Miss sporty

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71c0648e2a329e0b317cb5643776b971Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 6:22 pm    Předmět: Miss sporty Citovat

znate miss sporty myslim ze je to docela dobra znacka i kdyz ne moc kvalitni myslim si ze je spise pro holky od 14-16 maximálně do 17 mozna se mylim mozna ma vic lidi rado miss sporty Laughing mam jeden problem jsou miss sporty testovany na zviratech? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 6:50 pm    Předmět: Citovat

Miss sporty je levná kosmetika, ale kvalita dekorativní kosmetiky je celkem dobrá - laky na nehty, rtěnky se hravě vyrovnají značkám o dost dražším. Nevím jak je to s testováním - ale předpokládám, že tahle na zvířatech testovaná bude. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

Já mám dvacet a s jejich kosmetikou jsem hodně spokojená. Super je jejich nová zelená řasenka-poměr kvalita a cena je fakt dokonalý. Pak používám jejich korektor a bez něho bych se už neobešla. Stíny nepoužívám. Občas lesky. Ale stejně ráda mám i Rimmel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myhusbandmakeshamburger
8-20
8-20


Založen: 9.11.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 8:50 pm    Předmět: Citovat

Až na make up po kterým jsem se osypala mi ta značka vyhovuje. Hlavně černá tužka na oči jedině miss sporty:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

taky je mi zdá miss sporty docela fajn, žádný zázrak, ale poměr ceny a kvality je dobrý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 11:54 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
taky je mi zdá miss sporty docela fajn, žádný zázrak, ale poměr ceny a kvality je dobrý Smile
Nejlepší je že je a to levný a hlavně třeba jsou tam stejny veci jak od rimmelu ale levnejsi jen to testovani Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.