Klub: Odvykači kouření
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fdaa1a32fe1053e2f921191fb458ef5dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 6:30 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Tak, hlásím druhý den bez cigarety. Jsem nervní, klepu se jak narkoman, agrese ze mě jen teče, takže většinu času trávím cvičením či bušením do pytle. Potím se jak prase a nemůžu dýchat. Cigarety jsou pěkné svinstvo, lituju, že jsem s tím někdy začla. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Wolfi...vydrž, to po pár dnech přejde. Mě taky hodně pomohlo na chvíli cucání hřebíčku. Jenže já většinou nepřekonala takové to vidím kámoše s cigárem a on mi nabídne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 1:30 am    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Wolfi...vydrž, to po pár dnech přejde. Mě taky hodně pomohlo na chvíli cucání hřebíčku. Jenže já většinou nepřekonala takové to vidím kámoše s cigárem a on mi nabídne...


Já naštěstí odolala, i když mi nabízeli. Horší je to teď večer, respektive v noci, když nespím, to bych hulila jak tovární komín. Zažírám to práškama na spaní, ale z toho mě zas bolí žaludek. Rolling Eyes No uvidím v dalších dnech, nejhorší bude asi ten první měsíc, pak už to snad nějak zvládnu, pokud se budu vyhýbat hospodám...
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 9:54 am    Předmět: Citovat

Wolfi...to zvládneš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 9:52 pm    Předmět: Citovat

Wolfi, tak jak to vypadá? Gratuluju už jen k tomu rozhodnutí : ) Já pořád nic (jakože nepřestávám) a to jsem nachlazená a doktorka mi tuhle říkala, že kdybych přestala tak bych nemusela být nachlazená pořád (což tradičně bývám od začátku podzimu do jara Rolling Eyes). Nj, já vím Embarassed Ale jsem teď permanentně ve stresu, snad o Vánocích bych to zas mohla zkusit Embarassed
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 4:36 am    Předmět: Citovat

Wil, po čtyřech dnech jsem si zapálila, poněvadž jsem byla hrozně vystresovaná a ještě k tomu na práškách. Rolling Eyes Já už nevím, co s tím mám dělat, pak jsem zase několik dní nekouřila a buch, šli jsme na pivo a já vyhučela celou krabičku, dva dny mi bylo špatně... bych si nejradši liskla. Evil or Very Mad
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 10:02 pm    Předmět: Citovat

Babu napsal:
Já jsem přestala kouřit ze dne na den, z 8-10 cigaret denně. Prostě jsem si řekla, že od 1.7. nebudu kouřit a zatím se držím (sice je pravda, že se snažím vyhýbat takovým místům jako jsou diskotéky a bary, aby mě to nelákalo), jinak vůbec žádné změny necitím, funím do schodů furt stejně Very Happy ... ale tak aspoň mám více peněz, které stejně utratím za jiné blbosti, takže vylej - nalej Laughing


Vydrželo mi to přesně do doby, než začla škola Laughing ... teď se sice držím na 2-3 cigaretách v normální den a max. jedné k krabce na celý víkend a chtěla bych přestat a vím, že dokážu nekouřit, když opravdu nechci, spíš jde o to, že mám slabou vůli, když si jdeme někam s kamarádama a sednout a všichni tam kouří Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ailleyscha
21-40
21-40


Založen: 16.1.2011
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 9:05 pm    Předmět: Citovat

Kouřila jsem od 15 let, párkrát se mi podařilo na kratší dobu přestat, ale vždy jsem začala znovu. doba kouření asi 28 let, poslední roky krabička denně určitě. Před skoro pěti roky jsem byla na boirezonanci a ta konečně zabrala a já nekouřila do srpna 2011- tehdy jsem si zapálila jednu cigaretu, pak druhou..... Ale jen ten jeden večer. Měla jsem pocit že to zvládnu a opravdu jsem druhý ani následující dny nekouřila. V říjnu jsem si šla posedět s kámoškou a samozřejmě jsem si s ní zakouřila. Od té doby zase kouřím. Sad
řekla jsem si že po Novém roku zase přestanu, pak jsem to odložila na konec ledna ale kouřím pořád. Nějak to nezvládám. V pátek jsem znovu objednaná na biorezonanci tak mi prosím držte palečky Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:08 am    Předmět: Citovat

pěkná drogová závislost, že Wink

No nic, danny je taky exkuřák. 12 let kouření a od roku 1999 (březen) nekuřák.

Chtělo to jedno - opravdu chtít přestat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 11:10 am    Předmět: Citovat

Zahajuju poslední pokus. Ode dneška už ani jednu cigaretu. Tak držte pěsti. Twisted Evil
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 2:05 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Zahajuju poslední pokus. Ode dneška už ani jednu cigaretu. Tak držte pěsti. Twisted Evil

Znám lidi, kterým pomohla při odvykání kouření elektronická cigareta . Z klasických cigaret přešli na elektonické, postupně snižovali dávku a pak přestali kouřit úplně. Zabralo to i u letitých kuřáků, co kouří čtvrt století dvě krabičky denně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.