Oblíbená dekorativní kosmetika - tipy, značky a doporučení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=45b30784e150046b30f7a72c9209ab61Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte rádi líčení a dekorativku?
Miluju šminky a hromadím zásoby :)
48%
 48%  [ 45 ]
Nijak zvlášť - maluju se jenom z nutnosti
40%
 40%  [ 38 ]
Ne, líčení mě nebaví a nezajímá
10%
 10%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 93

Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2015 1:50 pm    Předmět: Citovat

Ihmissusi napsal:
Osobně umělé řasy nepoužívám, ale v mém okolí je nespočet slečen, které se svými řasy spokojené nejsou a lepí si ty umělé. A nemůžou si vynachválit lepidlo od Ardell Smile

Jedinou nevýhodou je vyšší poštovné, takže je lepší objednat buď více věcí, nebo ve více lidech Wink

Dik moc, aj recenzie sa tvaria pozitivne, asi to skusim. Wink (Inak, ja so svojimi riasami teda spokojena som, ale na akcie sa clovek obcas chce urobit "spesl", no. Razz )

edit: A teraz pozeram, ze maju predajnu v Brne s moznostou osobneho odberu, no vynikajicne. Twisted Evil

Hortenzie napsal:
Dámy, nedáte mi nějaký typ na tekuté oční linky s hrotem? Ty od essence mi nějak nesedly. Uvažuji nad Yves Rocher, mají několik odstínů.

Uz 7 rokov pouzivam tekute linky s-he (dm-drogerie) a zatial nebol dovod menit. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2016 5:30 pm    Předmět: Citovat

Neměl by prosím někdo tip na dobré a ne moc drahé oční linky? Preferovala bych tak spíš tmavě hnědou. Kosmetiku snáším dobře, žádné alergie nemám. Ráda bych ale štěteček, se kterým se bude dobře malovat. Nemám s tekutými linkami moc zkušeností, tak aby to nedopadlo špatně Smile Děkuji všem za rady.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2016 8:51 am    Předmět: Citovat

Sháníš tedy tekuté, anebo gelovky? Gelové se mi docela osvědčily od Rimmel, štěteček měly přímo ve víčku a jako jedny z mála měly i hnědou variantu. Cena kolem dvou set... (Nakonec jsem ale stejně přešla na oční stíny, rozetřené namokro - vydrží nejdýl a paleta je dostatečně barevná. Razz )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2016 11:47 am    Předmět: Citovat

Já nakonec pořídila inglot, cena cca 300kč, různé barvy...ale bez štětečku, ten mám od zoevy, cena opět cca 300kč...


Už mě nebaví se s těmi levnými stíny, linkami, řasenkami...rozčilovat. Buď to nedrží, nebo to nejde odlíčit. je fakt, že je mám půl roku a není pryč ani jedna osmina, je to hodně velké balení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2016 2:03 pm    Předmět: Citovat

Holky děkuji za odpovědi. Smile

Já jsem ani nevěděla, že existuje něco jako gelové oční linky. Embarassed
Vypadá to docela zajímavě. Našla jsem na jedné stránce i obrázek štětečku nebo spíš to vypadalo jako houbička na tyčce Smile a nevím, zda se s nimi docílí i úzkých linek. Já se nemaluji moc výrazně.

Používám jen tmavěhnědou tužku a řasenku.
A sháním opravdu spíš hnědé. Obyčejně používám i tmavě hnědou řasenku (vypadá skoro černě). Bohužel jsem si koupila teď černou od Dermacolu a pak část řas, které nejsou nabarvené vypadá šedě. Confused Tohle se mi s hnědou nikdy nestávalo.

Máte třeba tip na dobrý štetec k linkám, který maluje opravdu tence a aplikace je dobrá?
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2016 3:41 pm    Předmět: Citovat

Já mám takový http://www.makeupandmore.cz/zoeva/eshop/8-1-SINGLE-BRUSHES-STETCE/0/5/222-317-WING-LINER

houbičku na tyčce bych si nepořídila. Když si vezmu, že štětce na stíny umývám po týdnu a štětec na oční linky po každém použití. pak dělá krásné, tenké linky. Ale já se poslední dva měsíce nelíčím, bolí mě ruce...je pro mě těžké je, hlavně v šest ráné, zvedat výš, než po ramena...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2016 5:54 pm    Předmět: Citovat

Wensdy, štětec vypadá fakt dobře. Asi dám na tvou radu a zkusím ho. Děkuji za pomoc.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2016 11:08 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Wensdy, štětec vypadá fakt dobře. Asi dám na tvou radu a zkusím ho. Děkuji za pomoc.


Držím palce, určitě se dá koupit levnější varianta. Já ho mám v sadě, protože se mi to prostě vyplatilo koupit celé (štětce na make-up, pudr, tvářenku, stíny....) A vyšlo to tuším levněji, než to nakoupir po jednom v sephoře...(ty se mi po roce rozpadly)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 10:27 am    Předmět: Citovat

Mám věcnou otázku, k čemu jsou takové ty ohromné paletky očních stínů, které obsahují například 10 a víc podobných odstínů? Neni lepsí koupit si třeba tři čtyři, ale takové, které přesně chci? Připadá mi nemožné, že by nějaká žena používala rovnoměrně všechny. Nebo jsou i případy, kdy vypadají třeba tři odstíny, že jdou skoro stejné. Jakože kolemjdoucí poznají rozdíl mezi nimi?! Twisted Evil Laughing

Pro příklad, myslím..
ELF neutral palette
Make-up revolution iconic
W7 cosmetics in the nude
MUA undress me

A další a další, to je jen příklad, aby bylo vidět, co myslim..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 4:28 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že je to pro lidi co je pak umějí na oku nakombinovat a jakoby s nimi stínovat Smile Něco takového https://i.ytimg.com/vi/HNPbwqs1xlE/hqdefault.jpg Ale pro mě je to taky vyšší dívčí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.