Závislosť na (svojich) vlasoch
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b393d335be27c4ba817b021d171918e1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PetuleH
81-160
81-160


Založen: 10.9.2010
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 9:11 pm    Předmět: Citovat

Jsem "řízeně" závislá. Svoje vlasy užívám, pač jsem zažila, jaké je to nemít žádné. Teď mám na hlavě masku jogurt+vajíčko+med. Užívám si délku skoro k zadku, relativní hustotu i hennovou hnědočervenou.
Kdybych o ně přišla, tak si myslím, že bych to ustála. Když jsem měla vlasy cca 5 cm, nechtěli mě v hospodě nalít pivo (26 let). Třeba bych ve 30 vypadala s krátkými na 20 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackPearl
41-80
41-80


Založen: 9.8.2011
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 10:11 pm    Předmět: Citovat

Ne, že bych byla přímo závislá, to ne. Nikdy jsem nejedla vitamíny, nekupovala na ně kdejaké přípravky, prostě si vystačím s šampónem, občas maskou. Ani kondicionér na ně nedávám, nemám na ně všelijaké spreje a ani nic podobného. Neměřím každý centimetr a možná je to špatné, ale nechodím je ani zastřihávat, s jejich kvalitou jsem nadmíru spokojená a z pár roztřepených konečků mezi tou záplavou vlasů nedělám žádnou vědu.
Nejsem na nich závislá, já je jen zbožňuju:-D Miluju, když mi je čechrá vítr, když s nimi můžu házet na metalové songy a jsem šťastná, že jsou tak dlouhé. Prostě je miluju, ale nejsem jimi, péčí o ně a jejich růstem nijak posedlá. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 8:35 am    Předmět: Citovat

Já to beru tak, že dlouhé vlasy prostě ke mně patří a říká to i moje okolí. Kdybych o ně přišla, tak by to bylo, jako kdybych prišla o kus svoji osobnosti... takže svým způsobem jsem taky na nich závislá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 7:07 pm    Předmět: Citovat

Ono když jsou vlasy jedinou relativně kloudnou věcí na těle (můj případ)...tak si potom člověk jistou závislost vypěstuje. Teda spíš bych to nazvala závislostí na patlání olejíčků, česání, pletení copů atd...baví mě to...snažim se hezkýma vlasama zakrýt ostatní vizuální nedostatky Laughing bez nich byl byla jaksi tuctová...teda dle mého názoru Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 3:32 pm    Předmět: Citovat

Wentyl, no že to říkáš zrovna Ty Laughing Laughing Nechci, aby to znělo nějak podivně, ale Ty jsi moc krásná a jedinečná i bez těch vlasů. Samozřejmě ty vlasy Tvému vzhledu dodávají fakt přímo zázračnost, ale působíš strašně krásně i v jiných částech - postava, ruce (normálně si toho nevšímám, ale Tvé mě opravdu upoutaly Very Happy ) a pohled v obličeji... Tobě by slušelo i kdybys byla plešatá Twisted Evil

Jinak k tématu - já na svých vlasech závislá jsem, protože mi dodávají bezpečí, teplo a plachost. A nestydím se za to Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 4:22 pm    Předmět: Citovat

Počkej, to trochu přeháníš Laughing Embarassed ale moc děkuju, to potěší Embarassed ...nějak jsem nikdy neměla pocit, že bych byla nějaká krásná, spíš mám někdy docela mindráky, abych se přiznala Razz Ale tak kdo ne, že Very Happy Vlasy miluju, je to skvělej pocit vidět, jak se jim pod správnou péčí daří, ale důležitější, než co má člověk na hlavě je to, co má v ní...a to, že budu jednou plešatá je moje noční můra Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xindie
8-20
8-20


Založen: 21.10.2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 10:35 pm    Předmět: Citovat

já na nich možná trochu závislá jsem =D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 10:05 am    Předmět: Citovat

Závislá určitě jsem! Sice netrpim nějakou přehnanou starostlivostí o vlasy. Ale docela často se mi stává, že se celá spocená probudim z děsivého snu, že mám vlasy na mikádo Shocked S dlouhými vlasy se cítím báječně, zkusila jsem si různé délky...ano, měla jsem i vzadu vlasy vystříhané úplně na krátko na kluka, ale to bylo naštěstí ještě na 1. stupni základky. Embarassed S dlouhými vlasy (upravenými) se cítím neuvěřitelně žensky a sexy Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 10:30 am    Předmět: Citovat

Kaisha napsal:
Závislá určitě jsem! Sice netrpim nějakou přehnanou starostlivostí o vlasy. Ale docela často se mi stává, že se celá spocená probudim z děsivého snu, že mám vlasy na mikádo Shocked
Laughing Sny o tom, že mám vlasy na mikádo patřím k těm nejhezčím Very Happy Vážně, před pár dny se mi zdálo, že jsem byla ostříhaná a měla jsem to mikádo takové bohaté - bohužel jen sen, skutečnost by určitě nebyla tak skvělá...Jinak já jsem závislák na dlouhých vlasech, jinak bych už je asi dávno střihla, jenže na nich zkrátka lpím, zdají se mi něčím výjimečné, když je mám upravené a navlněné, tak je to přesně jak napsala Kaisha - ženské a sexy...a za tento (bohužel jen občasný) pocit mi to stojí, abych se je snažila udržet dlouhé a nůžkám odolala. Jo a taky si ráda dělám ty svoje velké drdoly (takhle už mě zná skoro každý, takže nevím, jak bych jim vysvětlovala, jaktože jsem se ostříhala - to je taky jeden z důvodu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 5:01 pm    Předmět: Citovat

Tak já na svejch vlasech závislá jsem... jde o to, do jaký míry Laughing když jsem je měla kratší, taky jsem si připadala dobře, ale s dlouhejma je to prostě lepší... víc ženský... užívám si délku i barvu, a chci je mít ještě delší, ale konečky třeba neprožívám, bo se naštěstí tak moc netřepěj. Kdyby se ale něco stalo a já si je musela nechat ostříhat, budiž, přežila bych to, ale mrzelo by mě to. Tož asi tak... a nechala bych je při nejbližsí možný příležitosti zase růst Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.