Hydratace, hebkost, hladké vlasy - jak na to?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa453f527313750dc7dcdd931bea6af7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 7:00 pm    Předmět: Citovat

zetonek: používám hydratační šampony. Nebo šampony, které odmašťují malinko (prostě aby to nebylo něco na mastné vlasy, odmaštěná+vysušená kůže je peklo) a koupal v mléku, či syrovátce. Napustím si do vany vodu, přidám litr mléka, nebo odhadem množství i třeba sušené syrovátky a lehnu si tak, aby byla pokožka hlavy ponořená...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanybany
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 7:07 pm    Předmět: Citovat

Jo tak přesně o takových vlasech sním Smile zkoušela jsem už kde co a vždycky to dopadne tak, že se zase nechám ostříhat na mikádo. Pak mě to začne už nudit a chci si nechat narůst vlasy, ale ty potvory ne a ne růst krásné zdravé a hydratované. Místo toho mi rostou suché, roztřepené a matné. No chápete to, já teda ne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 1:02 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
zetonek: používám hydratační šampony. Nebo šampony, které odmašťují malinko (prostě aby to nebylo něco na mastné vlasy, odmaštěná+vysušená kůže je peklo) a koupal v mléku, či syrovátce. Napustím si do vany vodu, přidám litr mléka, nebo odhadem množství i třeba sušené syrovátky a lehnu si tak, aby byla pokožka hlavy ponořená...
To mléko musí být super i na kůži po těle. Oplachuie se to nějak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 1:35 pm    Předmět: Citovat

harik: i ta syrovátka je moc fajn. Mizí mi po tom (po mléku i syrovátce-kupuju obyč) takové ty suché šupinky. Já se pak maximálně trošku osprchnu, když si máčím vlasy-bojím se, že by to zasmrádlo. Ale když si máčím tělo, tak se jen utřu ručníkem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 8:00 pm    Předmět: v Citovat

nejlepší je udělat si masku z vejce na 20 min, kam se na to hrabou nějaké masky (vyzkoušené Gestil, Loreal Professional, maska z oleje). Hebkost a objem zaručen, navíc ten efekt vydrží dlouho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2014 8:34 am    Předmět: Citovat

Mám lehce kudrnaté, chcete - li hodně vlnité vlasy + se odbarvuju (jen odrosty -> ale tímpádem jsou odbarvené celé vlasy) a občas barvím (ale barvami bez amoniaku/ čpavku a peroxidu) .
Když použiji vínový (pouze obal je vínové barvy Very Happy ) kondicionér Alverde a na ještě vlhké vlasy dám bezoplachový sprej Aussie, vlasy jsou spíš jen lehce vlnité a krásně jemné! ... jenže Alverde už ten kondicionér neděla, žejo Evil or Very Mad
Potom mi ještě sedí zábal/ maska z makadamiového oleje s následným umytím šamponem (ke smývání olejů mi sedí kofeinový Alterra) a potom dám jen do délek nějaký kondicionér (nejčastěji je to Alverde) .
Pak mi ještě vyhovují všechny kúry/ masky Alverde v těch tubičkách a taky avokádové máslo téže značky.
Vlasy (spíš konečky + i délky) průběžně domašťuji oleji - v oblibě mám arganový a jojobový.
No, a ldyž se načešu kančím kartáčem, tak to ty vlasy taky krásně uhladí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2014 6:25 pm    Předmět: Citovat

Keyt napsal:
Mě napadá třeba water only, nebo mytí méně často... Případně zábaly, které nejsou na olejové bázi, třeba různé ovoce (avokádo, banán) s aloe vera.

Kdyžtak inspirace:
https://www.youtube.com/watch?v=Be8kWFInroo
Hmmm, to by možná řešilo ty problémy s vymýváním banánu, co tu děvčata hlásily.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
charliii
0-7
0-7


Založen: 2.10.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2016 6:51 pm    Předmět: zdravé vlásky Citovat

Ahoj, pro mě nejlepší na krásné a zdravé vlásky je stoprocentně brazilský keratin. Nedávno jsem na aplikaci byla v Praze v salonu Dolce Diva a musím říct že jsem nemohla udělat nic lepšího, naprostá spokojenost! Vlásky mám krásné, leské, hebké a ozdravené.. Slečna mi o produktu povídala, je to nejsilnější regenerace vůbec. Musím říci že měla pravdu, přikoupila jsem si šampon s kondicionerem na doma aby to vše bylo více efektivní. Doporučuji všem, kteří mají problém s lámavostí , třepením , krepatením , zacucháváním atd. lepší volba určitě není Smile takže za mne TOP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.