Závislosť na (svojich) vlasoch
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04e129d647d0535918d6d85b5e2d1502Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zirafka95
8-20
8-20


Založen: 16.2.2011
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 8:04 pm    Předmět: Závislosť na (svojich) vlasoch Citovat

Viem že sa tu nájde asi veľa nadšencov a "vlasomaniakov" ale zaujímalo by ma či ste na svojich vlasoch aj skutočne v reálnom živote až tak závislý. Či Vám Vaše vlasy nejako ovplyvňujú život, rodinu, okolie a vnímanie sveta. Pripadá mi že pre mnoho ľudí na tomto serveri znamenajú vlasy všetko a ostrihať ich alebo skrátiť je pre nich skutočná nočná mora. Sú to síce "len" vlasy ale aj tak pre nás mnohých znamenajú všetko tak som zvedavá či sa podelíte o svoju závislosť a či Vás už niekto upozornil že ste závisláci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 9:48 pm    Předmět: Citovat

já sama o sobě prohlašuji, že jsem závislák na svých vlasech Laughing strašně mi zvedly sebevědomí.
a jsem s nimi ve větší pohodě než s krátkými vlasy, protože v těch jsem si připadala stále neupravená, jako že mi to nedrželo, tak jak by to mělo být a mě to deptalo. ale dlouhé vlasy jsou upravené pořád Laughing Moje maminka má ráda ostríhané účesy na hlavě, dlouhé vlasy se jí nelíbí, a tak té se prostě nezavděčím, ale já su šťastná Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 9:52 am    Předmět: Citovat

Dalo by se to o mě říct Laughing Třeba moje mamka to říká furt a je to možné. Když jsem měla krátký tak to nebylo ono a hlavně moc se krátký nedají dát do účesu - teda moje zkušenost, teď když mám delší tak jsem spokojenější asi fakt závislák krapet jsem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 10:07 am    Předmět: Citovat

No já jsem závislák asi tak na 99%....jsou na světě důležitější věci-to jsem již poznala, ale tak nějak mám o co se starat a mám prostě takové potěšení z nich...vždy když vidím nějaké zrcadlo, tak se podívám-no a pak se divím, že mi nerostou, když vlasy vidím v zrcadle minimálně třikrát za den....obtěžuju tím nejvíc asi mého přítele.... Laughing
jinak mamča je zase taková, že se jí dlouhé vlasy líbí moc-čím delší, tím lepší....ještě se mi nikdy zaplaťpánbůh nestalo, že by mi někdo z blízkých řekl, ostříhej si to háro, je to hrozný, nebo ti to nesluší.....to bych pak byla i zklamaná...
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 10:11 am    Předmět: Citovat

Myslim, ze vacsina DV-ckarov je istym sposobom "zavisla" na svojich vlasoch... Inak by sme im asi nevenovali tolko casu a prostriedkov, no nie? Wink
Ja osobne som mierny extremista, bud na vlasy kaslem, lebo to "aj tak nema zmysel" alebo sa o ne naopak staram velmi svedomito a so zeleznou pravidelnostou, dufajuc, ze sa jedneho dna konecne doplazia az tam kam chcem. Smile
No tak ci onak, dost znamych a kamaratov na mna pozera ako na totalneho vola ak sa (s trosku vacsim zapalom) pustim do vysvetlovaciek o vlasoch, roznych pripravkoch, procedurach a ohovarania kaderniciek. Embarassed
Cize ano, zavislak s najvacsou pravdepodobnostou som. Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atra.Dark
161-320
161-320


Založen: 31.8.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 10:29 am    Předmět: Citovat

No tak já jsem závislák jako vyšitej Very Happy Zrovna včera jsem se o tom přesvědčila, kdy jsem se málem rozbrečela po zastřižení vlasů...Very Happy Každý tady podle mě musí být aspoň trochu závislý, přeci jen, jinak bysme si nekupovali hordy drahých věcí na vlasy, když by nám byli absolutně šumák, žejo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 3:51 pm    Předmět: Citovat

Tak já zkusím odporovat: Nejsem. Jsou důležitější věci v životě a je jich dost. Vlasy jsou koníček (jeden z vícero koníčků) a příjemný bonus. Jiní to jako koníček nemají, proto člověk možná vypadá v jejich očích "ujetě", ale mně zas mohou připadat ujetě jejich koníčky... Dlouhé vlasy chci a asi budu chtít i nadále, ale kdyby z nějakého důvodu být nemohly, tak mě to sice bude mrzet, ale život jde dál a opravdu jsou tu důležitější věci.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 7:19 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Meadow. Když jsem přišla na DV, jisté závislácké tendence se u mě ze začátku projevily, ale po nějaké době mě to opustilo a teď své vlasy beru jako jeden z koníčků. Kdybych je z nějakého důvodu mít nemohla, mrzelo by mě to, ale smířila bych se s tím. Jak už bylo řečeno, jsou důležitější věci než materiálno Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 7:36 pm    Předmět: Citovat

Když jsem na tento server přišla, stala se ze mě vlasozávislačka. Nepřetržitě jsem sledovala jejich růst, ládovala do sebe vitamíny, kupovala jim nejrůznější opečovátka... a kolik peněz to stálo! Rolling Eyes Teď s odstupem času beru své vlasy také jen jako jeden z mých koníčků. Nehroutím se už kvůli každému zastřižení, jsem spokojená s jejich kvalitou i délkou a nějak neřeším jestli budou ještě delší a zdravější. Po tolika letech jsem prostě spokojená (ale delší je samozřejmě mít chci pořád) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 8:04 pm    Předmět: Citovat

také nejsem.. ze začátku mě to bralo, protože jsem si teprv začala nechat růst vlasy, vždycky jsem je měla krátké, max po ramena..

sice si chci nechat narůst vlasy co nejdelší (hodilo by se mi to i k šermu..) ale důležitější je třeba to, aby mi to slušelo, kdyby mi dlouhé vlasy neslušely, tak se prostě ostříhám..

a mnohem radši mám "hezké" vlasy, než "dlouhé", proto radši zastřihávám a na tu "délku" si počkám..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.