Vodní dýmka
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d6bc6802dcd70deb46af6387328ad33bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HankaKozelnice
21-40
21-40


Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:43 am    Předmět: Vodní dýmka Citovat

Po precteni fora o tabaku, by me zajimalo jaky mate nazor na vodni dymky, co si myslite o skodlivosti, nebo snad jestli nemate nejake tipy na tabaky ci neco podobnyho Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 8:58 am    Předmět: Re: Vodní dýmka Citovat

HankaKozelnice napsal:
Po precteni fora o tabaku, by me zajimalo jaky mate nazor na vodni dymky, co si myslite o skodlivosti, nebo snad jestli nemate nejake tipy na tabaky ci neco podobnyho Smile.


Tak to jsem nikdy nezkoušela a v podstatě ani pořádně nevím, jaký je princip a jak takový dýmka vlastně vypadá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 9:01 am    Předmět: Re: Vodní dýmka Citovat

A.d.é.l. napsal:
HankaKozelnice napsal:
Po precteni fora o tabaku, by me zajimalo jaky mate nazor na vodni dymky, co si myslite o skodlivosti, nebo snad jestli nemate nejake tipy na tabaky ci neco podobnyho Smile.


Tak to jsem nikdy nezkoušela a v podstatě ani pořádně nevím, jaký je princip a jak takový dýmka vlastně vypadá?


Mám za to, že jí má luční vílka na fotce v pozadí. Na tý, jak má vyfocený drdol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 9:04 am    Předmět: Re: Vodní dýmka Citovat

sarahpentium napsal:
A.d.é.l. napsal:
HankaKozelnice napsal:
Po precteni fora o tabaku, by me zajimalo jaky mate nazor na vodni dymky, co si myslite o skodlivosti, nebo snad jestli nemate nejake tipy na tabaky ci neco podobnyho Smile.


Tak to jsem nikdy nezkoušela a v podstatě ani pořádně nevím, jaký je princip a jak takový dýmka vlastně vypadá?


Mám za to, že jí má luční vílka na fotce v pozadí. Na tý, jak má vyfocený drdol.


Tak jsem jukla a stejně jsem mimo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 9:10 am    Předmět: Re: Vodní dýmka Citovat

A.d.é.l. napsal:
sarahpentium napsal:
A.d.é.l. napsal:
HankaKozelnice napsal:
Po precteni fora o tabaku, by me zajimalo jaky mate nazor na vodni dymky, co si myslite o skodlivosti, nebo snad jestli nemate nejake tipy na tabaky ci neco podobnyho Smile.


Tak to jsem nikdy nezkoušela a v podstatě ani pořádně nevím, jaký je princip a jak takový dýmka vlastně vypadá?


Mám za to, že jí má luční vílka na fotce v pozadí. Na tý, jak má vyfocený drdol.


Tak jsem jukla a stejně jsem mimo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Zadej do vyhledávače někde na seznam.cz třeba a mrkni, určitě najdeš mraky obrázků a návodů Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 9:37 am    Předmět: Citovat

Obcas s pritelem zajdem na vodarnu;)) vodarna je pry zdravejsi nez cigareta, protoze se ten kour vlastne "filtruje" pres vodu;) jinak z tech tabaku..moc sem jich teda nevyzkousela, ale zajimave chutna treba jablko a mata nebo tresnovy (i visnovy) tabak;) ty jsme si oblibili a uz ani jiny nezkosime;) + samozrejme nakej dobrej cajicek;) Laughing asi zas brzy nekam zajdem;) uplne sem dostala chut nasat tu vuni cajovny Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 9:44 am    Předmět: Citovat

