Kartáče Tangle Teezer, Dtangler apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 95, 96, 97  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0fcc4595d38c0c986029fec09482b664Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2016 12:54 pm    Předmět: Citovat

Tak už mě definitivně přestalo bavit s sebou všude tahat kančák a pořád ho opatrovat, aby štětiny nepřišly k úhoně a koupila jsem si za dvě stovky cestovní Tangle Teezer. Kančáku se sice nevyrovná, ale rovné jemné vlasy na zadek zvládá celkem obstojně a na cesty bude díky krytu rozhodně praktičtější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 9:48 am    Předmět: Citovat

Hm, už můžu klidně říct, že mi Teezer krade svorně celá rodina. Very Happy (včetně koček, které se kolem mě podbízivě plazí, kdykoliv češu sebe - chtějí okamžitě kartáčovat taky...). Naposled můj tatínek, co byl u nás na návštěvě. Jeho následný dotaz, jestli bych mu ten šikovný kartáč taky neopatřila, mě docela překvapil - měla jsem do teď pocit, že svoje kučeravé šediny udržuje stylem "déšť-vítr, občas březový šampon". Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 10:43 am    Předmět: Citovat

astrid: Asi zjistil, ze existuje i neco lepsiho nez vitr .... Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 6:15 am    Předmět: Citovat

TT s krytem mám ráda, už jsem to psala na předešlé stránce, jestli někdo douží po variantě do sprchy, tak ráda přenechám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2016 9:47 am    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Hm, už můžu klidně říct, že mi Teezer krade svorně celá rodina. Very Happy (včetně koček, které se kolem mě podbízivě plazí, kdykoliv češu sebe - chtějí okamžitě kartáčovat taky...). Naposled můj tatínek, co byl u nás na návštěvě. Jeho následný dotaz, jestli bych mu ten šikovný kartáč taky neopatřila, mě docela překvapil - měla jsem do teď pocit, že svoje kučeravé šediny udržuje stylem "déšť-vítr, občas březový šampon". Wink

Jedné z našich koček se taky moc zamlouvá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aristokočka
8-20
8-20


Založen: 1.5.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 4:23 pm    Předmět: Citovat

tak jsem si TT taky opatřila... v jedovatě růžové barvě, neb jenom to mě uchrání toho, aby mi ho moji chlapi nezabrali Smile Rozčesává hezky, těch mých pět chlupů netrhá (a já počítám fakt každý vlas), uvidíme, co na to kočkosmečka, prozatím vyžadují drbání mými dlouhými nehty Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 5:23 pm    Předmět: Citovat

Teď mi doma přistál TT thick and curly - a mám sice rovné jemné vlasy, ale ty delší štětiny to chtělo. Češe mnohem lépe než ten cestovní. který se mi občas 'zahltil' a vzadu na krku byl někdy problém ho dostat až na kůži, ani ohon nevzal celý najednou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerryna
8-20
8-20


Založen: 3.1.2015
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2017 8:41 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tak mi taky včera došel kartáč Dtangler, a musim říct, že zatím super.. Pravda, některé pramínky se mi trošku zelektrizovaly, ale uvidíme dál.

Nicméně, ten kartáč není super jen na vlasy, ale i na psí srst! Mám bobtaila a na něj je potřeba zhruba 7 různých kartáčů. Počínaje širokým hřebenem, kartáčem s miliony drátků, konče kartáčem z kance (srst je specifická, musí se česat po jednotlivých vrstvách..). Když je psisko rozčesaný, trvá česání cca 4-5 hodin. Bohužel za ten týden se stihne vždy řádně zacuchat a tak si na to česání musím pustit alespoň dva celovečerní filmy a pak ještě záznam z poslanecký sněmovny a stejnak to nestačí Laughing
No ale k věci, včera jak mi došel ten kartáč, tak jsem ho zkusila použít a super Shocked psisko si vůbec nevšimlo, že ho česu (normálně odměňuju masíčkama, aby neodešel a teď držel půl hodiny a pak si šel po svých). Takže si asi budu muset objednat ještě jeden Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so leden 07, 2017 12:01 pm    Předmět: Citovat

Proxim napsal:
Teď mi doma přistál TT thick and curly - a mám sice rovné jemné vlasy, ale ty delší štětiny to chtělo. Češe mnohem lépe než ten cestovní. který se mi občas 'zahltil' a vzadu na krku byl někdy problém ho dostat až na kůži, ani ohon nevzal celý najednou.

Přemýšlím o něm. Nedělá se náhodou i ve variantě Elite? Mě ten Original moc nevyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2018 8:43 am    Předmět: Dlouholetý společník Citovat

Já se už dlouhá léta nečešu ničím jiným. Občas mám chuť zkusit kančák nebo dřevěný hřeben, ale když jsem s něčím opravdu spokojená, tak jsem pak příliš konzervativní na to, abych to vyměnila. Very Happy

A jinak používám hřeben bez krytu a v kabelce se neničí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 95, 96, 97  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.