Oblíbená dekorativní kosmetika - tipy, značky a doporučení
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e9e020ad656b05cefe5111c3ce6151aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte rádi líčení a dekorativku?
Miluju šminky a hromadím zásoby :)
48%
 48%  [ 45 ]
Nijak zvlášť - maluju se jenom z nutnosti
40%
 40%  [ 38 ]
Ne, líčení mě nebaví a nezajímá
10%
 10%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 93

Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 5:01 pm    Předmět: Oblíbená dekorativní kosmetika - tipy, značky a doporučení Citovat

Máme tu spoustu vláken o přírodní kosmetice, ale nenašla jsem žádné obecné téma o oblíbené chemické dekorativce Smile
Dávejte obrázky, pište recenze, ukažte svoje oblíbené šminky, doporučte něco Smile
Čtu pro inspiraci kosmetické blogy, ale těch kvalitních tuzemských moc není.
Tak já začnu:
Miluju tužky na oči, mám jich hromadu a pořád kupuju další. Z barevných jsou skvělé zelené a modré, pokud máte rádi petrolejovou, Essence teď má limitovanou edici k 50 létům a je tam skvělá, tak akorát měkká modro-šedá tužka, a stojí pár korunek, snad jen 30.
Mají tam i bílý (jako fakt bílý) transparentní pudr, takže bledule by měly zbystřit (a pokud ho někdo koupíte, napište prosím jaký je, já mám teď plný sypký od N.Y.C. a pudry zrovna nehromadím). Je úplně vpravo:

Z makeupů mám ráda Dermacol, ať už tekutý, nebo jejich Cover na kruhy pod očima. Maybelline má dobrý Dream satine liquid, hezký odstín - mám nejsvětlejší - a podle mě vhodný na suchou pleť.

A co máte rádi vy, bez čeho se neobejdete?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alča
81-160
81-160


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 7:38 pm    Předmět: Citovat

Make up a pudr už jsem sice přestala používat, ale.. Make up Giordani Gold odstín Porcelain z Oriflamu, minerální pudrový make-up Mary Kay odstín Ivory 2, řasenka to je mi značka šumák, hlavně ať nestojí víc jak 200, má kulatej kartáček a je černá.. Smile Ale většinou šáhnu po Dermacolu nebo Gabrielle Salvete. Teď na léto jsem si koupila vyživující řasenku v Sephoře. Tužku na oči moc neřešim a tekutý linky ve fixu od Oriflamu, taky černá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 8:09 pm    Předmět: Citovat

Já líčím většinou akorát oči, takže moc velké zkušenosti nemám...řasenku sem zatím "tu svou" nenašla...tužka na oči mi vyhovuje Maybelline, nepatlá se mi a přitom je pěkně sytá. Stíny mám doma akorát kdysi od tatínka obdržené Lancome ( koupil tenkrát strašně výhodně taštičky dekorativky a obdrželo je od něj celé blízké dámské příbuzenstvo Very Happy)...ty jsou super, jemné, krásné barvy...ale sama si je za tu cenu nepořídím, stejný případ je i rtěnka z oné taštičky, která měla krásně nenápadnou barvu a hlavně což je u mě zázrak nevysušovala...bohužel mi nedávno kamsi zmizela. Pudr používám akorát na plesy apod...má už léta jakýsi světlý od Avonu a zatím slouží Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 8:25 pm    Předmět: Citovat

Z dekoratívky som si veľmi obľúbila značku Bourjois Paris. Na ich líčka nedám dopustiť, široká škála odtieňov a vydržia snáď večne Smile Keby som nebola chudobný študent a nemíňala skoro všetky peniaze na vlasy, tak si od tejto značky zaobstarám isto viac vecí. Ďalej mám celkom rada Dermacol, ale aj tak najviac kvôli pohodlnosti objednávam z Oriflame alebo sporadicky zo všetkých značiek. Nedávno som si ešte kúpila nádherný nude rúž od Pupy, takže aj táto značka isto stojí za vyskúšanie.

A keď už som sa tak rozbehla, veľmi by som uvítala aj tip na maskaru, ktorá sa neotláča , dlho vydrží (ale nie vodeodolná). Tak šup, šup raďte! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 8:29 pm    Předmět: Citovat

Caithlin Arrow Lancome rtěnky jsou opravdu dobré. Mám dvě z řady Color Fever a jsou hodně krémové, taková textura je skvělá. Jen škoda že ty odstíny jsou víc do růžova než do červena (potřebuju nejlíp vínovou).
Když už jsem u rtěnek, tak se mi ještě osvědčily ty od Alverde. Sytě červená Ruby a ještě lepší a tmavší Toffee - bude sedět studeným zimním typům Smile Od Essence je dobrá a levná tmavě-červená Fairytale, ale nebarví moc sytě, spíš pro někoho komu stačí lehčeji natónovat Smile Takže i když jsou některé dražší báječné, tak se stačí poohlédnout i v drogerii po levnější variantě, Essence i Alverde je myslím mají okolo sedmdesáti korun.
Dneska jsem se dívala na Maybelline Water Shine, vypadaly taky skvěle, ale sedmou rtěnku už asi fakt nepotřebuju Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 8:39 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Nedávno som si ešte kúpila nádherný nude rúž od Pupy, takže aj táto značka isto stojí za vyskúšanie.

