Umění doma i venku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=47d250a92a578bc39cde1b46f7f92fc9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 7:38 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Mám kámoše, básníka, který je schopen spatřit umění v pohozené bundě u odpadkového koše. S oblibou nachází fantastický zvířata v rozšláplých kelímcích


hehe, tak s nim bych si asi rozumela Smile to mam obcas podobne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 7:57 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Aha napsal:
Mám kámoše, básníka, který je schopen spatřit umění v pohozené bundě u odpadkového koše. S oblibou nachází fantastický zvířata v rozšláplých kelímcích


hehe, tak s nim bych si asi rozumela Smile to mam obcas podobne Smile


Urcite, rozumela, jsem o tom presvedcen. Je to totalni bohem, American na ceste svetem, bydlel u mne v praze nekolik mesicu pred par lety, nakonec musel zase odejit o dum dal, malem to skoncilo vseobecnou spolecnou destrukci Wink) Pise krasny veci, haiku a tak. Je to v podstate andel, nepouzitelnej pro zivot, ale to tak andele obcas maji Wink) http://www.praguepost.com/P03/2003/Art/0619/pprofile.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 9:39 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Ale jinak si myslím, že je dobrý mít ke kráse otevřené oči a srdce a že se pak dá veliký, silný estetický zážitek prožít i na nečekaných místech:-)
A naopak- řekla bych, že v těch velikých, světových galerií, můžete potkat veliké procento lidí, kteří z umění nemají nic víc , než že si v itineráři odškrtnou- viděl jsem Goghovy Slunečnice nebo Monu Lisu.... a ideálně si tam připíšou - a stihl jsem to všechno během jedné hodiny:)


Nelze než do detailu souhlasit, Niki!
Návrat nahoru
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 4:39 pm    Předmět: Citovat

To je moje:)Umeni vsude a ve vsem:)Nekdo mi rika ze jsem blazen a snilek Crying or Very sad Ale ja vim jak toje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 2:54 pm    Předmět: Citovat

Sorry if you spoke about this already, but I wanted to mention pre-Raphaelite painters in 19th-century Great Britain. Artists, like John Waterhouse for example.

Many of the ladies in their paintings had long red hair. I see that quite a few of you here also have natural red hair. Good for you!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

MrE napsal:
Sorry if you spoke about this already, but I wanted to mention pre-Raphaelite painters in 19th-century Great Britain. Artists, like John Waterhouse for example.

Many of the ladies in their paintings had long red hair. I see that quite a few of you here also have natural red hair. Good for you!!! Very Happy


jojo, je tu spousta takovych slecen, treba fairy, ta by klidne mohla waterhousovi modelem. a neni jedina. ja taky prerafaelisty zboznuju. a secesi(tam se da taky najit spousta dlouhovlasych slecen a hlavne spousta spon do vlasu Wink )
napada me nova hra-budeme hledat, kdo komu mohl sedet modelem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 8:52 pm    Předmět: Citovat

MrE napsal:
Sorry if you spoke about this already, but I wanted to mention pre-Raphaelite painters in 19th-century Great Britain. Artists, like John Waterhouse for example.

Many of the ladies in their paintings had long red hair. I see that quite a few of you here also have natural red hair. Good for you!!! Very Happy

Waterhouse? i love him and i love all pre-raphaelite painters. what you want to know about them? I'm very interested in their art.
Do you like also another artist group or some period of art?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forest_fay
81-160
81-160


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 1:11 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Nika napsal:
Aha napsal:
Mám kámoše, básníka, který je schopen spatřit umění v pohozené bundě u odpadkového koše. S oblibou nachází fantastický zvířata v rozšláplých kelímcích


hehe, tak s nim bych si asi rozumela Smile to mam obcas podobne Smile


Urcite, rozumela, jsem o tom presvedcen. Je to totalni bohem, American na ceste svetem, bydlel u mne v praze nekolik mesicu pred par lety, nakonec musel zase odejit o dum dal, malem to skoncilo vseobecnou spolecnou destrukci Wink) Pise krasny veci, haiku a tak. Je to v podstate andel, nepouzitelnej pro zivot, ale to tak andele obcas maji Wink) http://www.praguepost.com/P03/2003/Art/0619/pprofile.php


OMG! Ved ja ho poznam:) Stretli sme sa sice len parkrat ale... jaj, nikdy som nestretla niekoho tak spontanneho a otvoreneho! A pritom mi nic z toho nepovedal... Wink pekna anglictina Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forest_fay
81-160
81-160


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 1:28 am    Předmět: Citovat

Zboznujem Londynsku vystavu Daliho- Dali universe http://www.countyhallgallery.com/exhibitions/dali.htm bola som tam uz dvakrat a vzdy ma to tam taha
z inych mam rada aj Van Gogha ale on je teda riadne roztruseny po svete a impresionistov.
V Prahe ma milo prekvapilo muzeum (ceskeho?) kubizmu (asi to bolo aj tym ze som od kubizmu neocakavala nic ale uz ho mam radsej Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

Já věděla, že je tu dobrý základ pro fan club Waterhause. Hlásím se.
A potom Caspar David Friedrich, nesmím zapomenout na Millaise a ještě si vzpomenout na toho anglického klasicistu...
Fanouškům doporučuji http://www.artmagick.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.