Zastřihování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 183, 184, 185, 186  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=93194a65d8af9a64756bbebc6b2b0490Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

stříháte si konečky?
ano
81%
 81%  [ 206 ]
ne
18%
 18%  [ 48 ]
Celkem hlasů : 254

Autor Zpráva
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 5:48 pm    Předmět: Citovat

Tak...
Od zacatku jara jsem sbirala odvahu si zastrihnout konecky. Jeste pockam, nez odlozim saly a zimni kabaty.
Tak.. Ted jen pockat na mesic ve lvu. Vlasy uz sahaji po pas, no nadhera.
Ten Lev porad nejak nevychazi. No co uz, pujdu dneska.
Zastrihnete mi prosim jen konecky, jen ty cancourky. Kolik to chcete? Tak 2, max 3 cm.
Odesla jsem s vlasama pod lopatky, vzala mi vic nez 10cm. Pomooooooooooooc!!! Rok rustu v cudu... Evil or Very Mad
Priste sama, hotovo. Ach jo. Vsak vy mi rozumite Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 5:58 pm    Předmět: Citovat

Cherry7: Jéééé, to je mi líto Sad Sůvy závistivé Evil or Very Mad Já bych taky měla jít, už mám konce opravdu prořídlé, ale vydržím ještě do začátku srpna. Naštěstí jsem našla v Nuslích kadeřnici, která mi pochválila hennu a zastřihuje tolik, kolik chci (i když má poznámky, že by to chtělo víc, ruka jí "neujede").
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 8:23 pm    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Tak...
Od zacatku jara jsem sbirala odvahu si zastrihnout konecky. Jeste pockam, nez odlozim saly a zimni kabaty.
Tak.. Ted jen pockat na mesic ve lvu. Vlasy uz sahaji po pas, no nadhera.
Ten Lev porad nejak nevychazi. No co uz, pujdu dneska.
Zastrihnete mi prosim jen konecky, jen ty cancourky. Kolik to chcete? Tak 2, max 3 cm.
Odesla jsem s vlasama pod lopatky, vzala mi vic nez 10cm. Pomooooooooooooc!!! Rok rustu v cudu... Evil or Very Mad
Priste sama, hotovo. Ach jo. Vsak vy mi rozumite Very Happy

ROZUMÍM!!! Aneb přijď se uklidnit ke mě do galérky... Neboj, to nám zase doroste! (Už aby to bylo.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 9:06 pm    Předmět: Citovat

No jo, to se mi taky jednou stalo. A zároveň to byla moje poslední návštěva u kadeřníka v životě. Je to negativní zkušenost - ale dost jsem se na ní poučila. Jestli že jsem si před tím myslela, že to ostříhané nějak oželím, že mi je to vlastně jedno, tak pohled do zrcadla potom a ten pocit náhlé krátkosti a uvědomnění si, že už vlastně byly hezky dlouhý, mě srovnal. Bylo mi to moc líto, nečekaně. A ten pocit mám v sobě pořád, a další pozitivum? Pomohlo mi to nastartovat růst vlasů a udělat možné i nemožné proto, aby co nejdříve dorostly, takové běsnění sice, ale mě prospívající. To je na tom také pozitivní - je to takový nový dobrodružný začátek, protože nevíte, jestli vaše tělo na to má a předháníte se s ním - je to takový adrenalin trochu, zajímavá zkušenost nového začátku.

Ale mě se vlasy dost kroutí, pokud máte rovnější, máte to rychleji zpátky, já jsem musela počítat asi 2 a půl až třičtvrtě tolikerou délku...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2015 9:55 pm    Předmět: Citovat

Diky, damy Smile

My si rozumime o moc lepe, nez nam (ne)muze rozume vetsina smrtelniku.. Very Happy
@ Vila - presne tak jsem se taky citila - kde jsou, uz me nehladi po zadech, porad si saham za zada, ten cop si chytit, a on tam proste neni Very Happy
Akorat se uklidnuju tim, ze treba jsou ted hezci, zarovnane, a za rok muzou byt zpet. A pak si reknu: Jj, budou zpet, cancourky zrale na dalsi zastrih
Twisted Evil Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2015 10:27 am    Předmět: Citovat

