Hydratace, hebkost, hladké vlasy - jak na to?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=36c5c042e6331d1d7a967b80401a1dfdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 8:43 pm    Předmět: Hydratace, hebkost, hladké vlasy - jak na to? Citovat

Odvažuji se otevřít nové téma, které by mělo být v prvé řadě pro lidi, kteří vlastní vlásky sušší, nepoddajné, hrubé a touží je mít hebké, více hydratované, hlaďoučké a netřepící se.

Suchost je největší nepřítel krásných dlouhých vlasů a proto se můžeme snažit shromáždit v tomto tématu jakékoliv prostředky,konkrétní šampony, kondicionéry a jiné produkty, domácí masky, přelivy, způsob péče, co každému z nás, suchovlasců, pomáhá či pomohlo.

Ve fóru už určitě bylo řečeno mnoho různých tipů, ale jsou hodně rozházené po nejrůznějších tématech(v nichž se mísí rady lidí se suchými vlasy, kteří chtějí vlasy vyživit a nevadí jim, ba spíše potřebují, více pečující přípravky s radami dlouhovlasáčů, kteří zase potřebujou vlásky odlehčit a nabýt na objemu, což často dělají přípravky, které třeba mě vlasy hodně vysušujou), tak jsem si dovolila založit toto.Smile

Já se suchostí a lámavostí bojuju už nějaký ten pátek, ale pořád se mi zdá, že to nějak není ono.
Budu ráda za každý přípěvek a radu, jak vlásky opečovat tak, aby byly hydratované, heboučké, lesklé a zdravé.Smile
[/i]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 9:07 pm    Předmět: Citovat

Přítel má velmi husté a silné vlasy a jednu dobu je měl v opravdu suchém a nic moc stavu.. Bohužel můžu za něj poradit hlavně jedno, ať sem se snažila maskama a přípravkama, zabralo zastřižení takových 5 cm Rolling Eyes on už měl dýlku do pasu, ale prostě hrozně roztřepené, suché, drsné, nepoddajné, rozlítané.. no a co jsme to ušmikli, tak se chovají vzorně a to bez jakkéhokoliv přípravku..

Z přípravků se ale nejvíc osvědčila maska Elseve Výživa a lesk na melírované vlasy..

Držím palce, Jani, ať nemusíš moc šmikat a podaří se ti vlásky ovládnout
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xyzz
81-160
81-160


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 9:19 pm    Předmět: Citovat

Mne sa vlasy o dosť zlepšili ako som začala používať American Cream od Lush. Už nie sú ani zďaleka také suché ako boli a keď za pár dni sú zase suchšie, dám ho na končeky bez zmývania. Krásne mi ich hydratuje a prevonia Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 9:53 pm    Předmět: Citovat

Pomáhá mi do klasické masky olej, žloutek, med přidat ždibec droždí.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 10:16 pm    Předmět: Citovat

Jogurtový zábal Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 10:19 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Jogurtový zábal Wink

Jo, ten ideálně taky s kapkou medu a droždí Smile

Jen je zapotřebí smývat VOŇAVÝM šamponem Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 4:24 am    Předmět: Citovat

Mě nejvíce pomáhá olej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 7:56 am    Předmět: Citovat

Mě nepomáhá nic Evil or Very Mad Teda jasné, po Alverďáckých šamponech a kondicionérech a po půl roce intenzivního hennění (co dva, tři týdny, někdy i každý týden) se mi vlasy lesknou, kvalita šla neskutečně nahoru ALE s odrůstajícím melírem (odrůstá teprve osm měsíců Crying or Very sad ), který činí mé délky hnusácké i přes nánosy henny, se nic dělat nedá, jen čekat až odroste Rolling Eyes přitom vlastní vlasy mám teď přesně takové, jaké jem chtěla - no, mohly by být tak o polovinu hustější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 8:03 am    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Mě nepomáhá nic Evil or Very Mad Teda jasné, po Alverďáckých šamponech a kondicionérech a po půl roce intenzivního hennění (co dva, tři týdny, někdy i každý týden) se mi vlasy lesknou, kvalita šla neskutečně nahoru ALE s odrůstajícím melírem (odrůstá teprve osm měsíců Crying or Very sad ), který činí mé délky hnusácké i přes nánosy henny, se nic dělat nedá, jen čekat až odroste Rolling Eyes přitom vlastní vlasy mám teď přesně takové, jaké jem chtěla - no, mohly by být tak o polovinu hustější Smile


Mě teda alvérďácké šampony a i další přírodní co jsem zkoušela, neskutečně zrasily(!) vlasy. Měla jsem je po nich tak suché a zničené, že už se jim vyhýbám obloukem.
Myslím, že jsem po nich zkusila normálně Elséve (s mateří kašičkou), a ten mi ty vlasy celkem vyléčil. Od té doby jsem začla používat spíše silikonové kondicionéry nebo kondiše od Baley a šampony mi dělaly dobře od Head and shoulders a potom ten Elséve s mateří kašičkou. Teď jsem si ale splnila takový "sen" - koupila jsem si od Schwarzkopp drahý šampon na hydrataci a opravdu je to dost dobré. Tak doufám, že se časem vlasy udobří.
(mám pocit, že je stejně pořád léčím z toho šoku po přírodních šamponech Smile - ale chápu, že někomu vyhovují.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 8:11 am    Předmět: Citovat

Já teď taky uhlazuju, co to jde Smile
Je fakt, že henna některé zesvětlené vlasy nezachrání. Mě se vymývá z těch pramenů, které nejvíc poškodil odbarvovač. Uvidíme, jestli se to bude vymývat i po více vrstvách, ale je možné, že jo (takže henna není univerzální spása - ale musím dodat, že mi dost zlepšila hustotu, takže v tom budu teď nějakou dobu pokračovat).

Skvělé uhlazovadlo je maska od Elsevu Total repair nebo tak nějak, bílý kelímek s červeným víčkem.
A oleje. A sérum od Baley na konečky - dávám ho po umytí do celých délek a je dobré Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.