Dlouhé vlasy za každou cenu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=27fd857b1c6cbc939a24eb9c57282383Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2012 7:56 pm    Předmět: Citovat

Moje kamarádka má takovou trochu ťáplou matinku, která jí nedovoluje se ostříhat, takže holka má vlasy 16 let (!!!) nestříhané. Jsou dlouhé asi tak těsně pod zadek, zničené až běda, ikdyž husté. Vypadají jako chmýří, jelikož jsou vlnité. Když sem jí je zkoumala, třepí se po celé délce a vlastně posledních cca 20 cm jsou takové ty "ostrotupé" rousy, no hrůza. Kdyby se jí ustříhly tak je má sice "jen" do půlky zad, ale netčely by jak anténky. Jediné nad čím se dá obdivně vzdychnout je přírodní nádherně zrzavá barva a hustota. Ale to je tak asi všechno. Takže za mě ne-e - já svoje vlasy sice mučím peroxidem, ale snažím se je mít krásné a nejlépe jak dlouhé. Vlasy mám po mamince, která je má ikdyž léta odbarvované, nádherně husté a nezničené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2012 11:29 am    Předmět: Citovat

Tak ze mě se asi stal ten tragický případ, co chce dlouhé vlasy za každou cenu, aspoň zatím Rolling Eyes Když jsem se regla tady na DV, měla jsem ještě následující rok odbarvené mikádo na podkovu, protože jsem si myslela, že s mýma řídkýma a jemnýma vlasama nic jiného dobře vypadat nemůže. Ale po těch letech to chtělo změnu, tak jsem začala hennit nejdřív bezbarvou hennou, chtěla jsem vlasy na ramena, když tam dolezly, tak jsem si řekla, že teda po lopatky by to ještě šlo, začala jsem hennit normální hennou, teď jsou po ty lopatky a chci je do půlky zad minimálně a možná i do pasu Laughing A zatím to teda vůbec nevypadá blbě nebo řídce, sice se nenosím rozpuštěné ale něco jako falešný culík (akorát místo gumičky dávám dvě pérka) ale každý mi je chválí, i barvu i kvalitu i délku a lesk, tak snad se dočkám aspoň vlasů do půlky zad když už ne třeba do pasu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2012 3:08 pm    Předmět: Citovat

eMia: Nopak, nic tragického na tom nevidím, spíš je to super, že to najednou jde, a taky pozitivní příklad pro všecky, kterým (jako nám) okolí tak dlouho vtloukalo do hlavy, že naše vlasy dlouhé být nemůžou, že tomu skálopevně věřily(i). A dokud ti je lidi chválí, rozhodně to nejsou "vlasy za kažkou cenu". Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2012 3:11 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
eMia: Nopak, nic tragického na tom nevidím, spíš je to super, že to najednou jde, a taky pozitivní příklad pro všecky, kterým (jako nám) okolí tak dlouho vtloukalo do hlavy, že naše vlasy dlouhé být nemůžou, že tomu skálopevně věřily(i). A dokud ti je lidi chválí, rozhodně to nejsou "vlasy za kažkou cenu". Wink


Díky za podporu Smile No vlastně, vždyť ty jsi taky jemnovláska a dlouhé ti moc sluší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2012 3:21 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za pochvalu. Very Happy Embarassed Ale fakt, je to fajn, když to najednou jde. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 8:02 pm    Předmět: Re: Dlouhé vlasy za každou cenu Citovat

Simurek napsal:
Aneb zajímal by mě váš názor na to, jestli je vhodné, popřípadě jestli vůbec stojí za to, pěstovat dlouhé vlasy, když víme že máme vlasy nějak poškozené nebo od přírody nekvalitní...
Já jsem nikdy neměla dlouhé vlasy, nikdy! Tak bych si to chtěla "vyzkoušet" konečně jim dopřát slibované péče a opravdu si je nechat narůst jak jen to jde! Vždyť přece nůžky stále existují Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2012 11:26 am    Předmět: Citovat

Taky spíš zkoušim, jak to bude vypadat. Měla jsem dlouhé vlasy, ale byla to taková ta pěkná ,,dětská kvalita", teď co jsem dospělá, mám vlasy jemné. Zatím jsem délku kolem lopatek vždycky jenom bezstarostně střihla, protože se mi zdála permanentně zplihlá. Chci to teď poprvé zkusit narůst (moc se mi líbí délka po lokty). Uvidíme... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 8:34 am    Předmět: Citovat

Právě jsem se dostala k bodu, kdy se budu rozhodovat, jestli pokračovat v dalším nárůstu dlouhých vlasů, nebo jestli je zastřihnu a spokojím se s délkou taková, jaká je.
Konečně se mi podařilo dosáhnout délky k pasu a vlasy rostou poměrně hezky dál, ale přijde mi, že ty konce už jsou opravdu hodně, hodně řídké. Sice nemám roztřepené konečky, ale prostě se mi délky zužují do ztracena. Rolling Eyes Takže, co s tím? V okolí sice zastávají všichni názor, že mám vlasy pěkné, nicméně mi stejným dechem radí, ať se klidně vzdám takových 15-20 cm a vrátím se k vlasům do půli zad. Já bych je zase ráda nechala co nejdelší...
Zatím se proto aspoň rozhoduji v rámci kompromisu, že to trochu zastřihnu a nechám si zarovnat střih do rovna (dosud jsem stříhala vlasy do obloučku). Snad to pomůže aspoň opticky a nebude to vypadat tak bídně. Uvidíme, jak to dál půjde v rámci motta "dlouhé vlasy za každou cenu". Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 8:40 am    Předmět: Citovat

Holky nebláněte, všechny, co tu píšete máte vlasy nadprůměrné husté. Ještě jsem tu snad neviděla galerku někoho, kdo by měl vlasů opradu málo.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 8:51 am    Předmět: Citovat

astrid: Mně se zdá, že ti současná délka moc sluší a rozhodně bych to minimálně nechala tak Smile Nevím, jak by zvládly větší délku, ale zkracovat by byla velká škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.