Hůlky, jehlice a podobné zbraně:)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=55169b3bb710b464fb2c9448b3884016Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 5:04 am    Předmět: Citovat

Renča napsal:
Kopretina napsal:
Jo jo,Fairy má pravdu...já už čínské hůlky nějaký čas používám nejen na jídlo a fakt drží jako skála Wink ale některé jsou přeci jen dost dlouhé, jednou jsem málem kamarádovi vypíchla oko... Twisted Evil


...No dyť ty gejši je možná používají v drdolech taky, je to takové jakési dlouhé... Confused


Kočky, pokud se vám hůlky zdají dlouhé, jistě je Vám Vaši přátelé a kamarádi rádi upraví do potřebné délky.... Wink no a a pokud ne, tak takové nešiky raději ani nechtějte.... Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

To je nápad, tý jo! Snad mi to nějaký hladovec ve městě nevytáhne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
To je nápad, tý jo! Snad mi to nějaký hladovec ve městě nevytáhne Wink


....No tak mu s nimi vypíchni oko...jak psala Kopretina Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

Tož tedy musím přidat jeden "vnější" pohled na zahůlkované vlasy (ač to není tak zcela pravda, neb já - na rozdíl od ostatních návštěvníků oné kočičí výstavy, jsem alespoň věděl, že v mé blízkosti jsou jisté nebezpečné jídelní hůlky Smile ).
Zkrátka, byli jsme se podívat na výstavě koček. Kočky byli bezpečně chráněny klecemi, zato lidé, kterých tam byl strašný dav, nebyli před hůlkami ve Fairyiných vlasech chráněni ničím. Poté, co jsem chvíli pozoroval, jak si Fairy prohlíží kočky a a konce hůlek v jejích vlasech se míhají nebezpečně blízko cizích hlav a očí, jsem začal tušit pohromu.
Sám jsem se sice zdárně vyhýbal (ač někdy jen o chlup), přišlo mi ovšem značně nepravděpodobné, že by takové štěstí měli i všichni ostatní návštěvníci, a už jsem si představoval, jak na konci každé z hůlek visí napíchnutá něčí bulva, ne-li celá hlava. Vypadalo by to, pravda, docela zajímavě, majitek oné bulvy by ale nemusel souhlasit. Kromě toho tak těžké ozdoby příliš zatěžují krční páteř Smile
Příznivce hororu teď musím zklamat, neb nakonec jsme si ničí oko ani hlavu neodnesli, nicméně považuji to jen za výjimečný zázrak a očekávám, že na příští takové akci už to tak snadno neprojde Smile
Z čehož plyne poučení: Milé dámy, čínské hůlky ve vlasech sice opravdu vypadají docela dobře, ale stáváte se díky nim vražednou zbraní.
(A nedivte se, že vám nikdo nepoloží hlavu na rameno - spodní konec hůlky by totiž skončil přesně v místě, kde ten nebožák zpravidla do té doby měl oko Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 10:51 am    Předmět: Citovat

A jestli si Fairy dělá drdol s hůlkami na tanec, to musí být teprve Krvavá svatba! Very Happy

Ale máš pravdu, Vlkoni:-) S běžnými jehlicemi je kolize spíš výjimkou, zatímco čínské hůlky jsou o něco delší, takže riziko stoupá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 10:55 am    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Tož tedy musím přidat jeden "vnější" pohled na zahůlkované vlasy (ač to není tak zcela pravda, neb já - na rozdíl od ostatních návštěvníků oné kočičí výstavy, jsem alespoň věděl, že v mé blízkosti jsou jisté nebezpečné jídelní hůlky Smile ).
Zkrátka, byli jsme se podívat na výstavě koček. Kočky byli bezpečně chráněny klecemi, zato lidé, kterých tam byl strašný dav, nebyli před hůlkami ve Fairyiných vlasech chráněni ničím. Poté, co jsem chvíli pozoroval, jak si Fairy prohlíží kočky a a konce hůlek v jejích vlasech se míhají nebezpečně blízko cizích hlav a očí, jsem začal tušit pohromu.
Sám jsem se sice zdárně vyhýbal (ač někdy jen o chlup), přišlo mi ovšem značně nepravděpodobné, že by takové štěstí měli i všichni ostatní návštěvníci, a už jsem si představoval, jak na konci každé z hůlek visí napíchnutá něčí bulva, ne-li celá hlava. Vypadalo by to, pravda, docela zajímavě, majitek oné bulvy by ale nemusel souhlasit. Kromě toho tak těžké ozdoby příliš zatěžují krční páteř Smile
Příznivce hororu teď musím zklamat, neb nakonec jsme si ničí oko ani hlavu neodnesli, nicméně považuji to jen za výjimečný zázrak a očekávám, že na příští takové akci už to tak snadno neprojde Smile
Z čehož plyne poučení: Milé dámy, čínské hůlky ve vlasech sice opravdu vypadají docela dobře, ale stáváte se díky nim vražednou zbraní.
(A nedivte se, že vám nikdo nepoloží hlavu na rameno - spodní konec hůlky by totiž skončil přesně v místě, kde ten nebožák zpravidla do té doby měl oko Twisted Evil )


...já bych to neviděl tak tragicky.
Představ si za deště chodník plnej deštníkem obdaření chdců, a to v různejch vejškách. Kam se hrabou dvě jehlice. Tam na tebe číhaj stovky jehlic deštníkových, a to od plšatých pánů, či vlasatých děv. Tohle bych Vlku neřešil.
Šak by si mohla pořídit jedny výstavové - bezpečnostní, s žlutočerným pruhováním. A je to. Cool Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 12:10 pm    Předmět: Citovat

Náhodou to vůbec není tak zlé! Kratší mít nemohu, to už by mi z drdolu vylézaly. Tyhle jsou akorát Smile A když - nemají se mi lidi cpát hlavou tak blízko! je to skvělá obrana proti různým příliš důvěrným otrapům apod! Very Happy
Návrat nahoru
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 2:21 pm    Předmět: Citovat

Já nosím hůlky docela často a zatím jsem nikomu neublížila, takže to určitě pro okolí tak nebezpečné nebude... Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 5:47 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Náhodou to vůbec není tak zlé! Kratší mít nemohu, to už by mi z drdolu vylézaly. Tyhle jsou akorát Smile A když - nemají se mi lidi cpát hlavou tak blízko! je to skvělá obrana proti různým příliš důvěrným otrapům apod! Very Happy


Fairy, touto zprávičkou jsi napsala to, co jsem chtěl napsat i já při čtení Vlkoníkova příspěvku... člověk se pobavil... Kočko, když se Vlkůň bojí o
oči přítomných, tak a't Ti koupí krásné jehlice do vlasů, se kterými můžeš jít, dle něho, bezpečně mezi lidi a hůlky nos jenom doma Wink Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 7:51 pm    Předmět: Citovat

To máš, Clondyku, úplnou pravdu! Určitě bych jehlicemi nepohrdla. Vlkoni, slyšíš? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.