Kartáče Tangle Teezer, Dtangler apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 95, 96, 97  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d46340fcdb14465994641cfaec940162Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 2:42 pm    Předmět: Citovat

to víš, je to novinka, patent, a kdo ví co ještě.
Ale ta cena není zas tak závratná, akorát poštovné to prodraží.
Třeba na pro-vlasy ho mají za necelé 400,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 6:19 pm    Předmět: Citovat

No mě to teda hlodá opravdu hodně a za chvilku budu mít svátek....když vidim někde na videu, jak s tim lehce češou a jak já to musím náročně brát kančákem....
Vážně se nenajde někdo zdejší, kdo by měl zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st duben 20, 2011 11:25 am    Předmět: Citovat

Tak já to i vyzkoušela. Před časem mi to dovezla kámoška z Anglie, že prej je to super na rozčesávání (teda dovezla takovou tu menší, cestovní verzi s krytkou). Tak jsem to zkusila, ověřila jsem si, že nad můj kančák není, a založila to do skříně. A teď mě tahle debata donutila to najít, mrknout na různý videa a recenze a zkusit to znovu.
Od těch prvních pokusů mi vlasy o kus poporostly a začaly se strašně uzlovat a cuchat, takže i rozčesávání kartáčem může bejt celkem peklo, tak jsem si říkala, že by tenhle vynález mohl třeba pomoct. Teda - pro někoho, kdo je zvyklej česat kančákem, to při česání vydává děsný zvuky. Zacuchaný kusy vlasů to možná rozčesává o trošku líp než kančák, ale zase ne tolik, aby si to člověk musel běžet koupit, rozdíl je to dost nepatrnej. Česání mokrejch vlasů (teda částečně proschlejch, mokrý nečešu nikdy ničím) jsem po chvíli vzdala a vrátila se ke kančáku, kterej mi polosuchejma vlasama vždycky krásně klouže (hlavní problémy s rozčesáváním mám zasucha).
Na druhou stranu uznávám, že oproti plastovejm kartáčům a normálním hřebenům, který jsem kdysi používala, to může bejt docela rozdíl - akorát že já už jsem holt zmlsaná x-letým používáním kančáku. Navzdory těm zvukům, který to při česání vydává, nemám pocit, že by vlasy nějak výrazně úpěly.
Takže suma sumárum - do kabelky je to s to krytkou šikovný, že se mi na to na rozdíl od nechráněnýho kančáku nebude nabalovat různý smetí, češe to vcelku slušně a přijde mi, že i šetrně. Ale jinak dávám nadále přednost kančáku a ta cena mi přijde vzhledem k účinkům poněkud přemrštěná. Na druhou stranu, abych byla spravedlivá, je potřeba vzít v úvahu, že mám extrémně jemný a ne moc hustý vlasy, je dost možný, že někomu se silnějšíma a hustšíma vlasama, komu třeba nevyhovuje kančák, to třeba sedne (ostatně když jsem jukla na reakce na netu, tak mi přišlo, že nejnadšeněji reagujou černošky - takže holky s přesně opačným typem vlasů než mám já).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st duben 20, 2011 7:03 pm    Předmět: Citovat

nevíte jestli se to česátko dá koupit i v kadeřnictvích? přece jen bych se tím chtěla první pročísnout, než bych to koupila Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 2:24 pm    Předmět: Citovat

Tak já tento kartáč mám už asi tři dny, objednávala jsem z UK a spokojenost největší! Vlasy krásně rozčeše, aniž bych si nějaký urvala. Navíc, už dlouho se mi nestalo, abych si mohla hřebenem projet vlasy od shora až dolů - vždycky se mi to někde zaseklo - a teď paráda! Určitě doporučuju těm, kterým dělá rozčesávání problémy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 2:26 pm    Předmět: Citovat

Jo, ty štětiny nejsou gumové, jsou plastové, akorát že jsou takové pružné. Celé je to plast Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 5:02 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem koukala na video od torrin a ta je z Tangle Teezeru zjevně taky nadšená. To, jak rychle projíždí ty vlasy vypadá fakt lákavě. Shocked
Ale stejně pochybuju, že na ty moje věčné zacuchance by to fungovalo.
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 5:12 pm    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
Tak jsem koukala na video od torrin a ta je z Tangle Teezeru zjevně taky nadšená. To, jak rychle projíždí ty vlasy vypadá fakt lákavě. Shocked
Ale stejně pochybuju, že na ty moje věčné zacuchance by to fungovalo.


wooooooooooooooooooooooow Shocked tak to je bomba, já ho chci!!!!! vypadá fakt zázračně Shocked jestli zvládnu úspěšně zkouškové, jdu do něj!!!! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 6:18 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem podlehla a mám objednáno. Rolling Eyes Až ke mně ten zázrak doputuje, tak poreferuju, jak češe.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guinevere
81-160
81-160


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 12:24 pm    Předmět: Hřeben Tangle Teezer Citovat

Znáte tenhle nový hřeben? Kamarádka si ho pořídila a nemůže si ho vynachválit. Smile Prý rozčeše zacuchané vlasy, je k nim šetrný a vlasy jsou pak lesklé. Má ho doma někdo? Uvažuju, že si ho koupím, sice je drahý, ale ceny klesají dolů postupně. Ráda bych abyste se podělili o své zkušenosti s tímhle hřebenem.

http://tangleteezer.salonpro.cz/
_________________
Budoucnost patri tem, kdo veri svym krasnym snum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 95, 96, 97  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.