Kartáče Tangle Teezer, Dtangler apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eefedae6391c01b20a8de49603e97a30Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 11:55 am    Předmět: Citovat

Přišlo mi do mailu, že na xparfemy.cz mají tangleteezer se slevou, kdyby to někoho zajímalo, jen teď nevím, jestli to není nedovolená reklama, tak mi to kdyžtak smažte Embarassed . Děkuji Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ditulka
8-20
8-20


Založen: 2.3.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 4:58 pm    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Vcera jsem narazila na "Tangle Teezer" u vietnamcu - 79 Kc. Samozrejme jsem MUSELA jeden vybalit a sahnout si. No... No... Ja bych si ho nekoupila ani kdyby byl za 30. Tvrdej, spatne orezanej kus plastu - aspon tedy ten, co jsem mela to stesti okoukout. Zato ale deleji dokonce i "design" podobnej Very Happy Rikala jsem si, jak dlouho to bude trvat, nez se u nich objevi Wink


Tyhle napodobeniny nebrat ani zadarmo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cocodrillo
8-20
8-20


Založen: 3.8.2015
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2015 7:44 pm    Předmět: Citovat

Tento kartáč vlastním, konkrétně verzi pro rozčesávání mokrých vlasů (tuším, že se to jmenuje "Splash" nebo tak nějak). Používám ho i k normálnímu česání a vlasy netahá, nerve, prostě je to fajn. Jediný mínus - jakožto uživatelka lavaerde vyčesávám i zbytky lávovky z mytí, ty zůstávají na kartáči a ty vstřebávají jaksi špíny kolem - prach a tak (neptejte se mě, jak se to děje, prostě to tak je Very Happy ). Tím pádem mám kartáč slušně špinavej, ale za to ani tak kartáč nemůže
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2015 9:18 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem byla obdarována TT a musím říct, že jsem mile překvapena. Neměla jsem moc dobré zkušenosti z kartáči jakéhokoli druhu a materiálu, ale tenhle...Mé cuchající se vlásky jsou pěkně rovné, rozčesané, netahá a počet vypadaných vlasů po česání se velmi snížil. Za mě velká spokojenost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ihmissusi
321-600
321-600


Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 447

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2015 10:19 am    Předmět: Citovat

Nemáte někdo zkušenosti s Tangle Teezerem určeným k fénování vlasů? Smile

http://www.parfums.cz/tangle-teezer/blow-styling-hreben-na-vlasy/

Klasickou verzi na rozčesávání miluju, ale hodil by se mi nějaký nový kartáč na fénování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so duben 16, 2016 9:46 am    Předmět: Citovat

Tak jsem ho teď při nákupu myčky přihodila do košíku a musím říct, že ač jsem byla léta spokojená s kančákem...tak tohle je asi 120x lepší. Rozčeše to rychle, netahá. Opravdu nekecali Very Happy Ale kančák je teda stejně hezčí na pohled a na uhlazení účesů, takže určitě nikam nepůjde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: so duben 16, 2016 12:11 pm    Předmět: Citovat

nehodil by se někomu tungle do sprchy?
http://www.krasa.cz/tangle-teezer-aqua-splash.html
mám ten ružovobílý a totálně jej nevyužívám...
klidně vyměním za něco přírodního, třeba za zbytek nebarvící henny, lávové zemi atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeronikaH.
0-7
0-7


Založen: 4.5.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2016 8:47 am    Předmět: Citovat

Musím se podělit Smile já jsem se nově zamilovala Very Happy do tohodle miláčka http://www.prozdravevlasy.cz/prozdravevlasy/eshop/19-1-TANGLE-TEEZER/189-2-Tangle-Teezer-Aqua/5/661-Tangle-Teezer-kartac-pro-mokre-vlasy-ruzovy-Aqua-Splash. Každá (nejen) hustovlasá holka ho musí mít, bo to se fakt nedá s normálním hřebenem srovnat!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adios
8-20
8-20


Založen: 27.6.2016
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 8:23 pm    Předmět: Tangle teezer na vlny? Citovat

Ahoj,právě jsem četla jak je TT úžasný,jenže je tu háček. Mám vlnité vlasy (2c) a vím že se mají česat téměř vždy rukou. No jo,a TT ani nemá široké zuby,prostě normal kartáč. Tak nezkrepatí se mi vlasy (a nepoškodí,nezelektrizují,prostě krásný vlny(a nenarovná je?) ) Máte s ním zkušenosti? (Ptám se těch s vlnitými vlasy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adios
8-20
8-20


Založen: 27.6.2016
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 3:43 pm    Předmět: Tangle teezer Citovat

Ahoj,uvažuji o koupi tangle teezeru,a zajímá mě,že když se ráno vzbudím tak mám zacuckané a hodně krepaté vlasy (mám je přirozeně vlnité) . Uhlatí mi to ty vlasy že se potom nebudou krepatět? Už mám zkušenosti z kančákem,po tom mi vlasy krepatí a elektrizují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.