Modelky a vše okolo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ea030a588cae560ded2622befd0c1093Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 1:06 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
A tak někdo bere taky modeling jako srandu a přivýdělek. Na gymplu jsem měla rovnou dvě spolužajdy, co si tímto přivydělávaly a navíc je to bavilo. Teďka jedna dodělává univerzitu v Bruselu a druhá je tlumočnice a obě na to mají tak akorát hezké vzpomínky už teď Smile


já bych docela se klidně nechala někde oblečená vyfotit nebo se párkrát zaksichtila a shrábla za to prachy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 1:47 am    Předmět: Citovat

seelya napsal:
ženy aspoň majú do tých nohavíc čo strčiť...ale chlapovi podprsenka? dať do nej nemá čo, jedine že by si ju vypchal s toaleťákom alebo čím a nemá ani dôvod ju nosiť, pokiaľ sa práve nechystá na karneval...

Holky s plochým hrudníkem taky nosí podprsenky, i když do nich třeba "nemají co dát".
Navíc reklamní fotky jsou beztak tak upravované, že je úplně jedno, jestli horní kus spodního prádla předvádí chlap, ženská nebo gauč, kde se čeho nedostává nebo naopak přebývá, to spraví fotokrám.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 8:44 am    Předmět: Citovat

Mně se teda Pejic celkem líbí, ale jako reklama na podprsenku, to teda sorry, ale to bych si představovala někoho, kdo tam má fakt co dát, jinak je ten efekt celkem nulový Laughing Pravda je ta, že podobně je na tom - aspoň podle mých měřítek - většina modelek, takže ono je ve výsledku celkem jedno.

A Morgyš, hrozně jsi mě pobavila těma spolužačkama. Taky jsem na gymplu měla takovou..., akorát její osud připomíná spíše historku z nějakého bulváru.Laughing To jen tak postřeh na okraj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 9:00 am    Předmět: Citovat

Muhehe, tak jsem se schválně podívala na stránky té jedné a vypadá to, ýe jak ubývalo kšeftů, tak fotila řekněme odvážnější a odvážnější věci. Ona už ve dvaceti tvrdila, že je v téhle branži na to stará, že Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 9:57 am    Předmět: Citovat

Modeling mě moc nebere, přijde mi to celé už úplně mimo normální svět a strašně vyumělkované... Ať už jde o hubené ženské, které vybírá kdovíkdo, masivní úpravy ve photoshopech, oblbování lidí, stále mladší modelky... (ale tohle se týká asi spíš toho vysokého modelingu)
Chápu, dkyž si někdo chce přivydělat, taky mám známou, která fotila účesy do nějakého dívčího časopisu třetí kategorie Laughing, něco si přivydělala a jako dobrý, no...
Chlap s podprsenkou je mi ukradený, prostě modeling beru stejně jako něco naprosto mimo relitu, tak proč by nemohl podprsenky předvádět chlap?!? (mnohdy člověk vidí starší obtloustlé chlapy, kteří mají prsa větši než lecjaká ženská, že...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 12:34 pm    Předmět: Citovat

Ono to zas taková sranda není. Jen to málokdo přizná. Hlídají vám váhu, bez jejich svolení si nesmíte změnit účes atp. Spolužačka to dělala a moc šťastně teda nevypadala. Sice si vydělala cca 20 tisíc za focení...ale to bylo asi tak všechno co z toho měla.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 11:53 am    Předmět: Citovat

Dívala jsem se na nějaký článek o trendovýc účesech pro tento rok Měchurová a spol. A u některých si nedokážu představit, že v tom ty modelky pak chodí.
Ostříhají je po focení ti kadeřníci nějak normálně nebo prostě musí čekat na další zakázku, co s nima dalšího udělají?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 8:34 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
citace:
No co, vždyť mu to sluší. Když mohou ženy nosit kalhoty, proč by nemohli muži předvádět (a třeba i nosit) podprsenky.


ženy aspoň majú do tých nohavíc čo strčiť...ale chlapovi podprsenka? dať do nej nemá čo, jedine že by si ju vypchal s toaleťákom alebo čím a nemá ani dôvod ju nosiť, pokiaľ sa práve nechystá na karneval...


No, jak který... Jsem zkusmo měřila velikost poprsí několika kamarádům a jeden se dostal až na 85F. 80 B a C byly taky hojně zastoupené Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 8:57 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
seelya napsal:
citace:
No co, vždyť mu to sluší. Když mohou ženy nosit kalhoty, proč by nemohli muži předvádět (a třeba i nosit) podprsenky.


ženy aspoň majú do tých nohavíc čo strčiť...ale chlapovi podprsenka? dať do nej nemá čo, jedine že by si ju vypchal s toaleťákom alebo čím a nemá ani dôvod ju nosiť, pokiaľ sa práve nechystá na karneval...


No, jak který... Jsem zkusmo měřila velikost poprsí několika kamarádům a jeden se dostal až na 85F. 80 B a C byly taky hojně zastoupené Smile


Souhls s Bone, znám klučinu, kterýmu by moje podprda posloužila sotva jako kryt na bradavky a aby jí vůbec zapnul, tak by jí musel nastavit tak metrem další šňůry Smile Jasně, že takoví nejsou všichni, ale je i dost takových, co by do podprsenky opravdu měli co dát Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 9:07 pm    Předmět: Citovat

A pak je otázka, jestli by se teda neměly dělat i nějaké speciální chlapské podprsenky... A to myslím naprosto vážně!
(prý se u takhle "obdařených" mužů vyskytuje i rakovina prsu, tak kdyby na to Pejic upozornil, má za mě velký plusový bod)
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.