Cirque du Soleil
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=28932c3851c5ac9bed018b5708553457Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 1:41 pm    Předmět: Cirque du Soleil Citovat

Ahoj, tak mě napadlo se podělit o pár ukázek ze Slunečního cirkusu, na které jsem tady na webu ještě nenarazila a myslím, že by se mohla mnoha z Vás líbit. Smile Mě osobně hned nadchli - od svých akrobatických kousků přes hraní s fantazií a neposledně vyjádření tancem. Kdo chce vstoupit do jejich magického světa, nechť kliká. Smile

http://www.cirquedusoleil.com/en/home.aspx#/en/home/shows/details/zaia.aspx
http://www.cirquedusoleil.com/en/home.aspx#/en/home/shows/details/alegria.aspx
http://www.cirquedusoleil.com/en/home.aspx#/en/home/shows/details/varekai.aspx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 8:14 pm    Předmět: Citovat

Jeee, Cirque du Soleil... Smile
Ten som si zamilovala uz vo svojich 12-tich rokoch, po prvy raz som sa s ich vystupenim stretla v TV (myslim, ze to bola show Dralion). Ale velmi ma mrzi, ze zrejme nebudem schopna vidiet nejake to predstavenie nazivo, listky su nehorazne drahe... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 10:46 am    Předmět: Citovat

Já jsem se s nima setkala snad na Nový rok, kdy u nás ČT 1 vysílala Quidam (myslím, podle videa to bylo nejspíše přesně to:-)) a jen jsem koukala...Ona je také otázka, kdy zase zamíří také do jiné země než je Německo, Španělsko atd., kde koncertují skoro pořád. Smile U nás v ČR byli jednou a to někdy loni. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 10:52 am    Předmět: Citovat

Noroelle napsal:
Já jsem se s nima setkala snad na Nový rok, kdy u nás ČT 1 vysílala Quidam (myslím, podle videa to bylo nejspíše přesně to:-)) a jen jsem koukala...Ona je také otázka, kdy zase zamíří také do jiné země než je Německo, Španělsko atd., kde koncertují skoro pořád. Smile U nás v ČR byli jednou a to někdy loni. Very Happy


Hej, hej, aspon co viem tak boli minuly rok v Prahe. Smile
Kamarat tam bol a dokonca zhanal "spolocnost", no ked z neho vypadlo, ze za 1 listok vyvalil 1400,- (a to ani neboli tie najlepsie miesta), tak som velmi rychlo zvazila vsetky pre a proti... Sad
No aj tak mu nesmierne zavidim ten unikatny zazitok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 11:43 am    Předmět: Citovat

Inak, este ma napadlo...
Poznas Holiday on Ice? Je to v podstate nieco hodne podobne, len na korculiach. Wink

http://www.youtube.com/watch?v=S_uzbeqkpuM&feature=channel_video_title
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 3:20 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Inak, este ma napadlo...
Poznas Holiday on Ice? Je to v podstate nieco hodne podobne, len na korculiach. Wink

http://www.youtube.com/watch?v=S_uzbeqkpuM&feature=channel_video_title



Tyjo, no vidíš, všude jsem na to viděla plakáty, ale abych se podívala, co to je...Very Happy Hmm, takové trochu decentnější Cirque du Soleil, to máš pravdu, ale nevím, Sluneční cirkus u mě stejně vítězí nejvíce. : o))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 10:25 am    Předmět: Citovat

To je jasne, ono sa to samo o sebe moc porovnavat ani neda, ale princip je podobny. Very Happy
Ja som sa v HoI pohybovala od svojich 3 rokov - starsi bracho a sestra tam korculovali a bravali ma obcas mrknut nejaku show, takze je to taka celozivotna srdcova zalezitost. Embarassed
A segra dokonca hovorila, ze niektore choreografie, prvky, cisla ci napady preberaju aj z Cirque du Soleil, inspirovat sa clovek niekde musi. Wink
Jedine co mozem povedat, ze ten zazitok je asi 10x znasobeny ked nejake taketo vystupenie vidi clovek nazivo, v telke je to sice krasne, ale skratka nie ono, chyba tomu taka ta atmosfera...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 7:18 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
To je jasne, ono sa to samo o sebe moc porovnavat ani neda, ale princip je podobny. Very Happy
Ja som sa v HoI pohybovala od svojich 3 rokov - starsi bracho a sestra tam korculovali a bravali ma obcas mrknut nejaku show, takze je to taka celozivotna srdcova zalezitost. Embarassed
A segra dokonca hovorila, ze niektore choreografie, prvky, cisla ci napady preberaju aj z Cirque du Soleil, inspirovat sa clovek niekde musi. Wink
Jedine co mozem povedat, ze ten zazitok je asi 10x znasobeny ked nejake taketo vystupenie vidi clovek nazivo, v telke je to sice krasne, ale skratka nie ono, chyba tomu taka ta atmosfera...



Teda, to musíš plno báječných zážitků! Kdyby mě jako malou holčičku brali byť i na takové zkoušky, byla bych v ráji (což tu Ty píšešVery Happy). Souhlasím, že vše viděné naživo nechá v člověku velké dojmy, atmosféra se hold nebude dát nikdy nahradit. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 6:54 am    Předmět: Citovat

25. - 27.5. bude Alegria v prazskej O2 arene!!!
Nechysta sa nahodou niekto? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miyako
41-80
41-80


Založen: 23.10.2010
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 1:56 am    Předmět: Citovat

Právě jsem si to představení, se kterým tu byli, stáhla na Ulož.to a tluču se do hlavy, proč jsem to nevěděla o měsíc dřív \\(>m<)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.