout jakkoli dlouhé vlasy, aniž vám na jednom konci vylezou.
5.) Mají krásně štíhlý špičatý tvar, takže do vlasů zajedou jak po másle.
6.) Drží opravdu jako skála! Já si s nimi zatím připíchla k hlavě stočený cop a takto vzniklý drdol byl opravdu krásný a pevný, aniž by lezl a tahal! Uvažuji dokonce, že si ho začnu takhle dělat na cvičení. Shocked

TAkže dámy, která to chcete vyzkoušet, hurá do Bankrotu! Určitě si ještě koupím nějaké jiné barevné varianty, abych je mohla střídat. případně lze si koupit z přírodního dřeva a samy si je pomalovat a dozdobit třeba nalepeným korálkem na konec apod.! Prostě geniální řešení! Very Happy


....spíchnout jakkoliv dlouhé vlasy.....Adééél, slyšíš to? Confused Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 9:03 pm    Předmět: Citovat

Jo jo,Fairy má pravdu...já už čínské hůlky nějaký čas používám nejen na jídlo a fakt drží jako skála Wink ale některé jsou přeci jen dost dlouhé, jednou jsem málem kamarádovi vypíchla oko... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 9:45 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Jo jo,Fairy má pravdu...já už čínské hůlky nějaký čas používám nejen na jídlo a fakt drží jako skála Wink ale některé jsou přeci jen dost dlouhé, jednou jsem málem kamarádovi vypíchla oko... Twisted Evil


...No dyť ty gejši je možná používají v drdolech taky, je to takové jakési dlouhé... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.