Tak jsem zastříhla - a ne málo. Normálně stříhám tak 1cm za tři měsíce, ale tentokrát jsem vzala po těch třech měsících asi 5cm. Vlasy mi dorostly cca k loktům, tj. kousínek nad pas (což je moje současná meta, kterou jsem si teda tímto počinem opět vzdálila), ale byly to fakt jen cancoury. Vzala jsem nejdřív dva cenťáky, nestačilo. Tak šly další dva. A pak něco málo padlo asi na takové to dozarovnání, takže odhaduju, že šlo dolů těch pět. Vlasy jsou teda pocitově směšně krátké Very Happy , ale vizuálně ten zástřih zas až tak poznat není (těch posledních cca 5cm bylo fakt průhledných). No tak uvidím, jak rychle mi to doroste. Ale zas mám teď vlasy s téměř stejnou hustotou až ke koncům, tj. pod pásek podprsenky, což mi dělá radost. Kromě délkového cíle (pas) mám totiž i cíl "zahušťovací", který jsem teď vlastně splnila. Teď ještě tento stav vlasů dostat o cca 7čísel blíže zemi... Rolling Eyes Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2015 2:07 pm    Předmět: Citovat

Meadow, však ony se tam dostanou! je to s nima furt lepší a lepší, ne? Máš krásné vlasy a těch 5 cm jim na kráse neuškodí. Smile
ale chápu.. na jednu stranu si říkám "pche, 5 cm, to nic není", ale taky chci teď tak nějak střihnout (protože jak mi odrůstá véčko, moc se mi nelíbí ten tvar..). ale moc se mi do toho stříhaní nechce. stejně je rozpuštěné nosit nemůžu a v drdolu by mi těch pár cm mohlo chybět .. teda musela bych tomu zas přizpůsobit rutinu.. tak to zatím nechávám, ale ono na to dojde! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2015 9:32 am    Předmět: Citovat

Meadow: neboj, vlasům to jen prospěje. Smile Délka utrpí jen na krátkou dobu, ale kvalita většinou zůstane. Takže těch vytoužených 7 cm pak bude stát za to. Wink Držím palce, ať rostou!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 9:23 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, musím sa podeliť s vami so svojim pocitovým šokom...rozhodla som sa, že poprosím mamu, nech mi strihne trochu viac vlasov..proste nech vezme všetko zničené a suché a teda že toho bolo Very Happy posledné obdobie som sa ani o seba toľko nestarala, nie to o vlasy Very Happy takže to skončilo nadmerným vypadávaním a hlavne neúnosnou lámavosťou....včera mi mama strihla snáď 15 cm....pre mňa šok lebo je to asi najkratší strih, aký som mala Very Happy tesne pod hranicu podprsenky..pevne dúfam že teraz budú dlhšie zdravšie rásť a rovnako aj vyzerať Very Happy veď som ich aj pred dvomi dňami hennovala Very Happy ...och ale ten šok..také krátke...ale nerozštiepené Very Happy bojujem s tými pocitmi Very Happy.... z mojich zhruba 70-tych cm je asi 55 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 7:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mám takový dotaz, když jsem měla vlasy dlouhé po lopatky, tak jsem se stříhala sama stylem vysoko vyčesaný cop, utažený na čele v středě a v předklonu střih do rovna. Fungovalo to docela dobře, nebo jsem si prostě vlasy přehazovala dopředu rozdělené napůl a tak nějak napostupno sestříhala.

Teď mám vlasy jenom po ramena, poslední stříhání bylo v létě. Přední nejdelší vlasy (původní střih do podkovy) už byly celkem urousané a polámané, tak jsem si zase vyčesala cop, utáhla jej nahoře na čele přímo v linii nad kořenem nosu a šmikla asi 3 cm jenom těch pár nejdelších chlupů. Zadní vlasy mi samozřejmě do toho copu ještě ani nevlezou. Jenže tím jak mám ty vlasy krátké, tak je dost znát rozdíl v délce, když si je učešu, jelikož pěšinku mám na boku a jedna strana předních vlasů je o dost delší.

Můj dotaz zní Very Happy
Dá se stříhat na postupku se dvěma copy? Přední vlasy bych stáhla do culíku na straně, kde je pěšinka a zadní vlasy bych vyčesala a utáhla do copu na místě, kde pěšinka končí (temeno), samozřejmě druhý cop by byl v středě a ne na straně.
Asi to zní komplikovaně, ale jinou možnost jsem zatím s kratšími vlasy nevymyslela.

Omlouvám se za elaborát a děkuji za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 183, 184, 185, 186  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.