adelko,tak v pozadi ji opravdu mam,ale je tam jen horni kus Laughing

jinak ja sem se nechavala k dymce ve svym prvaku na stredni ukecavat rok,pak sem se rozkejvala,ochutnala amooooooooooc mi to chutna Very Happy skodlivost tam urcite je,ale myty,ze je to horsi nez krabicka cigaret,nebo naopak ze to neni vubec skodlive se perou vzajemne porad do kola a obadva mi prijdou nesmyslne. Twisted Evil
my mame doma dve a pul dymky(ta pulka je jedna osoupana prekrasna karafa,co se mi libila a dostala sem ji, a pasuje nam na jednu dymk,co je zaroven nase prvni primo z egypta)mame jednu sirskou a jednu egyptskou,taje nase zlaticko s virou karafou a mosaznym jednoduchym telem,kourime z ni casteji,ta sirska ma doprovodne pro nas negativni zalezitosti,jako ze treba jine posazeni hagaru a jiny typ slahounu.nejosvedcenejsi tabak za ta leta je pro nas dvojite jablko od nakly(toho jedineho sme se nikdy neprekourilyúted mame doma jeste cerny tropik od nakly a je moc fajn,tato dva tabaky mivame ve velkem baleni a obcas prikoupime takove chutovky jako je mata ci skorice v malem baleni,ted nove nam zachutnaly tabaky od alfakera,ty jsou srovnatelne s naklou,jinak jsou na trhu spis horsi veci.jinak zasadni pro nas je nekourit se samozapalnyma uhlikama,me z nich byva az blbe a je to naprd pokoureni,my kupujeme obycejne grilovaci brikety,nekdy kokosove uhli a nejlepsi co jsme kdy meli,bylo drevene uhli primo z egypta,ale po hledani a par naleteni se u nas neda sehnat,jen suntske a drahe nahrazky.jinak mi kourime dymku denne a i vickrat denne,je to takova nase samozrejmost ostatne jako cajovani no Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 9:49 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
adelko,tak v pozadi ji opravdu mam,ale je tam jen horni kus Laughing

jinak ja sem se nechavala k dymce ve svym prvaku na stredni ukecavat rok,pak sem se rozkejvala,ochutnala amooooooooooc mi to chutna Very Happy skodlivost tam urcite je,ale myty,ze je to horsi nez krabicka cigaret,nebo naopak ze to neni vubec skodlive se perou vzajemne porad do kola a obadva mi prijdou nesmyslne. Twisted Evil
my mame doma dve a pul dymky(ta pulka je jedna osoupana prekrasna karafa,co se mi libila a dostala sem ji, a pasuje nam na jednu dymk,co je zaroven nase prvni primo z egypta)mame jednu sirskou a jednu egyptskou,taje nase zlaticko s virou karafou a mosaznym jednoduchym telem,kourime z ni casteji,ta sirska ma doprovodne pro nas negativni zalezitosti,jako ze treba jine posazeni hagaru a jiny typ slahounu.nejosvedcenejsi tabak za ta leta je pro nas dvojite jablko od nakly(toho jedineho sme se nikdy neprekourilyúted mame doma jeste cerny tropik od nakly a je moc fajn,tato dva tabaky mivame ve velkem baleni a obcas prikoupime takove chutovky jako je mata ci skorice v malem baleni,ted nove nam zachutnaly tabaky od alfakera,ty jsou srovnatelne s naklou,jinak jsou na trhu spis horsi veci.jinak zasadni pro nas je nekourit se samozapalnyma uhlikama,me z nich byva az blbe a je to naprd pokoureni,my kupujeme obycejne grilovaci brikety,nekdy kokosove uhli a nejlepsi co jsme kdy meli,bylo drevene uhli primo z egypta,ale po hledani a par naleteni se u nas neda sehnat,jen suntske a drahe nahrazky.jinak mi kourime dymku denne a i vickrat denne,je to takova nase samozrejmost ostatne jako cajovani no Very Happy


A to, co vdechuješ je "vlhký" kouř nebo jak je to? Jinak ty dýmky jsou některé krásně zdobené Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 10:17 am    Předmět: Citovat

no kdybys chtela upne odborny popis,tak zlanarim vecer tygrika at vam to sem napise Wink ale zjednodusene po vilym zpusobu:
nahore nad tim tackem je hagar,dovnitr das tabak(je to specialni dymkovy tabak..je totiz nalozen do melasy,tudiz je takovy lepivy mazlavy a byva promychan s nejakymi vunemi,coz pak dela prichut,ale jsou i ciste bez prichute brrr) Laughing to se cele prikryje alobalem,ten se propicha a navrch se placne rozpaleny uhlik...prez to dlouhe telo se ten kour z hagaru (kdyz potahujes)tahne dolu do karafy,kde je voda,ta ten kour ochladi a timi zjemni,no a do toho dlouheho slahounu tesne nad karafou jde uz studeny vonavy kour ktery vdechujes.pro me jako nekuraka klasickych cigaret a podobnych serepeticek je toto mnamka Very Happy kour nestipe a nepali,ale nemelo by se to slukovat Very Happy vsak kdybys jela na sraz do liberce a mne by to taky vyslo tam jet tak muzem jit na z cajoven co znam asi nejlepsi dymku Wink vedle pizzerky kam to sarah planuje je nadherna moje milovana cajovna Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 10:24 am    Předmět: Citovat

My jsme si kdysi v bývalým přítelem přivezli vodnici z Turecka, k tomu jablečnej a jahodovej tabák a to byla paráda Smile Jojo, vílka má pravdu, jsou takový lepivý a mazlavý, ale strašně dobrý a nádherně voní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.