Oblíbená dekorativní kosmetika - tipy, značky a doporučení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1f6e4062c49b260d75686ee81a131650Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte rádi líčení a dekorativku?
Miluju šminky a hromadím zásoby :)
48%
 48%  [ 45 ]
Nijak zvlášť - maluju se jenom z nutnosti
40%
 40%  [ 38 ]
Ne, líčení mě nebaví a nezajímá
10%
 10%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 93

Autor Zpráva
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 12:34 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq: za sebe můžu taky doporučit Elf a pak ještě Art Deco - takový malý černý kalíšek, stojí okolo 200,- ale vydží fakt dlóóuho Smile (k sehnání v parfumeriích)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lennnka
41-80
41-80


Založen: 1.11.2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: so červen 22, 2013 12:06 pm    Předmět: Citovat

riasenka Max factor 2000 calorie – mam v troch verziach – v ciernej, hnedociernej a vodeodolnej, vsetky tri su skvele, predlzi, zhusti, zvyrazni, pekne rozdeli a vysledok neni – ze pozrite aku hrubu vrstvu maskary mam, ale pozrite ake mam krasne riasy, prirodzeny vzhlad ale spravi megariasy, paradox ale sedi to, krasne ich vyformuje okolo oka. Ked si dam 2000 calorie, casto dostavam komplimenty, ze mam obrovske ociska. Mala som aj Lancome Hypnose, aj Clinique aj xy drogerkovych, ale tato je naj, mam aj fals lash od max factor, ale 2000 je podla mna urcite lepsia. inak nechapem, co vsetci vidia na tej Lancome Hypnose, nie zla, ale dost priemerna riasenka za neskutocny majland … Na spodne mihalnice pouzivam maybelline great lash zeleno-ruzovu, kedze tato absolutne neopadava pod oci, ale je taka obycajna, mi pripada ako napln do maskary co sa kupovala za par korun za komunizmu v drogerkach. 2000 calorie trocha opadavala, ale a po xy hodinach, tze tak – raz za den si musim riasy premalovat, ale nemam s tym problem.

dobre su tiene long lasting zn. Catrice – vo fialovej a v zelenej verzii – kremove, fakt su super, vydrzia dlho na ociach a maju krasny odlesk

lesky na pery L´oreal Glam shine – odtien 06 Sand Crystal je naj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so červen 22, 2013 12:11 pm    Předmět: Citovat

Elf sa dá kúpiť iba cez internet. Objednávať iba ten podklad je blbosť, ale majú tam dobré ceny, aj za poštovné (1,50 euro pri prevode na účet), tak ak tam nájdeš aj niečo iné, čo sa ti bude hodiť, potom sa to celkom oplatí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 3:52 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Elf sa dá kúpiť iba cez internet. Objednávať iba ten podklad je blbosť, ale majú tam dobré ceny, aj za poštovné (1,50 euro pri prevode na účet), tak ak tam nájdeš aj niečo iné, čo sa ti bude hodiť, potom sa to celkom oplatí.

Alebo ak najdem niekoho, kto by si podelil postovne... Twisted Evil
Holky, nesli by ste do toho niektora? *smutny kuk*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 1:49 pm    Předmět: Citovat

Odjakživa mám šílené kruhy pod očima nezávisle na tom, jak moc spím, jím, piju, odpočívám... Jsou to prostě dva veliké fialovorůžové půlměsíce, které mi sahají až nad vnitřní koutek oka. Už jsem vyzkoušela leccos včetně Dermacol Makeup Coveru (kryje výborně, ale zalézá mi do vrásek a vypadá trochu nepřirozeně), ale teď jsem vyzkoušela korektor Healthy Mix od Bourjois, a ten je parádní Smile Docela dobře kryje - nejdřív mi to přišlo slabé, ale on zároveň ty kruhy jakoby projasní, takže celkově vypadají světlejší a jsou míň nápadné. Dobře drží s bází (mám Artdeco) i bez ní. Trochu mě odrazoval obal, je ve formě pera se štětečkem na konci, ale nakonec jsem se s ním sžila. Takže za sebe ho na kruhy pod očima vážně doporučuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shui xian
8-20
8-20


Založen: 23.4.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 6:15 pm    Předmět: Citovat

Slečny a dámy, prosím o radu. Už dlouho sháním rtěnku v takovémhle odstínu (tlumená korálovo-hnědá, nesmí to být výrazně teplá barva):



Momentálně si jí míchám ze dvou různých rtěněk na hřbetu dlaně, ale je to babračka. Netušíte o značce, která něco takového má? Ideálně do 200.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2015 12:42 am    Předmět: Citovat

Hm, Sugar Honey od Estée Lauder...ale to nebude za dve stovky Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2015 5:56 pm    Předmět: Citovat

Mile damy - niektora nejaky dobry tip na lepidlo na umele riasy?
Som zaciatocnik a moc sa neorientujem, ideal nieco do 150Kc/5.50€, zohnatelne aj v kamennej predajni mimo internetov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2015 7:57 am    Předmět: Citovat

Dámy, nedáte mi nějaký typ na tekuté oční linky s hrotem? Ty od essence mi nějak nesedly. Uvažuji nad Yves Rocher, mají několik odstínů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ihmissusi
321-600
321-600


Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 447

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2015 8:08 am    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Mile damy - niektora nejaky dobry tip na lepidlo na umele riasy?
Som zaciatocnik a moc sa neorientujem, ideal nieco do 150Kc/5.50€, zohnatelne aj v kamennej predajni mimo internetov.


Osobně umělé řasy nepoužívám, ale v mém okolí je nespočet slečen, které se svými řasy spokojené nejsou a lepí si ty umělé. A nemůžou si vynachválit lepidlo od Ardell Smile

Jedinou nevýhodou je vyšší poštovné, takže je lepší objednat buď více věcí, nebo ve více lidech Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.