Pupa je báječná Smile mám už od ní hrozně moc roků červenou paletku se stínama - dva růžové, bílý rozjasňovač pod obočí a béžová. Krásně syté, dobře pigmentované stíny, které stačilo nanést a držely a držely...bohužel už mi z těch barev zbyla jen jedna růžová, zbytek jsem spotřebovala, byly to jedny z nejlepších stínů jaké jsem kdy měla - a bude se mi po nich stýskat, myslím že už se dávno nevyrábí Smile

Řasenku můžu doporučit buď Volume Million Lashes od Lorealu nebo Essence Multi action - růžovo-černá, je skvělá a levná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 8:52 pm    Předmět: Citovat

Já se moc nemaluju, ale i tak mám pár stálic, které mi naprosto vyhovují. Jednak pudr od Rimmelu, odstín Silky beige (akorát mám ještě staré balení, to současné mi přijde nějak tmavé, jsem dost bledá), pak řasenku od Astoru Big and Beautiful (sedí i mým super citlivým očím) a lesky od Gabriella Salvete, protože vůbec nelepí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 10:22 pm    Předmět: Re: Oblíbená dekorativní kosmetika - tipy, značky a doporuče Citovat

Déscantes napsal:
...Miluju tužky na oči, mám jich hromadu a pořád kupuju další. Z barevných jsou skvělé zelené a modré, pokud máte rádi petrolejovou, Essence teď má limitovanou edici k 50 létům a je tam skvělá, tak akorát měkká modro-šedá tužka, a stojí pár korunek, snad jen 30.


Tužka Essence mě hrozně zklamala (ale byla to obyč.černá, ne ta k 50.letům), abs.nepoužitelná! Confused Vůbec nemalovala černě, ale jen světle šedě a to jsem tlačila, div jsem si oko nevypíchla.Rolling Eyes A stejně jako Maybelline expression zanechávala kousíčky na řasách, uf.
Jinak jsem od nich byla zatím úplně se vším spokojená. A poměr cena/výkon super! Cool

Caithlin napsal:
tužka na oči mi vyhovuje Maybelline, nepatlá se mi a přitom je pěkně sytá.

Jakou Maybelline máš? U mě další zklamání s černou tužkou "expression kajal" - byla stejně na H., jako ta Essence, jen ještě dražší. Crying or Very sad Zde je označená za katastrofu, s čím musím souhlasit: http://borderlola.blogspot.com/2010/10/porovnani-tuzek-na-oci.html - bohužel jsem si tu recenzi četla až po zakoupení.
Jinak opět pozn., že jsem byla s ostatními výrobky od Maybelline (hlavně všemi řasenkami) vždycky spokojená. Hodně jich pak ale přestali vyrábět, tak jsem přešla na jiné značky.

Vlastně jsem chtěla koupit mou stálici černou tužku GABRIELU SALVETE, ale nemůžu jí nikde sehnat. Sad Možná jí zase "moudře" přestali vyrábět, jako už tolik věcí, co mi max.vyhovovalo. Narazila jsem jen na vysouvací a pak se třpytkami.
Kamarádka mi darovala MAX FACTOR, s tou konečně spokojenost, ale Gabriela Salvete měla přeci jenom lepší pigmentaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 5:59 am    Předmět: Re: Oblíbená dekorativní kosmetika - tipy, značky a doporuče Citovat

sedmikráska napsal:
Tužka Essence mě hrozně zklamala (ale byla to obyč.černá, ne ta k 50.letům), abs.nepoužitelná! Confused

To byla ta obyč černá jednobarevná? Já jsem měla černou tu v kombinaci s bílou a ta byla celkem hrozná, pak obyč černou a ta jak říkáš taky skoro nekreslila, ale mají ještě černou voděodolnou a ta vypadala dobře, ale těžko říct jaká je, zkoušela jsem ji jen na zápěstí a zdá se mi že malovala dost a byla sytá. Pak to ale zas odlíčit, že Smile

Výborné tužky na oči má Avon. Jak tuto firmu moc nemusím, tak tužky má prima, černé i hnědé, ostatní jsem nezkoušela, syté barvy a dobře drží.
Mám teď černo-stříbrnou (z každého konce jedna barva) a ta černá je perfektní. A nejsou drahé, myslím stála 80 korun? Tak kdyžtak zkus tuto, pokud máš v okolí nějakou Avonlady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 8:47 am    Předmět: Citovat

Už nevím která to je, je moc okrouhaná Embarassed ale asi to bude nějaká starší serie...ještě sem kdysi měla docela fajn Rimmel...
Od Essence jsem si teď koupila nedávno na doporučení kamarádky takovou šedivou řasenku (no limits) a je strašná - příšerně žmolkuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.