Hledam muze a zeny s dlohymi vlasy pro vytvarny projekt

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9272703719ac58cbe1827da1f399fcbdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tereza.photography
0-7
0-7


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 4:39 pm    Předmět: Hledam muze a zeny s dlohymi vlasy pro vytvarny projekt Citovat

Dobry den,

jsem studentkou fotografie na Royal College of Art v Londyne a momentalne pracuji na projektu o lidech s extreme dlohymi vlasy. Jde o fotografie ve studiu i v pleneru a inspiraci my jsou predevsim Viktorianske portrety zen s dlouhymi vlasy. Fotografuji s velkformatovym fotoaparatem na film (nikoliv digitalne atp.)
Jako student si nemohu dovolit honorar, ale rada docestuji kamkoliv, kde je treba, a nebo proplatim jizdne. Take dodam vysledne fotografie v digitalni podobe.

V Londyne jsem vyhrala nekolik soutezi pro mlade fotografy a byla jsem vybrana jako jedna z nejlepsich fotografek mezi studenty fotografie ve Velke Briatnia. Svou praci jsem jiz vystavovala ve Velke Britania, USA, Francii, Cesku a Svycarsku.

Foceni by probehlo nekdy v prubehu leta a nebo na podzim.

Pokud mate zajem, kontaktujte mne prosim na me emailove adrese: tereza.photography@googlemail.com a zaslete prosi aspon jednu fotografii.

Predem dekuji za jakoukoliv pomoc!

S pozdravem,
Tereza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 7:35 pm    Předmět: Citovat

Čau, možná by pomohlo, kdybys sem dala odkaz na nějaké své práce. Případně se spojila s adminem (Aha) a dala nějaké fotky sem do galerie coby hostující fotograf;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tereza.photography
0-7
0-7


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2011 10:28 am    Předmět: Citovat

Zdravim,

tak tady jsou me webove stranky:
www.terezazelenkova.com

Nevim, zda-li to pomuze, nebot normalne dlouhe vlasy nefotim. Nicmene aspon pro predstavu...

T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2011 4:45 pm    Předmět: Re: Hledam muze a zeny s dlohymi vlasy pro vytvarny projekt Citovat

Tereza.photography napsal:
jsem studentkou fotografie na Royal College of Art v Londyne a momentalne pracuji na projektu o lidech s extreme dlohymi vlasy. Jde o fotografie ve studiu i v pleneru a inspiraci my jsou predevsim Viktorianske portrety zen s dlouhymi vlasy.


Welcome to DV, Tereza Wink

Photographing long hair, and even in a 19th-century way, is quite popular. I know of some photographers -from different EU countries - who already started such a project Wink If you look at the galleries of some our members, you will see some Victorian-inspired photos Smile

I can give you a link for a website that has British long-haired women [it's quite an international community though]. Maybe you will find some models there, but I wish you luck in finding some models here, too Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tereza.photography
0-7
0-7


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2011 5:51 pm    Předmět: Re: Hledam muze a zeny s dlohymi vlasy pro vytvarny projekt Citovat

MrE napsal:
Tereza.photography napsal:
jsem studentkou fotografie na Royal College of Art v Londyne a momentalne pracuji na projektu o lidech s extreme dlohymi vlasy. Jde o fotografie ve studiu i v pleneru a inspiraci my jsou predevsim Viktorianske portrety zen s dlouhymi vlasy.


Welcome to DV, Tereza Wink

Photographing long hair, and even in a 19th-century way, is quite popular. I know of some photographers -from different EU countries - who already started such a project Wink If you look at the galleries of some our members, you will see some Victorian-inspired photos Smile

I can give you a link for a website that has British long-haired women [it's quite an international community though]. Maybe you will find some models there, but I wish you luck in finding some models here, too Wink




would be great if you could send me the link for the british website! regarding the fact that many people are photographing long hair people, i hope to do it a bit differently;)

T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.