Kartáče Tangle Teezer, Dtangler apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 95, 96, 97  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=27486af799b83d36a21f8636f7906e5cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 12:26 pm    Předmět: Citovat

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=76&postdays=0&postorder=asc&start=230
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 12:28 pm    Předmět: Citovat

Tak TT je vynikající. I přeze všechny mé pochybnosti jsem si ho koupila, jak jsem již psala, a vůbec nelituju. Všechny kančáky se můžou jít zahrabat, protože na moje vlasy je TT úplně dokonalý, netrhám si vlasy, netrpím. Konečně se opravdu učešu.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guinevere
81-160
81-160


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 12:29 pm    Předmět: Citovat

Aha, díky Very Happy
_________________
Budoucnost patri tem, kdo veri svym krasnym snum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 12:33 pm    Předmět: Citovat

no já si ho taky koupím...čekám, až udělám poslední zkoušku, a objednávám (za odměnu:-D ), ta všechna videa na youtube mě tak moooc nalákala!!!

wolfishness: odkud jsi prosím objednávala?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 12:34 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
wolfishness: odkud jsi prosím objednávala?


Objednávala jsem ho přes kamarádku z USA, teď v nejbližší době bude objednávat znova, pokud máš zájem, pošlu ti do SZ její email.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 1:26 pm    Předmět: Citovat

Hehe, ještěže jsem takový citoun a svých věcí se jen tak nevzdávám..Smile s kančákem Bivojem mám intimní vztah a ani za nic bych ho nevyměnila..Smile Tak užívejte TT i za mě..Wink Já některé rituály neměním..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 2:41 pm    Předmět: Kančí štětiny nebo TT? Citovat

wolfishness napsal:
Tak TT je vynikající. I přeze všechny mé pochybnosti jsem si ho koupila, jak jsem již psala, a vůbec nelituju. Všechny kančáky se můžou jít zahrabat, protože na moje vlasy je TT úplně dokonalý, netrhám si vlasy, netrpím. Konečně se opravdu učešu.


Ahoj, mohla bych se zeptat, jestli jsi před TT používala kartáč s kančími štětinami? Jak bys je porovnala? Potřebuji si už konečně koupit pořádný kartáč, abych si vlasy přestala "rvát". Chtěla jsem se vejít do 1000 Kč + -, tak se teď nemůžu rozhodnout, jestli jít do kančáku nebo TT... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guinevere
81-160
81-160


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 2:57 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Tak TT je vynikající. I přeze všechny mé pochybnosti jsem si ho koupila, jak jsem již psala, a vůbec nelituju. Všechny kančáky se můžou jít zahrabat, protože na moje vlasy je TT úplně dokonalý, netrhám si vlasy, netrpím. Konečně se opravdu učešu.


Prosímtě, a jak je to s padáním vlasů? Ovlivňuje to vypadávání vlasů po umytí?
_________________
Budoucnost patri tem, kdo veri svym krasnym snum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 3:58 pm    Předmět: Re: Kančí štětiny nebo TT? Citovat

opossum napsal:
Ahoj, mohla bych se zeptat, jestli jsi před TT používala kartáč s kančími štětinami? Jak bys je porovnala? Potřebuji si už konečně koupit pořádný kartáč, abych si vlasy přestala "rvát". Chtěla jsem se vejít do 1000 Kč + -, tak se teď nemůžu rozhodnout, jestli jít do kančáku nebo TT... Sad


Ano, mám i kančák. Výhoda TT je, že pročeše vlasy komplet, aniž bych je musela rozdělovat pracně na vrstvy, jako je to u kančáku. Mám sice jemné, docela řídké vlasy, ale i tak to byl kumšt, než kančák rozčesal všechno. S TT se nemusím "prokousávat" uzlíky a zacuchanci u krku a na koncích, které se mi často dělají, pročeše je bez trhání a bolesti. A největší výhoda pro mě je to, že mi vůbec, ale vůbec neelektrizuje vlasy a s tím jsem měla problémy u všech hřebenů, i u dřevěného a i u kančáku, ten mi je rozlétával snad nejvíce. A kupovaly jsme ho z USA za 390,- s víčkem, ten bez víčka vyjde na 330,-. Wink


Guinevere napsal:
Prosímtě, a jak je to s padáním vlasů? Ovlivňuje to vypadávání vlasů po umytí?


Vlasy češu většinou vlhké, skoro suché. Při normálním česání jsem vyčesávala chuchvalce vlasů, na což jsem si zvykla, ale nadšení ze mě nesršelo. S TT vyčešu vlasů podstatně méně, nevím, čím to je, ale je to tak. Zvuky při česání sice vydává hrozné, jako kdyby ty vlasy škubal, ale opak je pravdou. Množství vypadaných vlasů se zmenšilo na polovinu. A jeho další plus je, že když mám už trošku mastné vlasy u kořínků, po rozčesání se ta mastnota krásně rozptýlí po celých délkách, vlasy ji vcucnou, vypadají opět čerstvě, upraveně a dá se ještě jít mezi lidi. Samozřejmě, že to takhle nejde praktikovat třeba týden, ale já, která si myju vlasy často (třikrát týdně), to druhý den po mytí ocením, opravdu to pomůže.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 4:49 pm    Předmět: Citovat

wolfishness: Teda, díky moc za skvělou odpověď Smile Myslim, že mám jasno... Bylo by možné si TT objednat přes tvoji kamarádku? Nejlevněji jsem ten s víčkem našla za 473 + poštovné. Také jsem četla, že s víčkem je o něco menší než ten bez víčka. Jak ti padne ten s víkem do ruky? Díky za trpělivost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 95, 96, 97  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.