Modelky a vše okolo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=318a7aac8bcb0c75ddd3e8e409c670a9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2011 3:02 pm    Předmět: Citovat

ok, tam možno je dosť chlapov, čo majú čo dať aj do podprsenky, ale zrovna tento andrej mi ako jeden z nich nepríde (ale možno ho len veľmi podceňujem Smile )
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 8:51 am    Předmět: Citovat

Vím, že v Japonsku se začaly vyrábět speciální podprsenky pro chlapy, ale ten článek už asi nenajdu, na to su moc líná.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 9:18 am    Předmět: Citovat

No nevím, zda má nějaký smysl, aby chlap prezentoval podprsenku, když se jedná o čistě ženskou záležitost, a chlapi stejně podprsenky nosit nebudou.....i když na druhou stranu - na střední škole měl u nás ve třídě největší prsa spolužák XY...... Laughing

Moje kolegyně - cca mého věku, nyní s doktorátem z přírodních věd a matka dvou dětí taky dělala za studií modelku - brala to jako zábavu a možnost přivýdělku, zajímavou zkušenost........
Já osobně jsem dělala fotomodelku několika fotografům (a to už jsem na modelku byla věkově dávno za zenitem), a doteď občas pro zábavu děláme různé tematické fotky, které většinou odprezentuji na svých webech a nebo je z toho nějaká malá výstava.....
...jenže pro mě je to hlavně zábava a taky způsob, jak uspokojit svůj exhibicionismus....nemám to jako životní program.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 1:18 pm    Předmět: Citovat

Mnohem víc než ty dnešní vysolárkované vychrtliny se mi líbí třeba tyhle *modelky* http://xman.idnes.cz/obrazem-erotika-kterou-zili-nasi-pradedove-fkz-/xman-styl.aspx?c=A120229_155310_xman-styl_fro Mr. Green
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 4:42 pm    Předmět: Citovat

joo to jsou aspoň fotky, parádní pořádný ženský, ne chrastítka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.