Hůlky, jehlice a podobné zbraně:)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5053cb32a4e7b31746c253d61dd93027Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 2:47 pm    Předmět: Citovat

Není zač. Smile
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 11:17 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Karlí napsal:

Veruško, vyzkoušelas ten e-shop Thao.cz? Mají celkem pěkné věci, nejenom ty jehlice...


Bohužel, přemýšlela jsem nad mnoha věcma z Thaa, ale bohužel, momentálně šetřím na jiné věci. Ale do budoucna bych si tam ráda něco koupila. Jestli mě předběhneš, tak řekni. Mě totiž trochu zaráží, že nechtějí posílat na dobírku. I když recenze má obchod dobré, tak nevím... No, rozhodně si chci časem nějakou věc odtamtud koupit.


Pozdě, ale přece... Z Thaa mám sice jen čaj a kafe, ale byli milí a nebyl problém.

To nedobírkování možná souvisí i s tím, že ne vše mají skladem (resp. mám pocit, že skoro nic nemají skladem). Na ty čaje jsem čekal přes měsíc. Tak možná mají strach, že lidi by pak ty dobírky vraceli (např. proto, že už by nevěděli, co jim to vlastně přišlo).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lelenka
8-20
8-20


Založen: 5.4.2015
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 11:40 am    Předmět: Citovat

"Hůlky" do vlasů používám téměř denně. Nikde mě nic netahá ani netrčí a nehrozí, že si vlasy "přisednu". Kupovala jsem si dřevěné v obchodech s vlasovými potřebami, ale hůlky se lámaly a navíc stály kolem 250,-Kč. Jednou, když jsme se s kamoškou stavily na čínské nudle, viděla jsem, že na pultu mají hůlky na jídlo. Krásně malované, různé obrázky a dvě za 19,- jiné už nenosím a mám pěknou zásobu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 1:18 pm    Předmět: Citovat

A nevíš náhodou aspoň přibližně, kde to bylo? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 1:32 pm    Předmět: Citovat

Portos napsal:

Pozdě, ale přece... Z Thaa mám sice jen čaj a kafe, ale byli milí a nebyl problém.

To nedobírkování možná souvisí i s tím, že ne vše mají skladem (resp. mám pocit, že skoro nic nemají skladem). Na ty čaje jsem čekal přes měsíc. Tak možná mají strach, že lidi by pak ty dobírky vraceli (např. proto, že už by nevěděli, co jim to vlastně přišlo).


Já jako pracovník v jednom eshopu to "nedobírkování" chápu, ale jako zákazníkovi mi to vadí Laughing Někdy lidi koupí, vyzkouší, dokonce jsou schopní si to někam vzít mezi lidi i s cedulkou (aspoň nám to tak připadá), kterou někam šikovně schovají a pak nám to vrátí (do 14 dnů, čili v zákonné lhůtě). A hádej se s nima, když to má cedulky, ale je to upocené až hanba.

Jinak k jehlicím apod. - čínské hůlky taky vlastním (z lídlu), ale na mě jsou až přehnaně dlouhé, mě prozatím bohatě stačí jehlice z HP spon (viz nové foto v galerii) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 3:16 pm    Předmět: Citovat

Chvíli potom, co jsem sem přišla, tak ještě HP studio nebylo tak známý (nebo snad ještě ani neexistovalo), takže jsem taky používala hůlky, teda japonský. Právě kvůli těm obrázkům a různejm pěknejm motivům. A dýlku jsem řešila tak, že jsem asi dva cenťáky uřízla, pak ten konec ořezala ořezávátkem do špičky (teda ne nijak šílené ostrý) a zalakovala bezbarvým lakem na nehty. Občas je vytáhnu i dneska, když mám nějakej model, ke kterýmu se hodí, ale když už mám srovnání, tak můžu potvrdit, že jehlice z HP jsou holt vymakaný vyloženě na vlasy, takže líp drží. (nicméně dokud jsem srovnání neměla, tak jsem neměla jedinej důvod si na "japončíky" stěžovat, není to tak, že jedno je dobrý a jedno špatný, ale že jedno je fajn a druhý je ještě lepší. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evka8
21-40
21-40


Založen: 16.7.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 7:01 pm    Předmět: Citovat

Neberte si to prosím nějak špatně či osobně, ale já kdybych potkala někoho s dlouhou jídelní hůlkou v hlavě, tak bych se mu v duchu docela vysmála. Hůlky používám normálně na jídlo a k tomu jsou taky určené. Vidličku by si taky do vlasů nikdo nedal (leda ze srandy, nebo jako vtip, ale nemyslel by to vážně a nenazýval by to jehlicí do vlasů, když to jehlice prostě není, je to příbor). Když to někdo ořízne a upraví, tak to třeba poznat nejde, ale normální (cca) 20 cm jídelní hůlka ve vlasech prostě vypadá jako normální 20 cm jídelní hůlka ve vlasech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 8:23 pm    Předmět: Citovat

Já viděla i lidi se štětcema Wink A podle mě to většina lidí stejně nepozná, protože hůlky zas tak častým "příborem" v ČR nejsou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 8:28 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem ten případ, kdy když se mi chce, nosím v hlavě štětec, propisku, pastelky, takže nějaké hůlky jsou on the bottom of my list Laughing Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 8:54 pm    Předmět: Citovat

Přesně! Když není po ruce nic lepšího, taky sahám po všem možném. Ostatně, kdo ví, od čeho tahle účesová tradice vůbec vznikla (nechce se mi věřit, že zprvu to bylo od úpravné či luxusní hůlky o délce 20cm - to už jsem ochotnější věřit na různé kuchyňské nebo pracovní náčiní). Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.